This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

N. Hoppes, stilleven met fruit
Result: 50 EUR

N Hoppes, Nijmegen augustus 1958, stilleven met fruit, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G

Perzisch schilderij
Starting price 60 EUR

Oud Perzisch ongesigneerd schilderij op zijde, vrouwelijke hofhouding, gouche op zijde 55x43cm. Cond:G

Beeldje, meisje op stoel
Starting price 120 EUR

Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G

Bronzen beeldjes
Starting price 170 EUR

Antieke bronzen figuur maarschalk te paard omstreeks 1900, door Boyer, Emile Boyer 1903-1953, in goede staat 15cm. Cond:G

Houten figuur
Starting price 60 EUR

Houtgesneden figuur omstreeks 1930, dansende vrouw in klederdracht, in goede staat 39cm. Cond:G

3 Bronzen beelden
Starting price 100 EUR

Drie bronzen beelden 20e eeuw, twee musicerende figuren, Duitse jongen met krant 24-33cm

Bronzen beeld Eugen Wagner
Starting price 300 EUR

Antieke bronzen figuur door Eugen Wagner 1871-1942, man met sijs op marmeren voet, 36cm. Cond:G

Groot Art Deco beeld, gondel
Starting price 850 EUR

Zeer groot natuurstenen Art Deco beeld omstreeks 1920, gesigneerd Menneville, Venetiaanse voorstelling man in gondel bij vrouw op kade, compositiemetaal, handbeschilderd, gondel hout met messing 56x64...

Handgeknoopte Kelim
Starting price 60 EUR

Oud Oosters Kelim tapijt met verschillende kleuren, in goede staat, kleine restauratie 130x196

Chinees tapijt
Result: 100 EUR

Groot oud Chinees tapijt met vazen en floraal decor 210x310cm Cond:G

Groot kleed
Result: 135 EUR

Oud Oosters kleed fijngeknoopt, Kanchipurpari met floraal decor in goede staat 202x300cm Cond:G

Bordenrek
Starting price 60 EUR

Groot antiek Hollands eikenhouten bordenrek, 19e eeuws met panelen bloemen en ranken in goede staat 90x130x14cm Cond:G

Eiken luierkabinet
Starting price 400 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten luierkabinet omstreeks 1860 met bovenlade en twee deuren, drie lades onder. Met origineel benen beslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 165x...

E.J. Ligtelijn
Starting price 700 EUR

Evert Jan Ligtelijn 1893, Oosterse straat met figuren, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Jan te Wierik
Result: 650 EUR

Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm. Cond:G

W. v/d Vliet
Starting price 940 EUR

W. v.d Vliet 1856-1924 omstreeks 1900 Hollandse kustplaats met scheepsbouw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

10 Bolcollier magneetsluitingen
Starting price 40 EUR

Set met 10 vergulde bolsluitingen, met magneet, bezet met stenen. ø 10 mm

Zirkonia ketting 925/000
Starting price 30 EUR

Zilveren zirkonia ketting, 925/000 met witte zirkonia 20x10mm lengte 45cm 14,5gr.

Zilveren kandelaar
Starting price 25 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat

Inktstel met zilver
Starting price 125 EUR

Kristallen inktstel met zilver, 835/000, op houten basement. Fraai inktstel met 2 bolle inktpotjes met ovaal en markiesvormig slijpsel voorzien van zilveren kraag en dop versierd met parelrand. Met th...

Leeuwenkopstoel, 19e eeuw
Result: 234 EUR

Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,

Eiken Empire commode
Result: 150 EUR

Hollandse eikenhouten empire 3 laden commode met halve zuilen en vergulde capitellen, mooi ringbeslag, in goede originele staat 90x47x105cm. Cond:G

Multicolor oorstekers
Starting price 70 EUR

Multicolor oorstekers, 375/000, met ø 3mm amethyst, blauwtopaas, peridots, granaten en lolith. Grootte 12mm, ca 2,3 gr. Nieuw

Secretaire
Starting price 400 EUR

Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...