Hendrik Pieter Koekkoek (1843 - 1890), olieverf op paneel, romantisch zomers landschap met figuren 49x35cm. Cond.: R-G
Jan Fabius (Delft 1820 - 1889 Amsterdam, leerling van J.W. Pieneman), olieverf op linnen, getiteld "openbare verkoping". Oudere doublering en restauratie (inclusief taxatierapport van FL. 37.500 gulde...
Monogram F.H.H. (Fredericus Hendericus Hendriks 1808 - 1865), olieverf op linnen, bosgezicht met watermolen en figuur 59x46,5cm. Cond.: G
Dirk Peter van Lokhorst (Utrecht 1898 - ), olieverf op linnen, koeien bij de drenkplaats 54x85cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw (verso gegraveerd P.W en restetiket Wouwermans), olieverf op paneel, soldatenkamp met vele figuren en paard 49,5x37,5cm. Cond.: G
H(Herman).J. Wijngaard (1922 - 2012), olieverf op linnen, gezicht op IJssel met boten 60x90cm. Cond.: G
Herman Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), acryl op linnen, voorstelling Formule 1 80x100cm. (met origineel taxatierapport van Koos van Dijk, management Herman Brood) Cond.: G
Johannes Hendrik Weissenbruch (Den Haag 1824 - 1903 Den Haag), aquarel op papier, zeilboot met figuren in een rivier (iets verkleurd) 44x26cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, bedelen bij de keringang 46x50cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op paneel, fantasiefiguren met blauwe achtergrond 100x70cm. Cond.: G
Hobbe Smith (Wit marsum 1862 - 1942 Amsterdam 1942), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met schepen op de kade 90x60cm. Cond.: G
J. Buizer ( Jan Buizer 1873 - 1944), olieverf op linnen, Hollands landschap met sloot, boerenhoeve, boer en koeien bij avond (melktijd), groot werk 125x167cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1996 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 37x47cm. Cond.: G
Constant Artz ( 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, eenden aan de waterkant 24x18cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse achterglas-schildering, voorstellend Leda en de zwaan. Hoogwaardige kwaliteit, stukje glas van ca. 1 cm. bij hoek afgebroken, 45x35cm. Cond.: G
A. Borckmann (August) (1827 - 1890 Berlijn Duitse School), olieverf op linnen, Berlijns interieur met moeder, spelende kinderen, baroksecretaire etc. 85x62cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, interieur met dokter, figuren en boek anatomie 48x41cm. Cond.: G
H.M. Horrix (1845 - 1923), olieverf op linnen, Zeeuwse familie in moestuin 53x36cm. Cond.: G
Edmund Ernest Kosmowski ( 1900 - 1985 Russische School), olieverf op linnen, meisje met hond aan het strand 24x33cm. Cond.: G
Gesigneerd Z. Serebria Losta (Serebriakova) Marracech 1932, pastel op papier, halfnaakte liggende vrouw 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd Herman ten Kate 1874, olieverf op paneel, stadsgezicht met markt en vele figuren 32x21cm. Cond.: G
G.J. delfgaauw (1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 25x30cm. Cond.: G
Corneille nr. 10/199, olieverf op metaal, beschilderde ijzeren kat 67x57x5cm. Cond.: G
Jan Wiegers '43 ( 1893 - 1959 Amsterdam), olieverf op linnen, Delfts schotel met fruit 37x32cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1950 (Bali), olieverf op linnen, Balinese vrouw met hoofdtooi 30x35cm. Cond.: G
