This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Bronzen beeldjes
Starting price 170 EUR

Antieke bronzen figuur maarschalk te paard omstreeks 1900, door Boyer, Emile Boyer 1903-1953, in goede staat 15cm. Cond:G

Beeldje, meisje op stoel
Starting price 120 EUR

Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G

Bajonet en pistool
Starting price 50 EUR

Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G

Kristallen Tazza met zilveren voet
Starting price 125 EUR

Bijzonder fraaie kristallen tazza met zilveren voet, BWG. Grote ronde kristallen coupe met gecontourneerde rand voorzien van amandelslijpsel en ster op de bodem. Bevestigd op een zilveren bollopende v...

Lot barnsteen sieraden
Result: 50 EUR

Lot barnstenen sieraden bestaande uit 4 barnstenen colliers.

Multicolor oorstekers
Starting price 70 EUR

Multicolor oorstekers, 375/000, met ø 3mm amethyst, blauwtopaas, peridots, granaten en lolith. Grootte 12mm, ca 2,3 gr. Nieuw

Mahonie kist
Result: 90 EUR

Hoge 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kist met messing beslag, in goede staat(slotplaatje mist) 24x30x21cm.

Granaat broche + collier
Result: 60 EUR

Granatencollier en broche. Granatencollier met gouden kapitolstokje, ø 3,5 mm, Lengte 74 cm en een deel van een gesp gemaakt tot broche bezet met granaten. 2x2,5 cm.

Broche, 9 karaat
Starting price 30 EUR

Broche, 333/000, met parels, Fraaie gekrulde broche bezet met 3 cultivé parels. Grootte 45x30 mm. ca. 3,3 gr.

Majolica petroleumlamp
Starting price 75 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G

2 Lepelrekken met 6 tinnen lepels
Starting price 50 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten lepelrekken met tinnen lepels, in goede staat.

5 kristallen karaffen
Starting price 60 EUR

Vijf kristallen karaffen 2 setjes, bol karaffen met dop 18cm. setje van 3 karaffen 17cm. Cond;G

Negen goudkleurige flacons
Result: 80 EUR

Negen diverse flacons allen met gouddecor, diverse slijpsels en motieven, diverse leeftijden vanaf 1900, -8-16,5cm Cond;G

Twee Chinese lampenvoeten
Starting price 250 EUR

Twee oude Chinese lampenvoeten, brons met vogels en floraal decor, 20e eeuw 61cm Cond:G

5x Glas
Result: 95 EUR

Vijf oude mondgeblazen glazen naar 17e eeuws voorbeeld, o.a Roemer, groot glas gesigneerd Bonat, in goede staat 12,5x23cm.

Hanger met blauwtopaas
Starting price 150 EUR

Hanger, 375/000 met blauwtopaas. Strakmodel met topaas ca. 15x10mm. ca 5,6 gr Nieuw

Ei-hanger
Starting price 40 EUR

Ei hanger, Faberge stijl, verguld, versierd met emaille, zirconia's en met een pegelvormige onyx. Lengte 33 mm. Nieuw.

Franse doos, 19e eeuw
Starting price 750 EUR

Zeer grote Franse porseleinen limoges dekseldoos, eind 19e eeuw gemerkt B.S ster Limoges France S, handbeschilderd met figuren en gouddecor 11x24x25cm. Cond:G

Rosenthal servies, Maria bont
Result: 200 EUR

Duits Rosenthal porseleinen Maria bont, bestaande uit: theekan, koffiekan, 3 roomkannen, suikerpot, botervloot, 12 ontbijtborden 7 kop en schotels, 7 losse schotels, minimale chip mogelijk, 10-24cm. C...

Kavel koperwerk, 19e-20e eeuw
Starting price 50 EUR

Groot lot divers messing en koperwerk, 19e-20e eeuw 20-45cm Cond:G

Tabakspot
Result: 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse noten en mahoniehouten tabaksdekselpot, in goede staat 20x15ø cm

Chinese dekselterrine
Result: 100 EUR

Oude antieke Chinees porseleinen dekselterrine, 19e eeuws of later, met landschapsdecor 16x27x21cm. Cond:G

Parfum Van Cleef & Arpels
Starting price 25 EUR

Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.

