Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw, 2-deurs spinde (stijlmeubel) in goede staat 192x90x50cm.
Antieke mahoniehouten fineer Jugendstil 2 zits bank, met intarsia, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 104x120x170cm Cond:G
Ingelegde Hollandse Barokvitrine opzetkast omstreeks 1800, notenhout met lades en 1 deur(beschadigingen) staande op klauwpoten 199x56x100cm Cond:R/G
Wortelnoten 19e eeuwse naaitafel met origineel binnenwerk en 2 opklapbare zijbladen en lyra-vormig onderstel. Geheel in goede originele staat 69x42x88cm.
Mooie Hollandse mahoniehouten Bonheur omstreeks 1870 met grote kuif en druivenranken (Louis Philippe) in goede staat 215x106x52cm (binnenlades beschadigd) Cond:G
Tropisch houten orgelgebogen secretaire(mogelijk teak fineer) met bronzen beslag 1e helft 20e eeuw in Barokstijl, met mooi binnenleven, diverse lades kelder en vakverdeling, 113x89x60cm Cond:G
Louis Philippe wortelnoten bijzettafel ca. 1870, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In uitstekende staat 67xø52cm.