Gesigneerd C. (Constantin) Westschiloff ?ca. 1930 ( 1877 - 1945 Russische School), olieverf op linnen, branding bij avond 110x70cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, "Paringsdans" 23x34cm. Cond.: G
Chinese school, olieverf op linnen, naakte vrouw op lelie-blad 120x80cm. Cond.: G
Frans Mortelmans? ca. 1930 (vermoedelijk Frans Mortelmans Belgische School 1865 - 1936), olieverf op linnen, stilleven 40x30cm. Cond.: G
Baartman? ca. 1940, olieverf op paneel, boerderij met bloeiende fruitbomen 35x30cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met bloemenkraam en figuren 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, portret visser 30x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Arabische voorstellingen met Arabier, paarden en kamelen op de achtergrond 28x23cm. Cond.: R-G
Jan Korthals (Amsterdam 1916 - 1972), olieverf op linnen, berglandschap met dorp 50x60cm. Cond.: G
Monogram W., olieverf op paneel, man met hoed, snor en sigaar 30x20cm. Cond.: G
Ter Meulen ca. 1900 (toegeschreven aan Frans Dieter ter Meulen 1843 - 1927), olieverf op linnen, spinnende vrouw in Larensch interieur 30x26cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, twee fantasiefiguren 20x14cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), olieverf op paneel, schroef met bal 60x80cm. Cond.: G
Nabec Kopun? ca. 1930 (Russische School), olieverf op linnen, portret van een heer 100x85cm. Cond.: G
J.W. van Trirum 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met poezen 24x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, vrouwelijk naakt met slag (verso A. van den Hofstede) 24x30cm. Cond.: R-G
Gesigneerd H.Koekkoek, olieverf op paneel, 20e eeuw, zeilboten op zee. 399x29cm., Cond.:G
Siegfried Reich a.d. Stolpe 65 ( 1912 -2001 Duitse School), gemengde techniek op papier, 12x8,5cm., 10x10cm., 12,5x7cm. en 9,5x9,5cm. Cond.: G
A. Morin ca. 1900, olieverf op linnen, herder met koeien bij drenkplaats in de avond 65x50cm. Cond.: G
Twee werken van W. lammers ca. 1900 (Wilhelm Albertus Lammers 1857 - 1913), olieverf op paneel, kippen in de stal 22x16cm. Cond.: G
Kyrillisch gesigneerd (Russische School), olieverf op paneel, (verso: Anatoli Ivanovich Kovin Avond 1968), impressionistisch dorpsgezicht 50x33cm. Cond.: G
Desprez 19e eeuw, olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren en vee 55x46cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs met Arc de Triompf en vele figuren 24x30cm. Cond.: G
Corneille '79 (nr. 46/250, litho op papier, naakte dame op bank 47x65cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, 2 vazen met bloemen en fruit 68x81cm. Cond.: G
Corneille 1980 (nr. 255/300), lithografie op papier, naakte vrouw met duif en kat 54x57cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), olieverf op paneel, kubus met vlieg 58x77cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, biddende jongens 30x40cm. Cond.: G
Gesigneerd Frans Baayens, olieverf op paneel, watermolen Haaksbergen 110x80cm. Cond.: G
Vijf oude Duitse oprolbare affiches 1e helft 20e eeuw: 1x "Land und Leben des Herren", 1x "Jerusalem", 1x kaart geschiedenis 3000 BC - 600 AC, 1x "Der eroffnung des Suez Kanal" en 1x "1500 - 1750", 10...
