Julius Jakoby '37 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren bij een boom in een dorp (verso Scherben verkäufer Julius Jakoby + museumetiket) 69x74cm. Cond.: G
Julius Jakoby '37 -1928 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, barkeeper met glas en sodafles (verso Julius Jakoby, der Gastwirt 1938), 90x81cm. Cond.: G
Julius Jakoby '37 -1928 (Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren aan een strand (verso Julius Jakob, badende aan Hernadufer + museumetiket) 74,5x70cm. Cond.: G
Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw (gesigneerd, en tekst) huis in gebergte en vogel in boscage decor. Cond:ZG 45,5x34 cm
Uniek snoer met bloedkoralen aan GG 585/000 sluiting. Collier met mooie bloedkoralen, verlopend in grootte, 10x12-12-16 mm, bevestigd aan een fijne ovale GG sluiting met bloedkoraal. Lengte 41 cm ca 1...
oude antieke Chinees porseleinen vaas gesigneerd, met wit glazuur, Kang Xy gemerkt. Cond:G 21x9cm.
Zeldzame antieke Familie Roze kop en schotel. inscriptie: V.O.C Crescunt 1728 Concordia. De afbeelding die op de schotel staat is afkomstig van een zilveren ducaat van de VOC companie. O.a. te vinden ...
Zeer groot apart antiek Perzisch handgeknoopt tapijt (versleten en beschadigd) 340x450 Cond: Matig\Slecht
Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met drakendecor, gesigneerd en in goede staat. 32x18 cm.Cond:G
Francois Carlebur of Dordrecht (1821-1893) zomers riviergezicht met vele schepen en figuren (oudere bedoeking) olieverf op linnen. 80x125 cm Cond:G
Gesigneerd: I. Choultse, bospad in de sneeuw, olieverf op linnen.Cond:G 63x52cm
Weens porseleinen 19e eeuws 4-delig klokkenstel met diverse figuren en florale decors, origineel uurwerk. Klok en console hebben beschadigingen aan de bloemen. Beschadiging aan kandelaren: 1x stam geb...
Antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom meerkleurige figurendecor, omstreeks 1900.Cond:G 22,5x20 cm
Antieke Chinees porseleinen Familie Roze vaas omstreeks 1900, met lotusbloem, bamboe en vogeldecor, fijne beschildering en gesigneerd.30,5x17,8 cm. Cond:G
John Robert Dicksee 1817-1905 Engelse school, Title Veose Cinderella is going to... Sheraton House, olieverf op linnen. 100x80 Cond:G
Collier van carneool met antiek GG 585/000 Volendams slot. Collier met 3 rijen carneoolkralen, gefaceteerd, ø 12 mm, bevestigd aan een unieke grote GG antieke sluiting, Volendams, versierd met knoppen...
Edzard Koning '07 (Winschoten 1864 - 1954 Den Haag), pastel op papier, dorpsgezicht met gracht en figuur 44x36cm. Cond.: G
Originele Zuid Duitse beschilderde empire kast anno 1824 met goede originele beschildering van decors met vazen en flora. Geheel in goede originele staat met slot en sleutel 185x121x50cm.
Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G
Professor.J.H.Jurres (Leeuwarden 1875-1946 Amsterdam) slapende Romeinen bij paarden, olieverf op linnen. Cond:G 50x60cm
Italiaanse Renaissance kast (3-delig) met rijk snijwerk o.a: apen, herten, cherubijnen, leeuwenkoppen, ranken etc. Deels opgebouwd uit panelen (17e eeuw), gemaakt in de 19e eeuw. Minimale beschadiging...
Zeldzame Franse Tété Jumeau pop ca. 1900 met gesloten mond, gesigneerd , geleed lichaam en pruik van echt haar (kleding van iets latere datum). Haarlijn op achterzijde hoofd van ca. 4cm. H.: 65cm. Con...
Bronzen figuur met ivoren buste ca. 1900, gesigneerd F. Lugerth (Ferdinand 1885 - 1915), met marmeren voet H: 24cm. Cond.: G
Zeer groot oud Terracotta beeld, gesigneerd Goldschneider 20e eeuw. Voorstelling van 2 putti met hond, bronskleurig gepatineerd 94x50x45cm. Cond.: G
Grote Neo Renaissance Duitse boekenkast omstreeks 1930, met rondom snijwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer goede staat, 4 lades in de voet, 2 dichte deuren, en 2 deuren met glas staande...
