This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

03. Aprilveiling 2010

Auction on Friday, April 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Ovaal tablet, Chien Lung
Result: 300 EUR

Ovaal tablet, Chien Lung, 2e helft 18e eeuw, met bruine capucijner rand en bloemmotieven beschilderd onder glazuur.

4 Blauwe schoteltjes
Result: 70 EUR

4 Chinese schotels (ø10cm.), koningsblauw met capucijner rand

Plateel klokje
Starting price 175 EUR

Jugendstil ballustervormig platelen klokje, gesigneerd MB Tvm Gouda Holland, begin 20e eeuw, 30x16x10cm. Cond.: G

Rozenvaasje + spijkerbolvaas
Result: 25 EUR

Platelen rozenvaasje van Favorite Koninklijk Goedewagen Gouda Holland, 10x10x8,5cm. Een glazen spijkerbol vaasje, 9xØ9,5cm. Cond.: G

Wit platelen beeld Lejan
Starting price 175 EUR

Wit platelen beeld "Lejan", Art Deco, dame met hazewindhond ca. 1920, 30x50x17cm. Cond.: G

Inktpot, Purmerend
Starting price 350 EUR

Zeer bijzondere inktpot van Purmerend aardewerk. Handbeschilderd met Jugendstil afbeeldingen ca. 1930. Gesigneerd AJ, genummerd 27/88. Cond.: U

Platelen kaketoe Jan Schonk Gouda
Starting price 400 EUR

Wit platelen kaketoe van Jan Schonk, Koninklijke plateelbakkerij Gouda ,Zuid-Holland, 23,5x14x8cm. Cond.: U

3 Japanse Kutani vaasjes
No reserve price

2 Kutani vaasjes h16,5cm. en een klein pijpvaasje ca. 1900. Cond.: G (1 chip)

Blauw chinese schotel
Result: 90 EUR

Ovale blauw Chinese schotel, eind 18e eeuw met landschapsdecor.

Groot Japans wandbord
Starting price 60 EUR

Groot Japans wandbord ca. 1900 met paradijsvogel decor, blauw/wit ø40cm.

Schotel Fam. Rose
No reserve price

Chinees Imari bord, ca. 1780, rand minimale schilfertjes.

Schotel, Qianlong
Starting price 50 EUR

Blauw chinees porseleinen schotel, Qianlong (haarscheur) ø 23 cm

15 Chinees blauwe schoteltjes
Result: 90 EUR

15 Chinese schoteltjes (ø11,5cm.), 18e eeuws met vaasdecor, diverse haarscheurtjes en chips.

6 Kop en schotels satsuma
Result: 45 EUR

6 Kop en schotels satsuma. ca 1920. 1 oortje is gelijmd

6 Kop en schotels
Result: 130 EUR

6 Japanse schelpporseleinen kop (3,5xø6,5cm.) en schotels (ø10,5cm.), landschapsdecor.

Blauw Chinees bord 18e eeuw.
Starting price 60 EUR

Blauw Chinees bord met bloemdecor beschilderd, 18e eeuw, 1 chip en 1 haarscheur, ø27,5cm.

Fam. Rose bord
Starting price 100 EUR

Chinees Fam Rose bord, 19e eeuw, 4,5xø21,5cm.

Chinees presenteerschaaltje
Result: 80 EUR

Chinees blauw presenteerschaaltje (25,5x17,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.

Chinees presenteerschaaltje
Result: 90 EUR

Chinees blauw presenteerschaaltje (29x21,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.

Gemberpot met console
Result: 90 EUR

Chinees aardewerken gemberpot met console ca. 1910. Cond.: G

Amsterdam bont bord
Starting price 120 EUR

Amsterdam bont bord, 18e eeuws, mooi gaaf bord, ø22,5cm. Cond.: U

Chinees bord 18e eeuw.
Starting price 80 EUR

Chinees bord gekleurd, 18e eeuw, klein chipje aan de rand, ø23cm.

Lampenvoet
Result: 20 EUR

Grote blauw porseleinen vaas omgebouwd tot lampenvoet, gedecoreerd met rood- en geelkleurige bloemen en een vogel, eind 20e eeuw, 48xØ16cm. Cond.: G

Chinees gekleurd bord
Starting price 50 EUR

Chinees gekleurd bord met decor van pauw en bloemen, gemerkt ca. 1900, 3,5xø24cm.