Drie messing vazen/potten ca. 1910-1920 Jugendstil (paar deukjes) 12x37cm. Cond.: R-G
Antiek ivoren met noten miniatuur, geschilderd herenportret 14,5x12cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten hangvitrine ca. 1900 in barokstijl 71x72x28cm. Cond.: G
Oud gesigneerd Japans kunstwerk ca. 1930 met houten omlijsting achter glas in goede staat 4xø25cm.
Diverse bronzen figuren 20e eeuw: kikker, zwaan, haasje, zeepaard, hert en jongen handstand. 3-6cm., Cond.:G
Kleine antieke metalen S-Bahn Ofen ca. 1900, marke Tura (oxidatie) 70cm.
Oude Art Deco asbak ca. 1930 met bronzen Pierrot 10x12x12cm. Cond.: G
Oude electrische plated samovaar 2e helft 20e eeuw met extra plated schaal in goede staat 45cm.
Oude plated wijnkoeler met floraal decor 2e helft 20e eeuw in goede staat 24xø21cm.
Oud miniatuur portret in notenhouten lijst met intarsia 20e eeuw 12,5x12,5cm. Cond.: G
Oude Japanse bronzen bewerkte bel in houten standaard met koperdraad inleg 20e eeuw (drakendecor) Cond.: G
Oude keramieken koffiemolen en een Art Deco stijl thermometer 20e eeuw 20-38cm. Cond.: G
Messing bewerkte 19e eeuws front van een ikoon (Russisch) in goede staat 33x27x0,7cm.
Oude lampenvoet en Oosterse vaas 20e eeuw (gegoten kunststof?), beeld heeft een scheur. 31-57cm. Cond.: R
Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G
Twee delen oud/antiek brons; 1x vijzel met stamper 18e-19e eeuw 9xø12,2cm. en 1x bronzen bewerkte wijwater-houder in Gothische stijl 20e eeuw 21xø10cm. Cond.: G