Samson porseleinen bord met chinoiserie Fam Rose decor, ca. 1900, 4xø23,5cm.
Japanse Imari porseleinen schotel met zeer fraaie cirkelvormige beschildering, 19e eeuw, ø31cm.
Gouda plateel vaas Unica decor W.V. 34. Begin 20e eeuw. 42xØ17cm. Cond.: G
Ovale blauw Chinese schotel, eind 18e eeuw met landschapsdecor.
15 Chinese schoteltjes (ø11,5cm.), 18e eeuws met vaasdecor, diverse haarscheurtjes en chips.
8 Chinese bruine terracotta theepotjes met diverse motieven, 2e helft 20e eeuw, H:7cm. Cond.: G
5 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13cm.), ca. 1720 Kang Xi, blauw/wit met bloemdecor, 1 schotel is gelijmd.
6 Kop en schotels Maastricht Societe Ceramique ca. 1900, eikendecor, 6xø13cm.
2 Chinese diepe schoteltjes, ca. 1720 Kang Xi, blauw/wit gedecoreerd met stillevens. 3,5xø16,3cm.
Prachtige gesigneerde delftblauwe gelobte schaal, ca. 1900, van porceleine fles te Delft, 7xø34cm. Cond.: U
Messing taartschaal met daarin Meissen porseleinen tablet (gem. meissen) ca. 1900. 11xØ40cm. Cond.: U
2 Vroeg 18e eeuwse Delftsblauwe borden. 1x gedecoreerd met bloemen (4xø23cm.), lichte randschade. 1x gedecoreerd met wierookvat en gele rand (3xø23cm.), heeft meerdere randbeschadigingen.
Chinees blauw porseleinen bord, Chien Lung 18e eeuw, 4,5xø23cm.
6 Chinese 8-kantige kop(6x3cm.) en schoteltjes (ø10cm.), 18e eeuw met bloemdecor, 3 kopjes met chip, 1 schoteltje met minimaal haarscheurtje.
2 Imari kop(4,5cm.) en schotels (ø13cm.), 18e eeuw, 1 stel met chip, 1 stel met randschilfertjes.
Beeld vrouwenfiguur Art Deco.(kleine beschadiging). 35x24x11,5cm. Cond.: G