Oude Chinese Yixing terracotta theepot met opengewerkte decors 1e helft 20e eeuw (of ouder), gemerkt 13x18xø9cm. Cond.: G
Origineel antiek klein Chinees Yixing theepot 18e-19e eeuw, gesigneerd en in goede staat 7,3x10x5,8cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen penselenpot met rondom tekst. Gesigneerd en gemerkt 15,7xø19cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws 9-delige Chine de Commande set: 1x theepot met rondom landschapsdecor (goed), 1x schenkkan(goed), 1x dekselpot (goed), 1x kom (beschadigd), 5x kop&schotels (2 kopjes besc...
Grote Chinees porseleinen Meipeng vaas ca. 1900 Familie Verte met voorstelling van geisha's en hoogwaardigheidsbekleders in tuin met kraanvogel 34xø19cm.
Zeldzame grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met zeer gedetailleerde decor van flora en vogels (gemerkt) 36xø21cm. Cond.: G
Vijf Chinees porseleinen kopjes 18-19e eeuw: 3x capucijner met floraal decor, teksten en stempels (2x) 7,8-ø9cm. (1 capucijner met lichte randschade) Cond.: G
Grote gesigneerde Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met landschappen, medaillons en gouddecor in goede staat 47cm.
Oude Chinees porseleinen maanvaas 19e eeuw met decor van goud en draken. Zeer gedetailleerde voorstelling en gesigneerd 16,5x12x6cm. Cond.: G
Oude Chinese porseleinen Familie Verte penselenpot ca. 1920 met rondom decor van zwemmende vissen 14xø13,3cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse chicken cup, Familie Roze met 2 kippen (geel en floraal decor) 3,5xø6,6cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte bloempot met rondom decor van vlinders, vogels en flora 17xø26cm. Cond.: G
Origineel klein antiek Chinees Yixing theepotje 18e-19e eeuw (gemerkt). 2 Kleine chips van deksel 5x9xø5,5cm. Cond.: R-G
Twee grote oude Franse Limoges porseleinen amfora vazen in empire stijl met figurendecors en vergulding ca. 1900-1930 (1 vaas met chip) 33x20xø11cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met rondom decor van krijgers en binnenin een hoogwaardigheidsbekleder (bodem gemerkt) in goede staat 7,5xø16,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom decor van figuren in tuin 14,5x11,5cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom decor van figuren en medaillons en flora 22xø20cm. Cond.: G
Zeldzame oude Chinees porseleinen Familie Verte dekselkom met decor van flora en goud (gedetailleerd), gesigneerd ca. 1900 11x11cm. Cond.: G
Oude Chinese Yixing terracotta theepot 1e helft 20e eeuw, 1 zijde met Chinees schrift, gemerkt 12x16x9cm. Cond.: G
Oude Chinees keramieken wierookpot in goede staat met theeglazuur, gesigneerd 8xø13,5cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen siervaas met geel glazuur, bewerkt en gesigneerd in goede staat 23xø12cm.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie roze schenkkan met zilveren monturen en decor van flora en goud 15x11xø8cm.
Chinees porseleinen Familie Roze vaas ca. 1900 met rondom decor van spelende kinderen in tuin 16xø10cm. Cond.: G
Zeldzame Oosterse terracotta vaas met dierfiguren als grepen ca. 1500 met turkoois glazuur . In zeer goede originele staat 10,5x13xø10,5cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse 5-delige set bestaande uit: 3 schenkkannen, tablet en strooier. 1 Kan en het tablet zijn onbeschadigd, 2x handgreep gerestaureerd, chips deksel, chips tuit, bovenrand ge...
Groot uitgebreid Duits porseleinen eetservies, gemerkt Nicolaus Franz Hoflieferanten Frankfurst Am Main ca. 1930 bestaande uit: 51x grote borden, 21x diepe borden, 32x kleine platte borden, 3x iets kl...
