Gouden Jahrhundertbibel 1997, Katholiek met middeleeuwse voorstellingen en PVC houder in goede staat 8x33x28cm.
Twee Franse tafellampen ca. 1880 (antieke voet, electrificering later) van zwart marmer met compositiemetaal 70xø40cm. Cond.: G
Grote Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap met decor van waterlelies 2e helft 20e eeuw 56xø45cm. Cond.: G
Oude plated speeldoos in de vorm van een kerstboom met sterren, melodie stille nacht heilige nacht, 20e eeuw. 21 cm.Cond:G
Twee oude handgestoken wandconsoles met Putti 20e eeuw. 40x39x19 Cond:G
Grote Tiffany stijl tafellamp met metalen bewerkte voet en mooie glas-in-lood kap met kraanvogels en waterplanten 2e helft 20e eeuw 70xø45cm. Cond.: G
Grote Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en opengewerkte metalen kap met glas-in-lood bladeren 2e helft 20e eeuw 62xø46cm. Cond.: G
Antieke Gothische bronzen cassette met rondom figurendecors en mooie patina. Originele 15e eeuwse cassette of zeer goede 19e eeuwse kopie (geen beschadigingen) 9x23,7x11,5cm.
Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap 2e helft 20e eeuw 53xø34cm. Cond.: G
Zeldzaam model chemie-weegschaal ca. 1920 met ingebouwde microscoop en lauminium houders voor stikstof etc. 45x37x27cm. Cond.: G
Tafellamp ca. 1920 met een bulderend damhert van compositie metaal, bronskleurig gepatineerd met glas-in-lood kap 51cm. Cond.: G
Oosterse sierdolk, plated met filigrain versieringen in goede staat 20e eeuw 46cm.
Tiffany stijl tafellamp met metalen bewerkte voet en glas-in-lood kap met opengewerkte bloemen 2e helft 20e eeuw 53xø34cm. Cond.: G
Oude kerk-wandbel van brons met gietijzeren houder ca. 1930, bel met opschrift "J. Grasmayr Innsbruck" 51x30x24cm.
Italiaanse wandrelikwie 18e-19e eeuw met notenhouten omlijsting en tinnen medaillon, voorstellend een schrijvende figuur met adelaar ø11,5cm. Cond.: G
Chinese bronzen 18e-19e eeuwse wierookbrander met signatuur, geheel staand op drie pootjes 9xø10cm. Cond.: G
Antieke tafellamp omstreeks 1920, voorstellend een man bij een lantaarn, gemaakt van brons gepatineerd compositiemetaal. 43cm Cond:G
Grote antieke Jugendstil glazen wandlamp +\- 1910 in goede staat.35x16x10 met plated frame.Cond:G
Twee messing tafellampen, voorstellend een man en vrouw zittend op een hek bij een lantaarn, op marmeren voet. 20e eeuw, 33cm. Cond:G
Messing stoof 18e -19e eeuw, opengewerkt en gegraveerd rondom met florale decors 17x19x18,5cm. Cond.: G
Zeven delen antiek tin: 1x grote Jugendstil schenkkan (zweepslagdecor), 1x maatbeker ca. 1800, 1x beker 17e-18e eeuw, 1x zoutstrooier 19e eeuw (of later) en 3x tinnen borden 19e eeuw 10-31cm. Cond.: G