This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

03. Aprilveiling 2010

Auction on Friday, April 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

7 Maatbekers tin
No reserve price

7 Tinnen maatbekers. Diverse stempels ca 1970. Hoogte van 20xØ10,5cm tot 4,5xØ3cm.

Bronzen pul E. Agaard
Result: 35 EUR

Edward Agaard Kopenhagen, bronzen pul met vikingschepen en korenschoven. 11xØ8,5cm. Cond.: U

Groot Indonesisch beeld
Result: 150 EUR

Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met tas, stok en hondje, 126x42x33cm. Cond.: U

Groot Indonesisch beeld
Result: 150 EUR

Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met stok en hondje, 124x30x33cm. Cond.: U

2 Beelden
No reserve price

2 Beelden van zink, voorstellende 2 vrouwen op sokkel, ca. 1920, Cond.: R

2 Koperen kandelaars
No reserve price

Twee messing hangende kaarskandelaars, voorstelling twee kinderen met kaarshouders, 2e helft 20e eeuw, 35x11x13cm. Cond.: U

Clownsbeeldje
No reserve price

Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G

Houten beeld
No reserve price

Aziatisch tropisch houten beeld, voorstellend vrouw met mand. Cond.: G

2 Houten beeldjes
No reserve price

2 Aziatische houten beelden, mooie kwaliteit. Cond.: G

2 Houtsnijwerken
Result: 20 EUR

2 Houtsnijwerken beelden aziatisch, H.:31cm.

Adelaar op voet + beeldje
Starting price 20 EUR

1x Adelaar van zink op een houten voet (17x13x7,5cm), 1x houtsnijwerk beeldje van een dansenden boeddha (20x14x8cm.)

Bronzen jongen met fluit
Result: 35 EUR

Bronzen jongen met fluit, 20e eeuw, 24x8x10cm. Cond.: U

6 Religieuze beeldjes ca. 1900
Result: 30 EUR

6 Religieuze beeldjes ca. 1900 van metaal compositie. O.a; Onze Lieve Heer, madonna met kind, Heilige Antonius, madonna met bijbel, zittende Heilige, 9-11cm.Cond.: G

2 Kraanvogels
Starting price 40 EUR

2 Antieke kraanvogels, hout en ivoor. 15x18,5x5cm. Cond.: G

Bronzen kaarsenstandaard
Result: 40 EUR

Bronzen kaarsenstandaard met twee putti, 28x18x11cm. Cond.: U

Bronzen hond
Result: 40 EUR

Bronzen jachthond op marmeren voet, 20e eeuw, 24x14x10cm. Cond.: U

Wijnfleshouder
Starting price 40 EUR

Bronzen wijnfleshouder in de vorm van een zittende man die de benen van een liggende vrouw vasthoud, eind 20e eeuw, 30x6x8cm.

2 Boekensteunen
Result: 40 EUR

2 Art Deco boekensteunen van marmer met reigers van composiet, 14x12x8cm. Cond.: U

Bronzen plaquette
Starting price 40 EUR

Zware bronzen plaquette met Breugheliaanse voorstellingen 2e helft 20e eeuw. 35x30cm.

Terracotta, biddend kind
Result: 45 EUR

Groot terracotta figuur, voostellende biddende Jezus in kindertijd met bronskleurig gewaad.

Vrouwelijke boeddha
Result: 45 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: vrouwelijke boeddha, op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw

Houten snijwerk
Starting price 50 EUR

Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31x17x12cm. Cond.: G

Houten snijwerk
Starting price 50 EUR

Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31,5x17,5x12cm. Cond.: G

Buste jonge man op sokkel
Starting price 50 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: buste jonge man op maremeren sokkel. Eind 20e eeuw