Oude Neuchattel stijl pendule 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid, in goede staat (mechanisch) halfuurslag 41cm Cond:G
Kopie van een Neuchatel pendule met vernis Martin beschildering, 2e helft 20e eeuw met 8 daags uurwerk en halfuurslag gemerkt Du Chateau 41cm Cond;G
Drie delig oud klokkenstel met ridders, 2e helft 20e eeuw, compositiemetaal(oxidatie) 21-34cm Cond:R/G
Compositie metalen pendule met 3 putti, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 40x30x12cm Cond:G
Antieke Franse vergulde pendule, omstreeks 1860 (compositiemetaal) van achteren voorzien van lamp, niet origineel, emaille wijzerplaat beschadigd 69x52x19cm Cond:R
Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G
Zeldzame 18e eeuwse Twentse of Friese stoelklok met dagaanduiding en wekker met dubbele zolderplaat en spillegang, Gesigneerd S.I. in uurwerk, gedateerd 1747, in goede staat 70cm.