Staande lamp
Starting price 20 EUR

Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G

Antieke haardset
Starting price 50 EUR

Zes delige antieke messing haardset, incl. twee vuurbokken, houttang is kapot, 20-70cm Cond:R/G

2 Delen divers
Result: 30 EUR

Handbeschilderde dekseldoos en antiek ijzeren graanmand 5 liter Cond:G

Lot diverse brillen
Result: 25 EUR

Lot diverse brillen met kokers, o.a verguld en ijzer 5x, 1e helft 20e eeuw 11-14cm. Cond:G

4 Cloissone vaasjes
Result: 50 EUR

Vier Japanse cloissone vazen 1e helft 20e eeuw met floraal decor, in goede staat 13-21cm Cond:G

Afrikaans beeld, Bakota
Starting price 90 EUR

Afrikaans houten beeld van de Bakota stam uit Gabon ca. 1960-1970, voorstellend een figuur met aan beide kanten een gezicht. Bijna geheel bewerkt met ijzerdraad en koperbeslag.70x20,5x13cm. Cond.: G

2 porseleinen vazen Empire stijl
Result: 100 EUR

Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, gemerkt met twee zwaarden en kroon, in goede staat 41cm.

2 Porseleinen vazen, 19e eeuw
Starting price 200 EUR

Twee prachtige antieke handbeschilderde porseleinen vazen met floraal en gouddecor, omstreeks 1900, genummerd en lichtblauw zwaardteken en merkteken met kroon, mooie kwaliteit 20,5x8,5øcm.

Afrikaanse offerbeker, Yaka
Result: 20 EUR

Afrikaanse houten offerbeker van de Yaka stam uit Congo, voorstellend een kom gedragen door een reptielachtige/fantasiefiguur. 18,5x14x15cm. Cond.: G

Encylopedie kastje ca. 1880
Result: 70 EUR

Antiek hangkastje met antiquarische voorstellingen, Winkler Prins, encyclopedie omstreeks 1900 met afbeelding(naar gravures) 16-delig(beschadigingen) 58x41x24cm. Cond:R/G

Wien und Gras 1782
Starting price 40 EUR

Antiquarisch Oostenrijks boek, Wenen, Franz Giegetist, landschaften augenartes, 1782cm met gravure oogwaarts mes, origineel band 19x13x0,8cm. Cond:G

12 Penningen Israël
Result: 90 EUR

Twaalf oude bronzen verzilverde penningen van Israel, Jeruzalem, 20e eeuw in cassette Cond:G 30x24x2cm

8 Mappen Numisbriefe, ca. 225 stuks
Result: 220 EUR

Acht mappen met in totaal ca. 225 "Numisbriefe", leuke collectie en in goede staat.

Drie vaasjes
Starting price 100 EUR

Drie 19e eeuwse Samson porseleinen vaasjes met goud en wapen decor, haarscheurtje en 2 chips bovenrand 13x7ø Cond:R

3x Japans
Starting price 100 EUR

Drie maal antiek Japans koperwerk/tin, cloissone sierschotel met paradijsvogel, omstreeks 1900, lichte beschadiging emaille, 2 kleine schaaltjes met portret(tin) 7,5x30cm Cond:R/G

2 Penselenpotten, Fam Verte
Starting price 150 EUR

Twee oude 6 kantige Chinese porseleinen penselenvazen, 1 maal groot 19e eeuw met rondom winterlandschap, 1 maal klein met tekst en rondom bergachtig landschap, gemerkt, 9-13cm

Pop, Armand Marseille
Starting price 90 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop Armand Marseille 990 11, met babylichaam, oude lederen schoentjes, ogen blas 54cm. Cond:R/G

3 Kinderspelen
Starting price 60 EUR

Drie antieke spelen omstreeks 1900, 2x memorie, 1x houd de dief (niet compleet) 16-25cm. Cond:G

Lot dinky toys
Result: 30 EUR

Lot dinky toys speelgoed, 4x agrarisch Massey Harry Cond:G 1x Hawker Siddely, beschadigd.

