Houten poppenhuis villa, blauw met teddyberen muizen, varkentjes, diverse accesoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw 56x37x27cm Cond:R/G
Twee goud op zilveren, 925/000, vleesvorkjes. Beide vorkjes zijn voorzien van een waaiervormige steel, één met blauw emaille en één met rood emaille. Er zit slijtage in de goud oplaag en het blauwe em...
Zilveren collier, 925/000, met hanger met opaal. Kort jasseroncollier met hanger met een ovale witte opaal, 11x9mm. Lengte 36 cm. ca. 5,6 gr.
Negentiende eeuws Frans klokkenstel met marmer, voorstellende een engel met kruiwagen vol met rozen, omstreeks 1870, met 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat37x16x37cm, en 32x16x11cm
Armband van bloedkoralen, 3 rijen met gouden sluiting, 585/000. Bloedkoralen, kaasmodel, ø 5 mm. Bevestigd met gouden eindstukken aan een gouden langwerpige sluiting met bloedkoralen. voorzien van vei...
Grote Duitse antieke wortelnoten tafelklok met snijwerk, halve zuilen en korinthische capitellen verzilverde wijzerplaat 8 daags uurwerk, kwartierslag, serie nr. 62547 Cond:G 51x35x25cm.
Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.
Maurice Philippe skeletklok onder glazen stolp, 2e helft 20e eeuw 32cm. in goede staat
Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kom met floraal en gouddecor(haarscheur) 10x23,5cm Cond:R
Zeer grote 19e eeuwse Franse notenhouten precisie regulateur met centrale secondenwijzer, zware slinger en groot gewicht, incl. sleutels, 220x64x25cm. Cond;G
Geslepen kristallen loddereinflesje compleet met geslepen binnenstopje en 845/000 zilveren montuur en dop, voorzien van graveerwerk Mt: J. Wendels Schoonhoven, 1880, 8,5cm.
Leuke Franse Onyx portaal pendule, omstreeks 1870 met bronzen ornamenturen in Louis Seize stijl(1zuil gelijmd, stukje onyx af) 43cm Cond:R
Mooie 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen theepot omstreeks 1880(Knauf Zeit) met gouddecor, figuren en floraal decor 24cm. Cond:G
Mooi bloemhanger, 333/000 met robijn en diamanten. Hanger met uitgewerkte bloemblaadje met een hart van robijn en een rand versierd met diamanten. 30x15 mm. ca 2,0 gr. In goede staat
18e Eeuwse Neuchattel console klok met spillegang, halfuurslag op de grote bel, gave emaille wijzerplaat. Voorzien van touwtjesslinger, messing beslag en is groen gelakt. In goede staat. 66x40x14 cm, ...
Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette met rozendecor omstreeks 1920 gemerkt, Rosen 056 handgemahlt F.S 96 25,7x35,7cm.
Zilveren armband, 835/000, met carneool. Armband met S-schakel met in het midden een stuk gemaakt uit filigrain bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Lengte 20 cm ca. 9,2 gr. In goede staat.
Drie zilveren strooiers in de vorm van vogels. Een zilveren vogel met scharnierend klepje aan de onderzijde, deukje in de kop,8x3x6cm, en twee uilen, strooiers, Engels, 925/000, met gekleurde ogen. MT...
Vijf delen Franse Fayence, bloemsteelvaasje, geribbeld vaasje, een geit, hoorn gelijmd 19e-20e eeuw 11-19cm Cond:G
Samengestelde antieke Franse pendule met bronzen basement en compositiemetalen klokhuis en figuur(huwelijk) omstreeks 1870-1890 8 daags uurwerk met halfuurslag 46x45x18cm. Cond:R
Antieke wortelnoten franse regulateur met intarsia, omstreeks 1870, stil uurwerk, mooi emaille wijzerplaat in goede staat 83cm.
Snoer van grote grove bloedkoralen met oneffenheden, verlopend in grootte, ø14-21 mm. Lengte 48 cm, zonder sluiting. ca. 183 gr.
Antieke Franse tafelklok met 8 daags uurwerk, facetgeslepen glas, boulle inleg, kwikslinger, bewerkt met leeuw en U.M 35cm. (lijst gelijmd) Cond;G