Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G
Grote zuid Duitse Barok figuren console met twee grote putti en originele polychromie 18e eeuw 110cm Cond:G
Antieke Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1800 met verguld messing beslag getrapt binnenleven met lades oudere restauratie 105x53x94cm Cond:G