Antieke wortelnoten franse regulateur met intarsia, omstreeks 1870, stil uurwerk, mooi emaille wijzerplaat in goede staat 83cm.
Twee antieke 5 lichts messing kaarskandelaren 18e eeuws of eerder, 1 arm heeft breuk, 32,5cm. Cond:R/G
Antieke Franse tafelklok met 8 daags uurwerk, facetgeslepen glas, boulle inleg, kwikslinger, bewerkt met leeuw en U.M 35cm. (lijst gelijmd) Cond;G
Grote 19e eeuwse hertenvanger, met hoornen heft in goede staat 54cm.
Negentiende eeuwse Franse wandklok (Koeienoog), omstreeks 1860 met parelmoerinleg en gave wijzerplaat, in goede originele staat 50x50x16cm. Cond:G
Grote antieke petroleumlamp op marmeren sokkel, omstreeks 1880 met halfnaakte dames, plaquettes, fratzen en ranken in goede staat 77cm
Negentiende eeuwse Franse reiswekker met zwevende balans uurwerk, decentrale secondenwijzer(glas weg, wijzerplaat los, balans beschadigd), 16cm. Cond:R
Lot divers oud tin, o.a. maten, borden, lepels, houders, 8-12cm Cond:R/G
Antieke notenhouten tafelklok Duitsland omstreeks 1900 met messing verzilverde wijzerplaat. In goede staat 36x24x15cm
Gesigneerde metalen bureaulamp Jan des Bouvrie, 2 lichts met dimmer, 46x50x19cm, in goede staat
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten kast en beschilderde wijzerplaat. 8 Daags uurwerk met secondenaanduiding. In goede staat. Lengte 223cm Cond:G
Twee mega grote gesigneerde koperen wandsierborden met portretten, 19e eeuw L.Dupuis Fecit, 1 Petrus Appelmans architect Antwerpen, 2 Quinin Massys Antwerpen 83ø Cond:G
Achttiende eeuws Hollands wortelnoten kabinet met openslaande knieen, daarachter vier lades, origineel beslag, in originele ongerestaureerde staat, fineerschades en krimpnaden, 240x190x70cm. Cond:R/G
Decoratieve lamp met globe en atlas, van messing en hout 2e helft 20e eeuw, in goede staat
Grote 19e eeuwse Franse iepenhouten eettafel met 2 lades, houtgepind, originele tafel, geen nabouw! in goede originele staat 81x217x81cm.
Oude pallisanderhouten renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat, met schappen en lades 182x168x67cm. Cond:G
Dertien delig zilveren bestekset, 835/000. Art Deco, Hollands. Bestaande uit zes taartvorkjes, 4 theelepels, 2 borrellepels en een suikerschep met een driehoekige uiteinde aan de steel en een opengewe...
Collier bestaande uit granaten met GG 585/000 sluiting. Collier bestaande uit 4 rijen olijfvormige granaten en wat ronde granaten. De granaten zijn bevestigd aan een GG langwerpige sluiting, 9x20 mm, ...
Twee zilver, deels vergulde, armbanden, 925/000, met diverse stenen. Armbanden met hoefijzer vormige schakels, voorzien van steentjes, met in het midden een rechthoekige zetkast met een groene of brui...
Lot met 10 delen o.a, zilver, bestaande uit een borstel, Duits 800/000, met gecontourneerde vorm, 3 koffielepels, vork en lepel, 800/000, en 4 kleine lepels, 800/000. zilver ca 128 gr. Cond.: R-G
Twee antieke breistoelen, Engeland omstreeks 1880, recentelijk vakkundig gestoffeerd, in goede staat 77x63x58cm. Cond:G
Fraaie gouden broche, 585/000 met parels. Mooie opengewerkte broche met witte en grijze cultivé parels, versierd met gouden bolletjes. ø 35x38mm. Voorzien van kanonsluiting. ca. 12,3 gr.
Antieke wandgobelin omstreeks 1900 met figuren in landschapsvoorstelling met pastelkleuren, in goede staat 96x95cm.
Gouden broche 585/000 met maansteen en turkoois. Ovale broche gemaakt van maansteen met daarop een versiering met turkoois steentje en goud. Om de maansteen zit een brede gouden rand. Grootte 35x23 mm...
Zilveren miniatuur tafeltje, 835/000. Tafel versierd met graveerwerk en een opliggende bewerkte rand op een driepoot voet met krullen. 5x4,5x4cm. ca.26 gr. In zeer goede staat.
Zeer grote antieke houtgestoken Chinese Quan Yin op sokkel met originele polychromie, Prajnaparamita, omstreeks 1900, minimaal beschadigd 179cm. incl sokkel zonder sokkel 126cm Cond:G
Lot jade sieraden, bestaande uit 2 armbanden een collier en 3 hangers, een hart, een poes en een boedha. Totaal ca 175 gr.
Tissot herenhorloge, double model met double schakelband. ø kast 40 mm, breedte 19 mm. Lengte 20,5 cm. Kleur van de kast is wat verschoten. Gedragen. In goede staat. Werkend