2 Chinese borden, 17e-18e eeuw
Starting price 150 EUR

Twee 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Swastika en floraal decor(chip) 21,2ø Cond:G

2 Franse vaasjes, 19e eeuw
Result: 40 EUR

Twee 19e eeuwse handbeschilderde Franse vazen met figuren en landschapsdecor, 1 vaas gelijmd 18cm. Cond:R/G

Grote Chinese vaas
Starting price 190 EUR

Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, 160cm Cond;G

Tafelklok met bellen
Result: 1.800 EUR

Kleine vroeg 19e eeuwse Engelse tafelklok met 8 bellen, kwartierslag en 5 gongspiralen(3 snekken) uurwerk recentelijk vakkundig gereinigd en nagekeken, in mahoniehouten kast en in goede originele staa...

5-Delig Satsuma kaststel
Starting price 125 EUR

Antiek Japans 5 delig Satsuma kaststel omstreeks 1900 met figuren decor, in goede staat 20-39cm.Cond:G

Satsuma vaas
Result: 125 EUR

Prachtige hoogwaardige antieke Japanse Satsuma vaas met fijn geschilderde figuren en gouddecor, keizerlijke familie, chips voet 23x12ø Cond;G

Groot uurwerk 2x
Result: 1.000 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Franse uurwerken, 1x Herbault Paris, originele wijzerplaat en in goede staat, 1x Jean Fol Paris, in goede staat ø13 enø10,5cm

Wortelnoten tafelklok
Result: 250 EUR

Antieke wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen omstreeks 1900 met 8 daags Frans uurwerk, 40cm Cond:G

Kleine Schwarzwalder klok
Starting price 60 EUR

Grote antieke duitse Schwarzwald schilderijklok met landschap, omstreeks 1860, zonder deurtjes, oud wormbeval, verder in goede werkende staat 32x23x14cm. Cond:R/G

3-Delig marmeren klokkenstel
Starting price 90 EUR

Drie delige antieke Franse marmeren klokkenstel met brocot visible uurwerk en originele kwikslinger, uurwerk,( slingerveer mist en bel mist) marmer beschadigd 23-42cm. Cond:M/R

5 Staande klokjes
Result: 70 EUR

Vijf oude miniatuurklokjes, 2e helft 20e eeuw, 3 staande klokjes en 2 neuchattel klokjes, o.a firma Schmidt en blessing, 21-30cm Cond:G

Tafelklok noten
Starting price 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans, omstreeks 1880 met koperen beslag, halfuurslag, in goede staat 44cm.

Pendule man met speer
Result: 170 EUR

Antieke Franse pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, halfuurslag, Jeanne D'arc met lans 45cm Cond:G

Regulateur, 8 model
Result: 110 EUR

Antieke Duitse regulateur, 8 model, notenhout in goede staat, ongemerkt uurwerk omstreeks 1880, 106cm. Cond:G

Schilderijklok met barometer en mechaniek
Starting price 800 EUR

Zeer zeldzame grote Franse wandklok met speeldoos en mechaniek, barometer en klok. Functies niet getest, wijzerplaat licht beschadigd, 87x58x17cm. Cond:G

Frans klokkenstel
Result: 75 EUR

Antieke Franse drie delige marmeren klokkenstel, in goede staat. Omstreeks 1880, 8 daags uurwerk, halfuurslag 39-41cm Cond:G

Reiswekker
Starting price 180 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met slagwerk omstreeks 1900 met facetgeslepen glas. In goede staat 12cm

Friese stoelklok
Result: 45 EUR

Oude Handbeschilderde Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G

Kast met intarsia
Starting price 300 EUR

Negentiende eeuwse Duitse renaissance stijl kast Historisme omstreeks 1880 met intarsia front en zijkant, mogelijke aanpassingen Ulmer stijl, Cond:G 140x40x173cm

Louis Seize bankstel
Result: 150 EUR

Antiek Frans Louis seize stijl bankstel met twee stoelen, 19e eeuw, met goede velours stoffering 97x63x133cm en 110x60x60cm Cond:G

wortelnoten naaitafel
Starting price 250 EUR

Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd in uitstekende staat 78x47x38cm. Cond:G

Bronzen Empire sidetable
Result: 325 EUR

Bronzen empirestijl wandtafel met zwart marmeren blad, retour de Egypte, 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x129x40cm.

