Oude Chinese Yixing terracotta theepot met opengewerkte decors 1e helft 20e eeuw (of ouder), gemerkt 13x18xø9cm. Cond.: G
Origineel antiek klein Chinees Yixing theepot 18e-19e eeuw, gesigneerd en in goede staat 7,3x10x5,8cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen penselenpot met rondom tekst. Gesigneerd en gemerkt 15,7xø19cm. Cond.: G
Hendrik Pieter Koekkoek (1843 - 1890), olieverf op paneel, romantisch zomers landschap met figuren 49x35cm. Cond.: R-G
Duitse vleugel, gemerkt Blüthner Leipzig ca. 1920, zwart gelakt en in goede originele staat, Aliquot piano patent met pianokruk 103x150x190cm.
Jan Fabius (Delft 1820 - 1889 Amsterdam, leerling van J.W. Pieneman), olieverf op linnen, getiteld "openbare verkoping". Oudere doublering en restauratie (inclusief taxatierapport van FL. 37.500 gulde...
Zeldzame notenhouten gestoken beelden-vitrinekast ca. 1880 met schitterend snijwerk, atlas, 2x fabeldieren, adelaren, slangen en liggende Neptunus. Zijkanten met glas (Neo renaissance). In zeer goede ...
Goudbaar van de Schweizerischer Bankverein, 100 gram feingold 999.9/1000.
Twee zeldzame originele empire 4-lichts kaarskandelaars ca. 1810. Vuurverguld brons en afneembare vleugels bij de figuren (2-kleurig brons). In goede staat met eerste vergulding (kleine beschadiging) ...
Horloge GG 750/000 IWC. Zeer fraai mechanisch horloge met leren band. nr. 1363588 C89. ø 38 mm. Als nieuw
Monogram F.H.H. (Fredericus Hendericus Hendriks 1808 - 1865), olieverf op linnen, bosgezicht met watermolen en figuur 59x46,5cm. Cond.: G
Dirk Peter van Lokhorst (Utrecht 1898 - ), olieverf op linnen, koeien bij de drenkplaats 54x85cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw (verso gegraveerd P.W en restetiket Wouwermans), olieverf op paneel, soldatenkamp met vele figuren en paard 49,5x37,5cm. Cond.: G
H(Herman).J. Wijngaard (1922 - 2012), olieverf op linnen, gezicht op IJssel met boten 60x90cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten 18e eeuws gestoken halbank met zeeslag beschildering en gouddecor, 108x42x122cm. Cond.: G
Herman Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), acryl op linnen, voorstelling Formule 1 80x100cm. (met origineel taxatierapport van Koos van Dijk, management Herman Brood) Cond.: G
Johannes Hendrik Weissenbruch (Den Haag 1824 - 1903 Den Haag), aquarel op papier, zeilboot met figuren in een rivier (iets verkleurd) 44x26cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, bedelen bij de keringang 46x50cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op paneel, fantasiefiguren met blauwe achtergrond 100x70cm. Cond.: G
Complete bibliotheek bestaande uit ca. 500 boeken over techniek o.a: stoommachines, machinisten, scheepsbouw, techniek in Nederland, Construction steelships, Kunstructions Lehie, Damf + Gasturbinen, s...
Chinees porseleinen 18e eeuws 9-delige Chine de Commande set: 1x theepot met rondom landschapsdecor (goed), 1x schenkkan(goed), 1x dekselpot (goed), 1x kom (beschadigd), 5x kop&schotels (2 kopjes besc...
Grote Chinees porseleinen Meipeng vaas ca. 1900 Familie Verte met voorstelling van geisha's en hoogwaardigheidsbekleders in tuin met kraanvogel 34xø19cm.
Sierlijk bewerkte slavenband GG 750/000 met citrienen. Opengewerkte slavenband, verlopend in grootte, 10-16,5 mm, met aan de bovenzijde 7 citrienen verlopend in grootte, 5.9x7.7 - 8.8x10.8mm. De armba...