Oude Chinese Yixing terracotta theepot met fijn opgewerkt decor van bloesemtakken 1e helft 20e eeuw (of ouder), gemerkt Cond.: G
Duitse KPM porseleinen zoutvat met dubbele houders ca. 1900 met geschilderde decors van putti en flora 13x14x9cm. Cond.: G
Oude 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze pijpvaas met afgebeeld 3 hoogwaardigheidsbekleders in de natuur (gesigneerd) 24xø12cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse tulpen-steekvaas met drakendecor in goede staat 22xø15cm.
Vijf zeldzame 18e eeuwse Delftsblauwe borden met landschap- en floraal decor, gemerkt PVMV (Pieter van Marksveld). Lichte randschades (glazuur etc.) ø22,8cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 18e eeuwse tulpen-steekvaas met drakendecor in goede staat 21xø15,5cm.
Zeldzame Perzische terracotta schaal ca. 1500, bewerkt met ivoorkleurige en trokiis glazuur (chip uit voetrand) 13xø18cm.
Veertien delen 18e-19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (2 soorten): 1x 4 kop & schotels met 1 losse schotel 5xø11cm. (decor van landschappen met baai), alles onbeschadigd en 1 soort met 2 kop...
Chinees porseleinen 18e eeuwse schenkkan met Familie Roze decors, gemerkt en in goede staat 17x15,5xø8cm.
Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje afkomstig van de Nanking Cargo, gedeelte van het decor is vervaagd 15x22xø12cm. Cond.: R
Twee antieke Hollandse Delfts bonte keramieken koeien met polychroom floraal decor (gerestaureerd) 9x14,5x5cm. en 9x14x6cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen bloempot met decor van flora en strik 23xø29cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen kraagvazen (1 set) met Japans tuindecor in goede staat 36,5xø15cm.
Twee grote 18e eeuwse Delfts blauwe borden: 1x met decor van vaas en bloemen (lichte randschade) ø36cm. en 1x met chinoiserie decor van flora en tuin (gemerkt met klauw, lichte randschade) ø35cm. Cond...
Veertein delen 18e-19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (vaasdecor): 6x complete sets, 2 losse kopjes (2 kopje met chips) 5,5x11,5cm. Cond.: G
Zeldzame Chinees porseleinen kraakschotel 17e-18e eeuw met sprinkhaandecor in landschap en coulissen. Minimale rand-glazuurschade ø22,5cm. Cond.: G
Imari porseleinen 19e eeuwse pronkschaal met floraal- en gouddecor. Bevat bewerkte messing ornamenten in goede staat 25x40x23cm.
Zes Hummel figuren van Goebel: 1x jongen met stok "Gross Vater Wartet", nr. 562 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje "Winterlicht", nr. 476 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje met zak "Grossmutter wartet", nr. 5...
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x jongen als clown "Carnival", nr. 328 (1991-1999)14,5cm., 1x jongen met hoorn "Hört Ihr Leute, Nachwächter", nr. 15/0 (1991-1999) 13cm., 1x jongen met mondharmonica "...
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x twee dansende meisjes "Sommertanz", nr. 353/0 (1991-1999) 13,5cm., 1x meisje zittend op houten bank "Für Mutti", nr. 758 (1991-1999) 11,5cm., 1x jongen met eekhoorn ...
Hummel figurengroep, getiteld "Am Scheideweg", genummerd 331 en gemerkt Goebel (1991-1999). 17cm., in goede conditie met originele doos.
Hummel figurengroep, geiteld "Dreckspatz, wasch dich", genummerd 4121 en gemerkt 1991-1999. 15,5cm. en in goede staat met originele doos.
Kavel van 11 Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met gieter (729), 1x meisje met bloem (793), 1x meisje met mand (479), 1x jongen met snoep (435/3/0), 1x meisje met bloem (257/3/0), 1x meisje met st...