Collier van bloedkoralen
Result: 725 EUR

Mooi collier van bloedkoralen en gouden streeksluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen, kaasvormig ø 8 mm, bevestigd aan een gouden streeksluiting met geschulpte rand en fraaie knop- en apl...

3 Delig slacouvert zilver
Starting price 70 EUR

Een drie-delig slacouvert met zilveren heften. Couvert bestaande uit een kleine vork, een grote vork met bijpassende lepel, alledrie voorzien van ivoren bak, bevestigd aan een zilveren, 800/000 gecon...

2 Zilveren vorken met kronen
Starting price 75 EUR

Twee antieke Duitse vorken, zilver 800/000. vroeg 19e eeuws, Sierlijke vorken met getorste steel, versierd met kroon en engelen. ca 93 gr 19x2,5cm. In goede staat.

P. van den Braken, boerderijtje
Starting price 150 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G

Zilveren servies met comfoor
Result: 850 EUR

Mooi zilveren koffieservies, 835/000, uitgevoerd in model Parelrand. Koffieservies bestaande uit een koffiekan met comfoor met spiritusbrander, en kan met scharnierend deksel en zilveren oor. Een suik...

Zilveren kovsch met paardenhoofd
Starting price 2.500 EUR

Russische zilveren schenkkannetje, zogenoemd "Kovsch". Gekeurd met 84 zolotniks, 875/000. Prachtig bewerkt kannetje, zilver verguld, met emaille versieringen. Voorzien van een handvat in de vorm van e...

2 Portretten in Empire lijst
Starting price 675 EUR

D'apress A. de mandre, 2 emaille geschilderde portretten in prachtige vergulde messing lijsten, twee stukjes weg, mooie kwaliteit 15ø Cond:G

Ring met granaat
Result: 50 EUR

Ring 375/000 met granaat. Fraaie rozetring met granaat. In het midden een ovaal gefacetteerde granaat met een rand met rond gefacetteerde granaten. ø 54 ca. 2,8 gr. In goede staat.

Gouden collier met granaat
Starting price 250 EUR

Gouden collier 585/000 met granaten. Ankercollier met in het midden drie peervormige schakels met daarin granaten. De peervormige schakels hebben filigrain bewerking en zijn voorzien van een peervormi...

Schilderij met messing lijst
Result: 125 EUR

Deyer, omstreeks 1900, Italiaans landschap in bewerkte messing lijst, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G

Kristallen mosterdpot, zilv, deksel en voet
Starting price 160 EUR

Kristallen mosterdpot met zilveren voet en deksel, 835/000. Kristallen peervormige mosterdpot met olijf- en kruisslijpsel. Voorzien van een zilveren scharnierende deksel en een ronde zilveren voet met...

Zilveren suikerstrooier
Starting price 75 EUR

Zilveren suikerstrooier, 835/000, Holland. Fraaie suikerstrooier met een ronde bak voorzien van kruisjes bewerking, een gecontourneerde steel versierd met Biedermeier gravures. MT.: onduidelijk, jl.:...

Gouden oorstekers met diamant
Starting price 70 EUR

Gouden oorknoppen, 585/000. Peervormige opengewerkte oorknoppen met wit- en geelgoud. Bezet met diamant. Grootte 13 mm. ca. 2,6 gr.

Baykam Bedri, gouache
Result: 550 EUR

Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G

3 Zilveren bekers
Starting price 100 EUR

Drie Italiaanse zilveren bekers, 925/000, Versierd met extra rand, een soort hamerslagbewerking en een uit gestanste bloembewerking. MT.: Brandimarte SRL, Firenze. ø 7x8,5 cm. Enkele deukjes Totaal ca...