Hobbe Smith (Wit marsum 1862 - 1942 Amsterdam 1942), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met schepen op de kade 90x60cm. Cond.: G
Zeldzame grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met zeer gedetailleerde decor van flora en vogels (gemerkt) 36xø21cm. Cond.: G
Grote Engelse tafelklok ca. 1850 met zwaar gegraveerd uurwerk en signatuur "George Danton London". maanstand. dagaanduiding (in Hollands) en datumaanduiding. bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en b...
Ring WG, 750/000, met smaragd en briljant. De ring is bezet met een emerald geslepen smaragd, 10,7x8,2mm, in het midden met daar omheen 2 rijen met briljanten, ca 1 krt. ca 7,9 gr. ø 56
Zeldzame antieke eikenhouten gestoken Neo Renaissance 2-deurs beeldenkast met gestoken bijbelse voorstellingen, cherubijnkoppen, leeuwen met wapenschilden etc. ca. 1880. In zeer goede staat 188x80x57c...
Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet ca. 1780 (hekjeskabinet) met halve zuilen, messing vergulde kapitellen en origineel ringbeslag. Geen beschadigingen, in zeer goede staat 220x160x55cm.
J. Buizer ( Jan Buizer 1873 - 1944), olieverf op linnen, Hollands landschap met sloot, boerenhoeve, boer en koeien bij avond (melktijd), groot werk 125x167cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen bewerkte zak-kroonluchter. Recentelijk vakkundig gerestaureerd, met messing fittingen etc. in zeer goede staat . H. 95x ø60cm.
Vroeg 18e eeuwse eikenhouten met pallisander renaissance kussenkast. Mooi binnenwerk met uitgesneden deurtjes en geheime lade achter de schuif en 3 lades achter de deuren. Mooie uitvoering met diverse...
Zeldzame zeer grote Jugendstil coulissentafel met 4 extra mahoniehout fineer tussenbladen van 85cm. per stuk. Vijf zuilen met messing ringen in goede staat 80x127x187cm. (uitgeklapt: 500cm.)
Twee boxsets met 60 gouden (999/000) munten uit de serie "Kleinste goudmunten v/d wereld", totaalgewicht munten ca. 43,8gr. Allen in zeer goede staat.
Zeven gouden munten van 10 gulden (Willem III + Wilhelmina) Cond.: ZFR+
Vijf Chinees porseleinen kopjes 18-19e eeuw: 3x capucijner met floraal decor, teksten en stempels (2x) 7,8-ø9cm. (1 capucijner met lichte randschade) Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met maanstand, seconden- en dagaanduiding. Gesigneerd Bancroft Scarbro met 8-daags uurwerk in goede staat 235cm.
Grote gesigneerde Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met landschappen, medaillons en gouddecor in goede staat 47cm.
Oude Chinees porseleinen maanvaas 19e eeuw met decor van goud en draken. Zeer gedetailleerde voorstelling en gesigneerd 16,5x12x6cm. Cond.: G
Grote oude Chinese bronzen vergulde boedha op Foohond 1e helft 20e eeuw in goede staat 46x26x17cm.
Achtdelige gouden (535/000) naaiset in etui bestaande uit: naaldenkoker, schaartje met schede, vingerhoed met hartvormig wapenschildje, priem en 2 garenklosjes. O.a. gemerkt Mr. Wed. B. Gillis 's Hert...
Zeldzame 17e eeuwse scheepskist (soldijkist) van eikenhout ,rondom beslagen met smeedijzer, met origineel slot en sleutel (beschildering later) 40x59x35cm. Cond.: G
Oude Chinese porseleinen Familie Verte penselenpot ca. 1920 met rondom decor van zwemmende vissen 14xø13,3cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1996 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 37x47cm. Cond.: G
Constant Artz ( 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, eenden aan de waterkant 24x18cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse achterglas-schildering, voorstellend Leda en de zwaan. Hoogwaardige kwaliteit, stukje glas van ca. 1 cm. bij hoek afgebroken, 45x35cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse chicken cup, Familie Roze met 2 kippen (geel en floraal decor) 3,5xø6,6cm.
Zilveren bestek-cassette 835/000, model puntfilet met: 6-persoons tafel- en dessertcouverts, slacouvert, soeplepel, aardappel-lepel, 2 groentelepels, sauslepel, vleesvork en jamlepel, MT: Zilverfabrie...