Twee grote 18e eeuwse Delftse borden met chinoiserie decors (randschades) ø35-ø36cm. Cond.: R
Grote 18e-19e eeuwse imari porseleinen kraagvaas met decor van paradijsvogels in bloesemboom 62x27cm. Cond.: G
Uitgebreid Duits porseleinen servies van Rosenthal met rozendecors bestaande uit: 12 grote borden, 12 soepborden, 12 ontbijtborden, botervloot, theepot , melkkan, suikerpot, 6 schalen (1x zonder rozen...
Grote imari porseleinen 19e eeuwse schenkkan met decor van berglandschap in goede staat 26cm.
Hollandse Delftse 18e eeuwse fruit-tester met lekschotel (geschulpte randen), gemerkt. Heeft bijgewerkte randglazuur-schades, 6xø23cm. en 3xø21,5cm. Cond.: G
Groot kavel Wedgwood of Etruria serviesgoed, decor Moss Rose o.a: 12x diepe borden, 4x grote schalen, etagere, 21x kop&schotels, roomstel, 6x eierdoppen en bonbonschaal (minimale chips mogelijk) 5-46c...
Grote zeldzame 19e eeuwse imari porseleinen 4-delige stapeldoos met decor van goud en flora 24xø17cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen dekseldoosjes met Familie Roze decors van figuren in landschappen. 5,5xø8,5cm., 4,5x12,5x7cm. en 6xø8,7cm. Cond.: G
Zeven delen antiek Chinees porselein 17e-19e eeuw met floraal decor o.a: 2 sets kop & schotels (2 minimale chips) 13-7,5cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Delfts bord met chinoiserie decor van paradijsvogel op tak (lichte randschades) ø35,5cm. Cond.: G
Vijf Hummel beeldjes van Goebel: 1x jongen op hek "Vaters G'scheitester", nr. 111/1 (1979-1990) 13cm., 1x jongen als postbode "Eilbote", nr. 119/2/0 (1979-1990) 11,5cm., 1x twee meisjes "Osterfreunde"...
Kavel van 7 Hummel beeldjes: 1x "Erste Geige" nr. 2184 (2000-2008) 10cm., 1x "Ersten Solo", nr. 2182 (2000-2008) 9,5cm., 1x "Ich mag nicht" (erste ausgabe), nr 564 (1991-1999) 9.5cm., 1x "ABC Stunde",...
Twee Hummel figuren: 1x "Ein Viertelstundchen", nr. 451 (eerste uitgave 1991-1999), 10,5cm. en 1x "Schau da ist Europa", nr. 2060 (2000-2008), voorstellend een jongentje met stok en losse wereldbol op...
Oude Duitse porseleinen spiegel met twee lampenarmen (vrouw en putti), gemerkt G.D.R. handpainted Thuringen porselein ca. 1980 in goede staat 47x45x8cm.
Twee delen antiek Chinees porselein: 1x grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom landschaps- en dorpdecor (haarscheur en randschade) 10xø23,5cm. en 1x grote Chinees porseleinen gemberpot ca...
Porseleinen 19e eeuws 13-delig koffieservies met decor van driemaster in havens (handgeschilderd). 1 Melkkan beschadigd, verder in goede staat 7-18cm.
Grote antieke Duits porseleinen handbeschilderde cachepot (bloempot) met decor van bloemen en figuren. Gemerkt met twee blauwe zwaarden en letter T ca. 1900, Potschappel Dresden. Hengseloor is gerest...
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse theebus met zilveren dop en floraal decor in goede staat 11x8x5cm.
Drie sets van twee 18e eeuwse Delfts keramieken borden o.a: 2x blauw decor met vazen, gemerkt R (restauratie), 2x borden Delfts bont met gele bloemendecors, gemerkt APK (de lampetkan), 1 schotel met r...
Vier Hummel figuren van Goebel 1991-1999: 1x "Schulmädchen", nr. 467 (13,5cm.), 1x jongen met knapzak "Der frohe Wanderer", nr. 327 (onderop met handtekening) 13,5cm., 1x jongen met lam "Hirtenbub", n...
