Vier delen antiek tin: 1x Louis Seize tabaksdoos, bewerkt met guirlandes ca. 1780 (gemerkt), 2x zoutbussen 18e eeuw, 1x beker ca. 1800, 8-20cm. Cond.: G
Twee antieke meerschuim tabakspijpen met Arabische koppen (1x in originele foudraal) 17x5x10cm. en 14x4x8cm. Cond.: G
Neogothische bronzen kist ca. 1910 met rondom gothische voorstellingen, 11x23,5x14cm. Cond.: G
Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø40cm.
Antieke koperen braadslede en 8 kleine pannen ca. 1900 in goede staat 47x20x11cm.
Oude radio Saba Freiburg wereldontvanger "Saba automatic" in goede staat (functies niet getest) 46x69x37cm.
Grote bronzen tafellamp ca. 1900 in de vorm van een windmolen, origineel beschilderd en in goede staat 37x25x16cm.
Oude kroonluchter van messing met kristallen pegels 20e eeuw (12 lichts) 41xø60cm. Cond.: G
Art Deco muziekbladen standaard ca. 1925 van hout met koper in goede originele staat 113x44x30cm.
Majolica tafel petroleumlamp met floraal decor ca. 1880 in goede staat 53x25cm.
Gietijzeren 5-delige haardset ca. 1880 (Historisme) in zeer goede staat 80x30x24cm.
Oude barometer met intarsia en messing 2e helft 20e eeuw, Italiaanse belettering 112cm. Cond.: G
Drie decoratieve kleine violen 2e helft 20e eeuw + strijkstok 13-38cm. Cond.: G
Twee grote oude messing tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat, bronskleurig gepatineerd 72xø39cm.
Twee antieke bestekcassettes plated: 1x met bewerkte ivoren grepen (visbestek) en 1x met bewerkte parelmoer grepen (gemonogrammeerd) 23-26cm. Cond.: G
Kavel met 4 Delen Art Deco: 2x marmeren boekensteunen met bronzen pinguins (1x gelijmd) en 2 delen Art deco met springende antilopen op marmeren voet. 20,5x6x8,5cm.
Drie antieke koperen ketels 19e eeuw in goede staat (licht bedeukt en 1 reparatie tuit) 21-26cm. Cond.: G
Drie oude Chinese snuffbottles 20e eeuw: 1x glas, 1x gelakt met parelmoer inleg en 1x met visdecor 7-8cm. Cond.: G
Tafel petroleumlamp ca. 1900 met prachtig handgeschilderd decor van vlinders en papegaaien (keramiek) 45xø11cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse messing met roodmarmeren kaarskandelaars in goede staat 21x9x9cm.
Engelse eikenhouten gestoken barometer/ thermometer in goede staat ca. 26x 82cm.
Kavel 19e eeuwse ornamenten o.a: zuilen, kastversiering, lijstje etc. 10-54cm. Cond.: R
Oud kopergeslagen spiegelkastje met facetgeslepen glas ca. 1920 in goede staat 65x34x7cm.
Vier antieke/oude verrekijkers: 1x Alina, 1x WO II, 1x incomplete toneelkijker en 1x ongemerkt 7-20cm. Cond.: R
Decoratieve facetgeslepen spiegel in Venetiaanse stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 87x74cm.
Tien oude Art Deco lampenkappen ca. 1930 (2 soorten a 5 stuks) 15x7cm. en 20x6cm. Cond.: G
Kavel divers oud en antiek o.a: verrekijker, porseleinen plaquette, ivoor, Buckle, dolk, messen, flacon, gewichtendoosje etc. 4-23cm. Cond.: R-G
Toneelkijker + theestoof ca. 1900: 1x Plated toneelkijker met parelmoer "Aitchison en Co opticians London" en 1x Jugendstil theestoof met geëmailleerd glas, vernikkeld. Beide in goede staat 12-7cm.
Drie oude kisten 1e helft 20e eeuw: 2x eikenhout en 1x beukenhout. (1x met bandintarsia) 26-37cm. Cond.: G
Grote kopergenagelde hengselemmer 19e eeuw in goede staat 29xø29cm.
Twee dekselpotten ca. 1930: 1x Jugendstil keramieken koektrommel ca. 1900 (oude haarscheuren en 1x Chinese rieten houder met familie roze porseleinen trekpotje en kopje ca. 1930 (goed) Cond.: R-G
Vier delen oud koperwerk: 1x USA kruithoorn (kopie), 1x fotolijst ca. 1900, 1x bureauwekker ca. 1940 Kaiser en 1x botanische antieke sproeier ca. 1900 17-22cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse gietijzeren met koperen kolenbak. Romaanse stijl met hondekoppen 39x35x47cm. Cond.: G
Antiek meerschuim tabakspijpje bewerkt ca. 1900 in originele foudraal. Met barnsteen-achtig mondstuk in goede staat
Miniatuur ca. 1900 met ivoren omlijsting en handgeschilderd damesportret. Onduidelijk gesigneerd 12x11cm. Cond.: G
Oude zware bronzen kookpot, gedateerd 1809 met adelaar (Duitsland) met bewerkte poten 20xø20cm.
Twee oude mondharmonicas ca. 1950 Duitsland: 1x Bandmaster en 1x Echo Bell metal Reeds Hohner 12-21cm. Cond.: G
Latoenkoperen bewerkte lampenvoet (aangepast) ca. 1880 met putti etc. 36xø14cm. Cond.: G
Kleine antieke kristallen plafoniere ca. 1900 met messing in goede staat 15xø20cm.
Oude kristallen 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø50cm.
Grote oude kristallen met messing wandlamp 4-lichts ca. 1940 in goede staat 80x46x28cm.
Grote 18e-19e eeuwse houtgestoken schelp-ornament, goudgekleurd (deel van een altaar?) 40x60x10cm. Cond.: G
Grote oude Duitse globe met papier belijmde wereldbol ca. 1950 (lamp in wereldbol). Voet is van hout met chroom, "Duo Erdglobus System Villinger Berlin-Darmstadt" 45xø31cm. Cond.: G
Twee antieke sloten: 1x van ijzer 17e-18e eeuw en 1x van brons Shah made for Bombay ca. 1900
Groot kavel ornamenten van hout en brons 19e eeuw 31-63cm. Cond.: R-G
Doos met oude/antieke kleden 19e-20e eeuw o.a: gehaakt en zijde Cond.: R-G
Twee Italiaanse Jugendstil stijl tafellampen in bloemvorm 2e helft 20e eeuw in goede staat 32x23x13cm.
Twee 19e eeuwse latoenkoperen oorijzers voor kledendracht, in goede staat en in houder 17xø18cm.
Twee beschilderde tafel petroleumlampen ca. 1900: 1x met koperen voet en 1x met compositie metalen voet 40-50cm. Cond.: G
Twee tafel petroleumlampen ca. 1900 met bewerkte compositie metalen voet en gekleurde glazen reservoirs 45-60cm. Cond.: G
Drie antieke blaasbalgen: 2x 19e eeuws en 1x 1e helft 20e eeuw (2x met kopergeslagen voorstellingen) 40-55cm. Cond.: G
Oude Chinese lakwerk kist met gegraveerd koperen beslag en floraal decor ca. 1930 in goede staat 25x13x14cm.
Prachtige Jugendstil 6-delig plated koffieservies ca. 1900 in goede staat 9-20cm.
Zeven delen antiek aardewerk (o.a. oudheid): 1x kannetje groen glazuur, 1x olielampje, 1x potje met beschildering, 4x schaaltjes bruin glazuur 7,5-14cm. Cond.: G