Zilveren bestekcassette, 835/000 bestaande uit tafel- en dessertlepels en vorken, model prinses, met groentelepel, soeplepel, 2 sauslepels, klein broodmes en een groot broodmes, model puntfilet. MT J....
A. Borckmann (August) (1827 - 1890 Berlijn Duitse School), olieverf op linnen, Berlijns interieur met moeder, spelende kinderen, baroksecretaire etc. 85x62cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, interieur met dokter, figuren en boek anatomie 48x41cm. Cond.: G
Bijzondere grote Duitse historisme Neo Renaissance notenhouten op eiken buffetkast. Tweedelig met 5 deuren, 3 lades en houtgesneden figuren op de lijseen. Decor van leeuwekoppen, flora en putti ca. 18...
Grote vroeg 19e eeuwse eethoek met mahoniefineer bestaande uit een empire uittrektafel met bijzondere spantpoot (fineerschades) en daarbij 7 Louis Seize mahoniehouten stoelen (1x armleunstoel) met int...
Groot antiek koper-overlay beeld, voorstellend Dante. gesigneerd Ed. Kanora, in goede staat 56cm.
Zeer fraai zilveren fazantenpaar: vrouwtjesfazant met gespreide vleugels (Nederlands), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem, JL: G 1966, 23x11,5x14cm. en 1x mannetjesfazant (Duits,...
Grote bronzen mysterieuze pendule 2e helft 20e eeuw met mechanisch uurwerk zonder slagwerk en blauw geëmailleerde kogel 76cm. Cond.: G
Duits zilveren 4-delig koffie- en theeservies met melkkan en suikerpot met deksel, ebbenhouten handgrepen. 800/000, MT: Horning & Grosse Berlijn. Totaalgewicht ca. 1830gr., theepot 25xø15cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte bloempot met rondom decor van vlinders, vogels en flora 17xø26cm. Cond.: G
Tibetaanse Tangka wandkleed ca. 1900. Gebedsdoek voor esoterische boedhisten, voorstellend een complexe compositie met verschillende soorten godheden, lama's (boedhistische priesters) en draak. handwe...
Chinese plated 19e eeuwse bewerkte geurdoos met decor van figuren in landschap 13x12x11cm.
H.M. Horrix (1845 - 1923), olieverf op linnen, Zeeuwse familie in moestuin 53x36cm. Cond.: G
Edmund Ernest Kosmowski ( 1900 - 1985 Russische School), olieverf op linnen, meisje met hond aan het strand 24x33cm. Cond.: G
Oude gietijzeren tuinbank en tafel (opengewerkt), cremekleurig met floraal barok decor 90x165x50cm. en 77xø72cm. Cond.: G
Antiek Oosters ivoren beeld ca. 1900 "Botishava" met vele armen, gezichten, pauw en cobra (1 stukje van de pauwveer af, verder in goede staat) 17x10x4,5cm. Cond.: R-G
Horloge Baume Mercier,staal en GG750/00. Elegant horloge, ø kast 34 mm, met GG lunette en GG accenten in de band. De wijzerplaat is voorzien van romeinse cijfers en heeft een datumaanduiding. quartz u...
Gesigneerd Z. Serebria Losta (Serebriakova) Marracech 1932, pastel op papier, halfnaakte liggende vrouw 50x70cm. Cond.: G
Bronzen Cartelklok ca. 1880 met 8-daags Frans uurwerk en halfuurslag 51x28x8cm. een een barometer.In goede originele staat
Brons gegoten vrouwenfiguur op marmeren sokkel en naamplaat "Auguste Rodin 1840-1970, edition Museums Galeria nr. 222/499" 48cm.
Origineel klein antiek Chinees Yixing theepotje 18e-19e eeuw (gemerkt). 2 Kleine chips van deksel 5x9xø5,5cm. Cond.: R-G
Armband GG 585/000 met munten en bedel. Close for ever armband met GG 585/000 bedel van een boot en 4 GG 585/000 muntranden met 2 GG tientjes, 1897, 1 GG vijfje, 1912, en een 1 dollar 1853.Lengte 20 c...
