Elegante ring GG 585/000 met bloedkoraal. Ring met langwerpige organische kast met daarin een ovaal geslepen bloedkoraal. Grootte kast 11x19 mm. ø 51 ca. 3.1 gr. MT J.de Vaal Schoonhoven.
Vier snoeren met prachtige bloedkoralen. Vier snoeren met diverse lengtes met tonvormige bloedkoralen, ø 7.5x7.5-8x10 mm. Totale lengte 138 cm. ca. 151 gr.
Collier met vijf rijen bloedkoraal. Collier met vijf rijen bloedkoraal, tonnetjes, ø ca. 5x4-5x7 mm. Versierd met metalen bollen en stukjes. Lengte 50-70 cm. ca. 108,0 gr.
Collier van bloedkoralen. Collier van cylindervormige koralen, ø 5x2,5-3,5 mm, met een lichte oranje rode kleur. Lengte 48 cm met onedele sluiting. ca. 28.6 gr,
Twee paar oorstekers GG 585/000. Een paar oorhangers met navette vormige hanger, lengte 39 mm en een paar oorstekers geribbeld model, ø 10 mm. Totaal ca 2,6 gr.
Brede slavenband staal gematteerd met golflijn over de armband. Gelakt. De armband is voorzien van een scharnier. Breedte 20 mm. Hoogte 13,5 mm. ø 59-62 mm. Nieuw
Antiek zilveren inktstel met twee kristallen flacons met zilveren dop en kraag 835/000 kleinkeur MT; onleesbaar Jaarletter:T: 1853. 17x10x17 cm. Cond:G
Compleet kristallen inktstel met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, doppen en voeten, en kroontjespen. op houten basement rustend op vier pootjes 23x14cm Cond:G
Zeldzame 18e eeuws zilveren knipkoker met fraai gegraveerd familiewapen. Onduidelijke keuren aan de binnenzijde van het deksel. ca 1750. ca. 38 gr. Lengte 9.5 cm Cond.: G
Antiek bruidegomspijpje in de vorm van een zilveren knoop uit 1875. 835/000. Lengte 10,5cm Cond.:G
Antiek bruidegomspijpje in de vorm van een zilveren ruiter te paard uit ca 1875. 835/000. Lengte 10cm. Cond.:U
Twee portemonnee beugels, zilver. Eén portemonnee, 800/000, Empirestijl met lijnbewerking en rozen op de hoeken, voorzien van gevlochten tasje. En een fraai antiek versierde beugel, 835/000 met vissek...
Antieke vuurvergulde zilveren briefopener, 88 zolotniks, met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van guirlande. Met schild met diamanten op het emaille en een dubbel koppige ade...
Duitse ronde zilveren (800/000) portretschaal met een afbeelding van een adelijke vrouw. Ajourbewerkte rand versierd met guirlandes en schilden (Hanau Silber). Voorzien van keur voor buitenlandse vree...
Hollands zilveren servies, bestaande uit: trekpot van Frans Brugsma uit Groningen, jl N:1923, suikerbak en lepelvaasje van Kempen Begeer S Vos, Utrecht begin 1900, roomkannetje van zilverfabriek Voors...
Bijzondere geslepen kristallen servetstandaard in de vorm van een hoorn met olijfslijpsel op zilveren 835/000 voet voorzien van fraaie graveringen. MT: C.J.Begeer Utrecht, ca 1870 18x13 cm. 1 chip. Co...
Zilveren miniatuur Fazant, 835/000. Een fazant op een ronde voet. MT: Zaanlandse zilversmederij. ca. 13 gr. 5.5x3 cm. Cond.: G
Zakmes met zilver, voorzien van twee messen en een schaartje 835/000 lengte 8cm Cond:R
Herenring GG 585/000 met stenen en emaille. Ronde herenring, ø 16 mm, met midden zirconia's, briljant en trapezium geslepen. Versierd met zwart emaille aan de bovenzijde en aan de zijkanten. ø 67 ca. ...
Herenring GG 585/000 met witte topaas. Ring met ovaal montour, 16 x 13.5 mm, met daarin diverse witte topazen. In de scheen van de ring zit een lijnbewerking. ca. 6.7 gr. ø 61
Boordknoopjes GG 585/000. Ronde kleine boordknoopjes met streepbewerking. ø 7.7 mm ca. 2.0 gr.
Mooie horlogeketting GG 585/000. Horlogeketting met ronde biesmarkschakel, ø 9 mm. 19e Eeuws, met karabijn en veeroog. Lengte 28 cm ca 24 gr.
Speld, GG 585/000 met heliotroop. Een antieke speld in de vorm van een soort breidop met aan de bovenkant een ronde heliotroop en aan de onderzijde een opening, lijkt een sleutel van een zakhorloge. m...
Broche GG 750/000 met panter. Langwerpige broche met rennende panter met emaille en briljant. grootte 56x14 mm ca 10 gr Merk Samra