Bewerkte koperen bloemenbak ca. 1920, gestempeld "S en S made in England" met floraal decor 24xø29cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse theestoof met messing binnenbak 50x34x34cm. Cond.: G
Grote 18e-19e eeuwse koperen hengsel-aker in redelijke staat (bodem lekt) 35xø53cm.
Antiek paardentuig en boom gemaakt van leder en eikenhout 85-90cm. Cond.: G
Kavel van 7 delen divers antiek: 2x koperen parfum of wijwaterhouder, 2x bronzen lepel 19e eeuw, 1x miniatuur 3-lichts kaarskandelaar, 1x bronzen bel, 1x kaarskandelaar miniatuur (zwart beschilderd) 6...
Kavel van 9 delen divers antiek o.a: 1x blikken bus Colanda Mix, 1x 19e eeuws dekseldoosje met vakverdeling, 4 delen tin, 1x blikken beschilderde 19e eeuwse theebus, 1x bronzen olielampje ca. 1900 en ...
Kavel antiquarische boeken o.a: "Classics of exploitation" (10-delig), Geschiedenis der Wereld in woord en beeld (5-delig) en 2 delen A. Dandert Cond.: G
Kavel diverse antiquarische boeken o.a: "The nature book" (5-delig), Victor Hugo, A. Daudet, P. Loti, Oeuvres de Moliere etc. Cond.: R-G
Houtgestoken koekplank met schaap, haan, dame en hond 46x14,5x4cm. Cond.: G
Jung 1977 (Duitse kunstenaar), moderne metalen compositie op koperplaat met houten omlijsting 124x33cm. Cond.: G
Bijbel ca. 1900, "The Holy Bible" M. Gready, Thomson + Niven Glasgow Melbourne. Bevat vele gekleurde illustraties (chrome lithography) messing beslag (lederen rug gescheurd) Cond.: R
Bijbel ca. 1900 "Browns Self Interpreting Family Bible", John G. Murdoch London. Bevat gekleurde prenten 10x33x28cm. Cond.: R
Bijbel ca. 1900 "The Illustrated National Family Bible", Scott + Henry Biblical Literature tothe United Presbyterian Church met gekleurde platen en messing beslag 33x27x10cm. Cond.: G
Bijbel ca, 1900 "The Holy Bible", W.R.M. Phun en Son Glasgow, London" met gekleurde illustraties en messing beslag 17x27x34cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bronzen vergulde godslamp in Gothische stijl met rondom draken in zeer goede staat 50x44x40cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse messing wandkandelaar in Gothische stijl 56x13x30cm. Cond.: G
Gobelin ca. 1900, voorstellend een stadsgezicht met Spaanse figuren (fijn geknoopt) 46x46cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen deksel bokalen met putti en floraal decor op ronde marmeren voet. In goede staat. 27xø12cm.
Vijf oude/antieke miniaturen in diverse lijsten (ivoor/hout met been/hout) Alle portretten zijn geschilderd (1x gesigneerd F. Lane) 9,5-15cm. Cond.: G
Prachtige oude cloissonee vaas met Boedhistische figuur met 4 armen. Fijn uitgewerkt. 20e eeuw. H. 15cm., Cond.:G
Chinees bronzen dekselvaas ca. 1900 met Foohond op het deksel gemonteerd en cloisonne (emaille) inleg. Gestyleerd floraal decor 41x23xø16cm. Cond.: G
Grote oude/antieke bronzen scheepsbel, gemerkt "Albertano Fondeur La Sarraz". Geëlectrificeerd, gaatje voor stroomdraad ingeboord 22xø27cm. Cond.: R-G
Oude Japanse bronzen bewerkte bel in houten standaard met koperdraad inleg 20e eeuw (drakendecor) Cond.: G
Grote oude messing kaarskandelaar (geëlectrificeerd) in Historisme stijl 20e eeuw 66x25x25cm. Cond.: G
Oude staande 2-lichts tafellamp van brons, marmer en porselein 2e helft 20e eeuw 40x45x77cm. Cond.: G
Oude Duitse karabijn "Deutsche waffen und munitions fabrik Berlin", "Espingarda Portugeza mod 1904" (onschadelijk) 109cm. Cond.: R-G
Oude Duitse karabijn "Deutsche waffen und munitions fabrik Berlin", "Espingarda Portugeza mod 1904" (onschadelijk) 109cm. Cond.: R-G
Antieke Duitse wortelnoten naaidoos met spiegel, vakverdeling en origineel slot met sleutel. In goede staat 10,5x27x13cm.
Kavel met ca. 230 tot 240 parfumflessen waarvan het meerendeel ongeopend. Geheel in plexiglas vitrines met diverse bekende merken. In zeer goede staat ca. 2-5cm. Het betreft hier modelflesjes met de o...