Oude cloissonee vaas met parelmoer 20e eeuw, gemerkt 30xø18cm. Cond.: G
Twee grote decoratieve bronzen vazen met figurendecors 2e helft 20e eeuw 49cm. Cond.: G
Groot oud Afrikaans houtgesneden masker met beschildering 20e eeuw in goede staat 44x29x13cm.
Groot oud Afrikaans houtgesneden masker met beschildering 20e eeuw in goede staat 46x20x18cm.
Vier boeken over de kunstenaar Frans Masereel met daarbij 1 houtsnede o.a: Dance Macabre, Biografie Masereel etc. Cond.: G
Collectie met 8 woordenboeken o.a: dreidelig van Dale en Oxford Dictionary (5x) Cond.: G
Collectie boeken (8x) over kunstenaar Magritte, Chagall, Leickert, Mondriaan, Weissenbruch, Picasso, Albert Cuyp, Jan Steen etc. etc. Cond.: G
Antieke mijnwerkerslamp en twee oude bronzen kaarskandelaars 20e eeuw 29-31cm. Cond.: G
Grote oude/antieke bronzen scheepsbel, gemerkt "Albertano Fondeur La Sarraz". Geëlectrificeerd, gaatje voor stroomdraad ingeboord 22xø27cm. Cond.: R-G
Zes delen antiek koperwerk: 1x koffiemaler, 1x strijkbout, 2x kraantjeskan (incompleet), 1x lepel en 1x tang 16-31cm. Cond.: R
Japanse lakdoos met fijn parelmoer inleg, voorstellend een landschap met huizen ca. 1900, gevuld met Japanse sigaretten 13x2x8cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse koperen kraankan in empire stijl. In goede staat 47cm.
Doofpot 19e eeuw, en een koperbeslagen met ijzeren boulloir ca. 1950 in goede staat 46-48cm.
Twee bajonetten ca. 1900 ( 1 punt afgebroken en oxidatie) 43-57cm. Cond.: R
Twee oude bustes: 1x damesbuste (paridur) en 1x buste van David, gesigneerd G. Ruggeri (beide van een soort kunststof) 24-29cm. Cond.: G
Kavel van vier oude lampen: 1x Dresden porseleinen tafellamp ca. 1980, voorstellend een danseres (vinger beschadigd), 1x porseleinen tafellamp Duitsland, gemerkt N met kroon met floraal decor (bloem b...
Zware bronzen blaker ca. 1800 Louis Seize empire in goede originele staat 23cm.
Oude Duitse houtgestoken nachtwachter lamp 20e eeuw met hellebaard in goede staat 75cm.
Louis Seize stijl spiegellijst ca. 1870 in goede staat met originele goudkleur 125x49cm.
Duitse schildpad met gietijzeren schildpad-tafelbel ca. 1920 (schildpad gescheurd) 5,5x14x8cm. Cond.: R
Oude verlichte papieren globe ca. 1950, Veb Räthgloben Verlag Leipzig 45xø30cm. Cond.: G
Opengewerkte dekseldoos ca. 1900 met herder op het deksel, bronskleurig compositie metaal 18x21x17cm. Cond.: G
Notenhouten 19e eeuwse pijpencomfoor met diverse aardewerken pijpen in goede staat 60xø20cm.
Oude Indonesische houtgesneden wandplaquette met pauw-voorstelling 20e eeuw 51x40cm. Cond.: G
Oude olifanten lederen emmer 1e helft 20e eeuw 37xø28cm. Cond.: G
Afrikaans kleed, vol bestikt met schelpen en knopen 20e eeuw 77x24cm. Cond.: G
Zes delen divers oud/antiek: 1x theelicht met plaquettes ca. 1920, 2x dekseldoosjes (1x Loyd met zilver inlay), 2x delen koper Lips kluizen, 1x plaquette religieus 8-25cm. Cond.: R-G
Oude tafellamp met Chinese bronzen bewerkte voet 2e helft 20e eeuw 51cm. Cond.: G
Kleine antieke vergulde jardiniere (compositie metaal) ca. 1870 met daarbij een spiegeltje met engel, verguld compositie metaal 10x24x10cm. en 16x11cm. Cond.: G
Grote oude messing kaarskandelaar (geëlectrificeerd) in Historisme stijl 20e eeuw 66x25x25cm. Cond.: G
Oude Chinese bronzen bewerkte hengselpot met drakendecor 20e eeuw 16xø18,5cm. Cond.: G
Messing met kristallen dekseldoos ca. 1910 Jugendstil met hengsel. Decor van druivenranken , geheel in goede staat 13x18x12cm.
Oude tinnen kraantjeskan met beschildering 2e helft 20e eeuw in goede staat 41cm.
Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.
Twee koperen kandelaren met glazen houders 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm.
Twee antieke Chineze bronzen vazen met decor van flora en vlinders ca. 1900 in goede staat 16cm.
Twee oude fotolijsten 20e eeuw: 1x brons met spiegel en cherubijnkop en 1x metaal met floraal decor 15-29cm. Cond.: G
Oude Hollandse messing kroonluchter in barokstijl 1e helft 20e eeuw 35xø37cm. Cond.: G
Drie antieke tabakspijpen in originele foudraal: 2x mini tabakspijpen, 1x wit/oker 9-15cm. Cond.: R-G