Werner Pottenstein (1938 Bayern - Duitse School), olieverf op paneel, landschap met hoenderhof 18x24cm. Cond.: G
Drie delen Chinees porselein Kang Xy 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor en tekens: 1x kom + deksel (beide gemerkt) 5xø10,3cm. en 3,3xø9,2cm. en 1x kom 6xø11,6cm. Cond.: G
Grote antieke Oosterse houtgestoken piedestal met floraal decor en fabelfiguren 1e helft 20e eeuw 121cm. Cond.: G
Louis Seize spiegel uit de 19e eeuw van eikenhout met kroon en guirlandes 83x40cm. Cond.: R-G
Vier oude Hollandse Makkumse keramieken ploychrome schotels 2e helft 20e eeuw in goede staat ø24-ø27cm.
Prachtige lederen armleunstoel met eikenhouten poten en kopernagels 20e eeuw in goede staat 102x73x80cm
Pendant Fritz Götz 1933 (Duitse School), olieverf op linnen, Duitse marine voorstellingen 53x26cm. Cond.: R-G
Oude Louis Seize stijl spiegel van metaal 2e helft 20e eeuw, brons gekleurd 79x40cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse lambrisering uit villa met vergduling en snijwerk. Origineel schilderij met vrouw, fruit en putti (3-delig). In goede originele staat 180x260cm.
Max Nagel (Duitse School), olieverf op linnen, pijprokende Beierse man 40x30cm. Cond.: G
Mooie oude lange Perzische loper in de tinten oker/blauw/creme etc. 383x82cm. Cond.: G
Friedrich Dietsch (Duitse School 1889 - 1961), olieverf op paneel, glazen vaas met bloemen 38x29cm. Cond.: G