Klein Hollands (Twents) eikenhouten kabinet ca. 1820 met origineel beslag in goede originele staat 53x140x200cm.
Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...
Groot oud wit marmeren beeld, gesigneerd R. Moädok 1920 (waarschijnlijk later 20e eeuw), voorstellend een Griekse dame met amfora (1 vinger gelijmd) 91x53x35cm.
Kavel van 6 gouden munten: 1x 5 gulden Juliana 1980, , 1x 10 gulden Wilhelmina 1912, 3x gouden dukaten (2x 1986, 1x 1985, ca. 3,494gr. 983/000) en 1x 50 unie daalder 14kr. ca. 6,2gr., tevens een kopie...
Hollands 18e eeuws eikenhouten kabinet in Louis Quinze stijl ca. 1760. In goede staat, geen scheuren of kromme deuren 250x190x65cm.
Origineel menselijk mannelijk skelet met standaard en contra-gewicht ca. 1960 in goede staat 180cm.
Twee grote oude Franse Limoges porseleinen amfora vazen in empire stijl met figurendecors en vergulding ca. 1900-1930 (1 vaas met chip) 33x20xø11cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met rondom decor van krijgers en binnenin een hoogwaardigheidsbekleder (bodem gemerkt) in goede staat 7,5xø16,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom decor van figuren in tuin 14,5x11,5cm. Cond.: G
Gesigneerd Herman ten Kate 1874, olieverf op paneel, stadsgezicht met markt en vele figuren 32x21cm. Cond.: G
Origineel 19e eeuwse empire canapé van mahoniehout met bronzen vergulde klauwpoten en goede vernieuwde stoffering in Biedermeier stijl 90x160x66cm.
Groot oude bronzen figuur, voorstellend een strijder met zwaard en tekst "Honor patria" met marmeren voet 85cm. Cond.: G
Zilveren scharnierende dekseldoos, rijkelijk bewerkt met roosmotief, staand op 4 pootjes, Z-keur, MT: KA, ca. 370gr. 14x11x12cm. Cond.: G
Zakhorloge zilver 835/000 met snek en prachtige ketting met sleutel en stempels. mooi oud zakhorloge met snek, met romijnse cijfers en goudkleurige wijzers. aan het horloge hangt een jasseronketting m...
G.J. delfgaauw (1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 25x30cm. Cond.: G
Corneille nr. 10/199, olieverf op metaal, beschilderde ijzeren kat 67x57x5cm. Cond.: G
Drie zeldzame 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 2-lichts wandkandelaars van mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgewerkt 50x32x13cm. Cond.: G
Grote eikenhouten 18e eeuwse Friese staartklok ca. 1780 Louis Seize. Burgermeester model met verhoogde kap en achterglas schilderijen (panelen). Kwartierslag, dagaanduiding, wekkerfunctie en maanstand...
Twee zeldzame originele Black Forest (Schwarzwald) handgestoken stoelen (armleunstoelen) ca. 1880 Duitsland met eikenblad-decor en boomschors-effect. In goede originele staat 90x60x47cm. en 87x70x60cm...
Grote Hollandse mahoniehouten empire cilinder secretaire met koperen bandintarsia, uitschuifbaar schrijfblad en diverse lades (compleet). In ongerestaureerde staat (fineerschades) 127x130x57cm. Cond.:...
Grote moderne bronzen figuur (naar Botero) 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 51x31x11cm.
Acht mondgeblazen glazen uit Venetië (Seguso) ca. 1900 met handgeschilderd decor van goud, figuren in landschap en flora 15,5-22cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom decor van figuren en medaillons en flora 22xø20cm. Cond.: G
Zeldzame oude Chinees porseleinen Familie Verte dekselkom met decor van flora en goud (gedetailleerd), gesigneerd ca. 1900 11x11cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met briljant. Slagring met in het midden 9 briljanten in een markiesvorm gezet. Totaal ca 0.40 crt ca 4.5 gr ø 53
Jan Wiegers '43 ( 1893 - 1959 Amsterdam), olieverf op linnen, Delfts schotel met fruit 37x32cm. Cond.: G