Albert Rossenboom ( Belgische School 1845 - 1875), olieverf op paneel, interieur met moeder en kind 23x32cm. Cond.: G
Noord Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok commode, dubbelgebogen met origineel slot en beslag in goede originele staat 120x63x79
Horloge IWC GG 585/000, rond 1955, handopwinding, ø 35 mm met kroko bruine band. nr 1241042 149. Werkend cond G
Zeer fraai bloedkoralencollier met GG 585/000 sluiting. Bloedkoralen collier 4 rijen, ø 7-8 mm, met mooie rode kleur, bevestigd aan een ovale streeksluiting met mooi eindstukken, slot 30 mm breed. Le...
Grote Neo Renaissance Duitse schrijftafel omstreeks 1930, met rondom snijwerk en drie lades, staande op leeuwenpoten, in zeer goede originele staat(geen fineerschade) 80x180x84 Cond:ZG
Sierlijke GG 585/000 slavenband met blauw saffier en diamant. Fijne slavenband met slag aan de bovenzijde. In het midden zit een vierkant bezet met diamanten en 4 carree geslepen saffieren. Aan weersz...
Prachtige antieke aardglobe door Dr. R. Neuse, Nederlandse bewerking van R.E. Kalthoven Utrecht, columbus Verlag G.M.B. Berlin - Lichterfelde. Papier op de houten omranding heeft beschadigingen, teven...
Hollands 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen Louis Quinze kabinet ca. 1780 met bronzen beslag. Behoeft restauratie (fineerschades etc.) 235x183x60cm. Cond.: R
Bijzonder mooie antieke zilveren koektrommel, 833/000, Hollands. Rond model met parelrand en voorzien van florale gravure op de deksel, welke scharnierend is. MT Cornelis Knuijsting, Rotterdam jl: X 1...
Sierlijke antieke rechthoekige koektrommel, zilver 835/000. Koektrommel met parelranden en op de deksel voorzien van een floraal gegraveerde rand. MT Cornelis Knuijsling, Rotterdam. jl X 1804 15x10x8 ...
Elegante ring RG 750/000 met briljant robijn en smaragd. Sierlijk uitgewerkte ring met krullen bezet met 29 briljanten, een ronde robijn en een peervormige smaragd(mist klein diamantje). 29x19 mm, ca ...
Prachtige antieke broche WG 585/000 met roosdiamanten. Fraaie langwerpige broche, Art nouveau, in bloemvorm met in het midden een grote ovale roosdiamant, ca 1 krt en 19 kleine roosdiamanten. Met stek...
Christina Stoel (1859-1908) portret Elizabeth Bas, olieverf op linnen.Cond: R\G 90x120cm.
Zeldzame Duitse vroeg Biedermeier kersenfineer hoek-vitrinekast ca. 1820 met lade, 2-delig in goede originele staat (lichte fineerschade) 205x95x55cm.
Vijfdelig zilveren koffie- en theeservies, gelobd model en handgegraveerd op geschulpte voet en op ovaal onderblad. Begin 1900, 835/000, MT: Aubert Voorburg, ca. 2200gr. (totaal) Cond.: G
Hollands zilveren bestekcassette: 10x dessertlepels, 7x tafelvorken, 8x tafellepels, 10x dessertvorken, 1x vlalepel, 1x groentelepel, 1x juslepel, 1x aardappellepel, 1x vleesvork, 2x vismessen, 11x ge...
Collier van chryocolla stenen, ronde kralen ø 9 mm, met 3 langwerpige Chinese verzamelkralen, 14x45 mm. Tussen de kralen zitten 14 GG 585/000 gefacetteerde bolletjes, met GG 585/000 karabijnsluiting. ...
Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 100x80cm. Cond.: G
Oude Egyptische bronzen figuur op houten sokkel 20e eeuw 22cm. Cond.: G
Beschilderde Barokkast anno 1786, 1 deurs met handbeschilderde landschappen, figuren en spreuken (origineel) Cond:G 97x166x50
Buitengewoon grote antieke Duitse eikenhouten Art Deco staande klok met metaal bewerkte banden en geslepen glas. Bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Zijkanten met glas en afneembaar dak. Ongem...
Antiek 18e eeuws uurwerk met wijzerplaat, gesigneerd E. de Vries Amsterdam uurwerk met kwartierslag, incompleet. 48x35x12 Cond:R\G
18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag,halve zuilen en vergulde bronzen kapitellen(restauratie noodzakelijk). Cond:R 235x175x56