Groot 17e-18e eeuws Chinees porseleinen bord, gesigneerd en met decor van paradijsvogels en vlinders (randschade), 7xø33,5cm. Cond.: R
Zeer grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze kom met decor van vogels en flora 14xø37cm. (1 oude haarlijn) Cond.: R-G
Twee oude Chinees porseleinen stopflesjes ca. 1900 met decor van landschap (gemerkt met een veer) n8,5cm. Cond.: G
Tegel ca. 1900, van de Hulst Tegelfabriek ter Harlingen. Voorstellend twee flamingo's in de natuur 45x20cm.Vakkundig gerestaureerd. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met decor van goud, flora en vogels (zeldzame vorm) in goede staat 5x34x30cm.
Zeldzame Perzische terracotta vaas ca. 1500 met pauweoog glazuur. In zeer goede originele staat 24xø19cm.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen ovale schotel met als voorstelling geisha's in een tuin met twee mannen 54x47cm. Cond.: G
Oud Duits porseleinen 45-delig Rosenthal eetservies met donkerblauw en gouddecor: 2x dekselterrines, 1x schaal, 2x opdienschaal, 2x sauskom, 2x kleine schaal, 12x klein bord, 12x soepbord, 12x eetbord...
Delfts keramieken schenkkan 17e-18e eeuw met zijwaardse tuit en twee oren (diverse tekens) D-AW?, rondom met florale decors. Restauratie tuit, chips en glazuurschades 16x25xø17cm. Cond.: R
Vijf Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met teddybeer "Mein Liebling", nr. 2164 (1991-1999 speciale uitgave met Steiff) 14,5cm., 1x "Hab's von Oma gelernt", nr. 2107/A (1991-1999) 11cm., 1x jongen m...
Twee imari porseleinen pijpvazen 19e eeuw met floraal decor in goede staat 22xø11cm.
Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met pop "Ich kann's kaum erwarten", nr. 649/0 (1991-1999) limited edition 17666-25000, 12cm., 1x jongen met vogels "Tierfreund", nr. 300 (1991-1999) 13cm., 1...
Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje bij hek, nr. 203 (1979-1990) 13cm., 1x meisje met bezem, nr 171 (1991-1999) 11,5cm., 1x jongen met sjaal, nr. 43 (1972-1979) 12,5cm. en 1x groot Hummel meisj...
Vier Hummel figuren van Goebel 1991-1999: 1x "Krankenbesuch", nr. 382 (12cm.), 1x jongen met honingpot "Honinglecker", nr. 312 (10cm.), 1x "Enziankind", nr. 608 (8cm.) en 1x jongen met taart "Der Klei...
Twee Antieke Chinese (of Oosterse) vazen 18e eeuw (of ouder). Beide vazen hebben oude randschade en 1x vaas met gaatje 30xø19cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met tekst en floraal decor (gemerkt) 18xø21cm. Cond.: G
Tweedelige oude Chinese jade pagode met tekens en floraal decor 20e eeuw in goede staat 52xø18cm.
Oude Chinees porseleinen grijs/groenig geglazuurde vaas, gesigneerd en in goede staat 18,5xø10cm.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van flora en vaas (breuken en randschades) ø23cm. Cond.: M-R
Drie grote oude kobaltblauwe deksel-siervazen met figurendecors 2e helft 20e eeuw 42-45cm. Cond.: G
Twee imari porseleinen vazen ca. 1900 met decor van flora en goud, Foohond op het deksel. 1 Chip van het deksel, verder in goede staat 37xø17cm.
Drie 19e eeuwse Hollandse goudsteen keramieken kommen met decors rondom 10xø6cm. en 8xø11,5cm. Cond.: G
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met poppenwagen "Ausfahrt", 375/3/0 (1991-1999) 9cm., 1x meisje met 2 katjes "Katzenmama", nr. 2007 (1991-1999) 10,5cm., 1x meisje met mand en brief "Die Gra...
Oude Chinese Yixing terracotta theepot ca. 1900, gemerkt 10x16xø10cm. Cond.: G