Zilveren doos
Starting price 1.500 EUR

Zilveren dekseldoosje, 84 Zolotniks, 875/000, versierd met emaille. Zilver verguld doosje versierd met bloemen en krullen uit emaille met verschillende kleuren. Gekeurd met: A.C 1894 en MC in ovaal. 9...

C. de Melotty
Starting price 150 EUR

C. de Melotty 1898, Italiaanse school, monnik met kindje Jezus, olieverf op koper(kras) 58x33 Cond:R/G

Gouden oorknoppen met parel
Starting price 60 EUR

Gouden oorknoppen, 585/000, met grijze parels, ø 8 mm. Nieuw

Honing-agaat collier met gouden camee hanger
Starting price 225 EUR

Collier van honingagaat en parels met een gouden camee, 585/000. Collier van honing-agaatkralen, ø 8 mm, en zoetwaterparels, met gouden bolsluiting met ribbewerking. In het midden van het collier een ...

Zilveren muntdoosje + loddereinflesje
Starting price 110 EUR

Zilveren muntdoosje en loddereinflesje, Een zilveren muntendoosjes, langwerpig model, voor een kleine en grote munt met gekretste lijnenbewerking aan de buitenzijde. 7x3cm. En een loddereinflesje, 925...

Zilveren suikerbak + suikerlepel
Starting price 110 EUR

Zilveren suikerbak met suikerlepel, 835/000, Hollands. Suikerbak in de vorm van een kolenbak, achtkantig, met Biedermeier bewerking, MT.: A.Graves, Schoonhoven, jl.:Z:1859 en een suikerlepel in de vor...

Hollandse school, haven
Starting price 500 EUR

Hollandse school omstreeks 1920, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 31x32cm Cond:G

Witgouden rijring
Result: 400 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met briljanten. Rijring, breedte 2,8 mm, bezet met 9x0.04 crt briljant. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw

Gouden hanger met parel en briljant 585/000
Starting price 190 EUR

Gouden hanger, 585/000 met parel en briljant. Ronde hanger met mabeparel, ø 14mm wit/rose, met een rand met kleine briljantjes, totaal 0.03crt, Grootte 29x17 mm. ca 7.30 gr

Gouden broche filigrain
Starting price 110 EUR

Gouden filigrainbroche, 585/000. Langwerpige broche met cantille en filigrain bewerking. Met kanonsluiting. Voorzien van restauratie. Lengte 5 cm. ca 3,2 gr.

Zilveren broodmand
Result: 325 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, gecontourneerd schuitmodel met opgesoldeerde parelrand, voorzien van een dubbele spijlenbaan. MT.: Koninklijk van Kempen en Begeer, Voorschoten. jl.: u: 1979 ca. 337 gr. G...

2 Zilveren tamboereernaalden
Starting price 100 EUR

Twee antieke tamboereernaalden met trombleerde bewerking ca 1850. 11,5cm. in goede staat.

Zilveren doosje op pootjes
Starting price 200 EUR

Zilveren lepeldoosje, 835/000, hollands. Zilveren lepeldoosje met ribbewerking geplaatst op 4 klauwpootjes, iets hollopend met fraai floraal bewerkt hengsel. MT.: Hendrik Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:...

Reproduktie, Yves They
Starting price 100 EUR

Reproduktie Yves They, omstreeks 1930, halfnaakte vrouw in open lucht, reproduktie op papier 66x47cm Cond:G

Kristallen bonbonschaal, zilv. hengsel
Result: 80 EUR

Fraai rijk bewerkt diepe ovale kristallen bonbonschaal met geschulpte rand met streep en ruitdecor, dubbele geslepen ster op bodem, voorzien van 835/000 zilveren hengsel met fraaie filetrand 18x12x16c...

Ikoon, 19e eeuw
Result: 60 EUR

Kleine fijngeschilderde 19e eeuwse Russische Ikoon met drie heiligen waaronder Mozes, met Christus pantocrator in de toog, met bladgoud decor en fijngeschreven tekst(mooie kwaliteit) 13,5x10,5x1,5 Con...

Modern zilveren collier 925/000
Starting price 25 EUR

Modern zilveren collier 925/000. ca 39 gr. (massief) Lengte 80cm