This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

03. Aprilveiling 2010

Auction on Friday, April 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Div. verzilverd.
Result: 15 EUR

7 Delen verzilverd kreeftbestek van Gero zilver met suikertang en roomschep. Cond.: G

Glas op zilveren voet
No reserve price

Glas op antiek zilveren voet. Hollands. ca 11,5hx7øcm

Zilveren serverthouder
No reserve price

Zilveren servethouder 25gr, Hollands, ca 6x2.5x3.5cm

11 Delen verzilverd bestek
No reserve price

11 Delen verzilverd bestek

10 Zilveren vorkjes
No reserve price

10 Zilveren gebaksvorkjes 243gr.

12 Mesjes en 12 vorkjes
Result: 80 EUR

12 Vleesmesjes art deco met zilveren heft en 12 vorkjes art deco met zilveren heft

6 Zilveren lepeltjes
Result: 25 EUR

6 Zilveren lepeltjes 168gr.

4 Lepeltjes
No reserve price

4 Diversen zilveren lepeltjes w.o. 3 lepeltjes van kerstmis 1981 t/m 1983 en een lepeltje met afbeelding van het stadshuis van Middelburg. 59gr

Zakhorloge + zakhorlogehouder
Result: 60 EUR

Oud zakhorlogehouder van brons, begin 20e eeuw Art Deco en een met zilver bewerkt zakhorloge (balans zit soms vast).

Hanger
Result: 45 EUR

Hanger schuimgoud 2.3 gr.

Gouden munt 300 GLD.
Result: 90 EUR

Gouden munt van 300 GLD uit 1980, Nederlandse Antillen, Juliana Regina, in originele doosje van 's Rijks Munt Utrecht.

3 Gouden munten
Result: 310 EUR

3 Gouden munten; 1x 5G uit 1912 Wilhelmina (hanger), 1x 10G uit 1917 Wilhelmina, 1x 10G uit 1912 Wilhelmina (hanger).

Zilveren suikertang
Result: 25 EUR

Zilveren suikertang 46gr. 14cmx4cm

Zilv. servetring + theezeef
No reserve price

Zilveren servetring (36gr.) en zilveren theezeefje 12cmx8cm (43gr.)

Mosterdpotje met glazen inzet
No reserve price

Zilverkleurig Mosterdpotje met glazen inzet 8cmx4,5h

Broche
No reserve price

Broche met markasietjes en een groene steen

Broche
Result: 40 EUR

Broche met witte en groene markasietjes

3x Pentekening
No reserve price

3 Werken op papier; 2 prenten en 1 ets Calksen Cond.: R

Verzilverde horlogeketting
No reserve price

Verzilverde horlogeketting met jachttafereel.

6 Zilveren theelepeltjes
No reserve price

6 Zilveren theelepeltjes 835/000, Hollands gekeurd, met fraai opengewerkte heft in originele cassette, Cond.: G

Zilveren taartschep + juslepel
No reserve price

Zilveren taartschep + juslepel 800/000, Hollands gekeurd, in originele doos, 100gr. Cond.: G

6 Zilveren servetringen
No reserve price

6 Zilveren servetringen Hollands gekeurd 835/000, 2e helft 20e eeuw, nog in originele cassette, Cond.: G

Visbestek
Result: 30 EUR

6-Delig visbestek, couvertsheften zijn 800/000. Fraai gedecoreerd met Jugendstil motief, 20cm. Cond.: G

Verzilverd bestek
Result: 35 EUR

Groot kavel met diverse verzilverde bestekdelen van Gero.