Vier eikenhouten handgestoken figurenconsoles ca. 1900 Engeland 25x12x12cm. Cond.: G
Antieke scheermessen-set in pallisanderhouten doos, gemerkt Johnson. Messen met bakelieten heften 17,5x3,5x4cm. Cond.: G
Schrijf-scheepskist 19e eeuw met origineel beslag, hengsel, vakverdeling etc., beschilderd met mahonie-effect (lichte lakschades) 17x41x24cm. Cond.: G
Vier tinnen brandewijnkommen 18e-19e eeuw, gemerkt. 1 Grip weg en 2 grepen los maar erbij 19xø11cm. Cond.: R-G
Oude boedhistische bewerkte vaas met Foohonden, vogels, ramskoppen etc. 20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G
Twee oude Chinese of Japanse rode lakwerk bewerkte snuffbottles mert decor van draken en figuren 20e eeuw, 7,5-8cm. Cond.: G
Opaline glazen petroleumlamp ca. 1900 (kaprand iets beschadigd) 58xø26cm. Cond.: G
Oud boek met ingekleurde 18e-19e eeuwse gravures (28 stuks), mooie kwaliteit en voorstellingen (helaas moetranden verwijderd) 35x40x2cm. Cond.: R
Doofpot 19e eeuw, en een koperbeslagen met ijzeren boulloir ca. 1950 in goede staat 46-48cm.
Vijf Engelse antieke messing kaarskandelaars 19e eeuw (2 sets en 1 losse kandelaar) 20-24cm. Cond.: G