Neogotisch eikenhouten meubel (Kredenz), 20e eeuw, 210x125x55cm. Cond.: U
Eiken massieve piëdestal met bronzen plaquettes ingelegd, ca. 1880, 92x40cm.
Massief eikenhouten 4-laden commode met zuilen ca. 1880. 104x60x95cm.
Kunstlederen bruine armleunstoel, nieuwwaardig, 87x64x70cm. Cond.: U
Eikenhouten uittrektafel Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 140x100x78cm. (230cm uitgetrokken). Cond.: U
Hollands eiken naaitafeltje met prachtig snijwerk, 19e eeuws, Louis Seize 2e periode, 76x61x43cm. Cond.: U
Mahoniehouten Queen-Anne stijl salontafel op 4-spant met wieltjes, met blauw leer ingelegd. Tafel in topstaat met 4 laden, 60xø110cm.
2 Notenhouten bijzettafeltjes op 3-spant, de bladen zijn ingelegd met bloemen. 60xø53cm. Cond.: U
Piano van gebruder Schulze van notenhout (als nieuw), 20e eeuw, nieuwprijs in 1995 was 4.500 gulden, 112x147x57cm. Cond.: U
Kroonluchter (zakkroon), 20e eeuw, heeft een beetje aandacht nodig, 76x60cm. Cond.: G