Anton Heyboer, acryl op papier, spetterkip 27x20cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, stilleven 54x65cm. Cond.: G
Ongesigneerd? 19e eeuw, pastel op papier, portret van een jonge vrouw in zondagse kledij 60x40cm. Cond.: G
Henry van Os Delhez (1880 - 1976), olieverf op linnen, stilleven met porselein, fruit en koperen ketel 40x60cm. Cond.: G
A.G. Hulshoff Pol (Hengelo 1883 - 1957 Hilversum), olieverf op linnen, Limburgse boerderij 76x102cm. Cond.: G
D. van Ulfen 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, meisje in keuken 25x20cm. Cond.: G
Johan Loots ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op ruwe zee 60x80cm. Cond.: G
Antieke landkaarten van Overijssel van Frederik de Wit 17e-18e eeuw, ingekleurde ets op papier, "Transisalania provincia vulgo Over-Yssel Auctore N. ten Have Emedata A.F. de Wit" 54x47cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, liggend vrouwelijk naakt 41x61cm. Cond.: G
J.H. Brolsma ca. 1910, olieverf op paneel, ijsgezicht met molen en figuren 18x27cm. Cond.: G
Frans Baayens, olieverf op linnen, de dinkel bij Lutterzand 60x80cm. Cond.: G
Gesigneerd M. Willemse ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien 50x70cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), pastel op papier, middeleeuws stilleven 51x41cm. Cond.: G
Groot 18e 19e eeuws ikoon van heilige St. Joris te paard. In originele staat (stukjes verf af) 39,5x30,5cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse etsen (roodkleurig): 1x meisje met vogel en poes, Boucher Demarteau l'aine sculp 27x17cm. en 1x figuren bij een kerkingang, The seperation de c'melard Eloise 30x35cm. Cond.: R-G
Siegfried Reich o.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School), gemengde techniek op papier, 3-luik met abstracte compositie 113x29cm. Cond.: G
Gesigneerd Des Clayes, gouache op papier, portret van een kind 22x23cm. Cond.: G
Fevre ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met vele figuren 36x26cm. Cond.: G
Oude Pieter Scheen lexicon, Beeldende Kunstenaars 1750-1950 in goede staat, 25x19cm.
Gert Stegeman ( 1858 Aalten - 1940 Arnhem), olieverf op linnen, Doorwerth veldwachtershuisje 1933, 51x61cm. Cond.: G
H. Bogman junior ( 1890 Den Haag - ), olieverf op paneel, gezicht op kerk 23,5x13,5cm. Cond.: G
Cor Noltee (1903 - 1967 Deventer), olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuur 19,5x20cm. Cond.: G
W. Rip ca. 1900 (vermoedelijk Willem Rip), olieverf op paneel, Hollands polderlandschap met molen 13x18cm. Cond.: G
Frans Baayens (Enschede 1896 - 1970), olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
Verso getiteld 19e eeuw "The Borrciate" (study for a painting in the imitation of the Industrie of all New York 1853, olieverf op schilderskarton, treurende vrouw met boek 28,5x23cm. Cond.: G
Henry Fredriksson (Zweedse School), olieverf op linnen, vos in winters landschap 55x39cm. Cond.: G
Klaas Bernink 1983 (Glanerbrug 1913 - 1996), nr 90/156, litho op papier, boerderij in de sneeuw 60x40cm. Cond.: G
Onduidelijk monogram, olieverf op linnen, romantisch Hollands ijspret met vele figuren 40x50cm. Cond.: G
Enrico Bay nr. 20/50 (1924 - 2003), lithografie op textiel, vrouwelijk naakt met legeronderscheiding 45x60cm. Cond.: G
4x Pablo Picasso, reproductie op papier, rasterhoogdruk van linoleumsnede: 1x Avant La Pique, 1x Farol, 1x Pique en 1x Banderilles 23x17cm. Cond.: G
Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op paneel, nachtwaker 18x13cm. Cond.: G
N.F. Ghesquiere (1812 - 1862 Franse School), aquarel op papier, interieur met twee figuren 19x19cm. Cond.: G
H. Koolen ca. 1950, olieverf op linnen, boerderij met kippen 92x62cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), jongensportret 51x41cm. Cond.: G
P.J. Wagemans ( Den Haag 1879 - 1955 ), olieverf op linnen, 't Kolkje Amsterdam Cond.: G
Bluszek/Blaszek? 1946, gouache op papier, rokende Indiaan 32x46cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, verso "Bergtesgarden Mühle" 45x31cm. Cond.: G
Fritz Mühlbrecht (Duitse School), olieverf op paneel, Berchtesgarden 69x50cm. Cond.: G
Jo Bouman-Kruyder (Amsterdam 1886 - ), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met papegaaien 65x55cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, bomschuiten op het strand 50x70cm. Cond.: G
Nederlandse 2-delige lexicon Nederlandse Beeldende kunstenaars 1750-1950 in goede staat 10x27x20cm.