Prachtige 19e eeuwse vergulde latoenkoperen comtoise, met gave emaille wijzerplaat, Normand Laine a St. Florent, floraal decor, in goede staat
Franse notenhouten wandklok met barometer, Henry Deux, omstreeks 1880, 8 daags uurwerk met halfuurslag, achterwand mist, slinger mist, verder in goede staat 66x55x18cm. Cond:G
Los antiek Engels 1 daags uurwerk omstreeks 1800, uurwerk moet schoongemaakt worden, 32x32x17cm. Cond:R
Samengestelde antieke Franse pendule met bronzen basement en compositiemetalen klokhuis en figuur(huwelijk) omstreeks 1870-1890 8 daags uurwerk met halfuurslag 46x45x18cm. Cond:R
Messing lantaarnklok 18e/19e eeuws met eikenhouten console, slinger vernieuwd, ankergang, slagwerk op grote bel, in goede staat 41x19x16cm.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1800 met datum en secondenwijzer, Richard Holland Coventry, in goede originele staat 230cm.
Grote antieke Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk met maanstand, secondenwijzer en datum, 240cm omstreeks 1800, in goede staat, onderkant klokkast plint uit gezaagd.
Antieke wortelnoten franse regulateur met intarsia, omstreeks 1870, stil uurwerk, mooi emaille wijzerplaat in goede staat 83cm.
Antieke Franse bronzen cartel wandklok omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 56cm.
Antieke Franse wandklok, koeienoog omstreeks 1870, met beschilderingen, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 54cm. Cond:G
Oude wortelnoten tafelklok met maanstand, bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 39cm.
Antieke Duitse regulateur, 8 model, notenhout in goede staat, ongemerkt uurwerk omstreeks 1880, 106cm. Cond:G
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met wit marmer omstreeks 1860, origineel uurwerk met veerslinger, halfuurslag, vrouw met bloemenkrans, 40cm. Cond:G
Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880, compleet en in goede staat, wijzerplaat iets beschadigd, ongemerkt uurwerk 97cm. Cond:G
Antieke Schwarzwald koekoeksklok met kwartel, omstreeks 1900, stukje gewei mist, 55cm Cond:G
Negentiende eeuwse beschilderde Friese staartklok met zeegezicht decor, in goede staat 140cm. Cond:G
Oude Franse mini comtoise, omstreeks 1900-1950, Morbier, in goede staat 25x17x11cm. Cond:G
Antiek Duits Junghans wekkerklokje, metaal chrome met messing omstreeks 1900 (oxydatie) 15cm. Cond:R
Antieke Duitse Jugendstil notenhouten tafelklok, omstreeks 1900, 38cm Cond:G
Oude messing Quartz scheepsklok Ships Tine Quartz, 2e helft 20e eeuw, stuurwiel, in goede staat 28ø Cond:G
Negentiende eeuwse Franse pendule met porseleinen plaquettes en zuilen met putti, omstreeks 1870, compositiemetalen klokkast, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en slinger, 53cm. Cond:G
Zware antieke bronzen pendule met vuurvergulde bronzen ornamenten, 19e eeuws met 8 daags uurwerk, halfuurslag veerslinger bronzen figuur met knuppel(minimale craquele wijzerplaat) in goede staat 49x40...
Grote 19e eeuwse Duitse bronzen Historisme Lenzkirch klok, aug.1million 453215 met albasten console en binnenplaat, bebloemde geemaileerde wijzerplaat(geheel in goede staat) 62cm Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met dagaanduiding, mooie beschilderde wijzerplaat met mahonie intarsia, 1 daags, 210cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse witmarmeren pendule met bronzen figuur(herderin met pamfluit) 8 daags uurwerk met halfuurslag, minimale chips 50x52x20cm Cond:G
Grote antieke Franse pendule met porseleinen plaquettes, gesigneerd A Couvin. Met geemailleerde wijzerplaat met putti Van compositiemetaal. Haarscheuren in de achterste poten 45cm
Antieke Franse Louis Seize stijl marmeren zuilen pendule omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, 42cm. Cond:G
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Groot 3 delig antiek Frans verguld bronzen klokkenstel met 5 lichts kaarskandelaars met 8 daags Frans origineel uurwerk met halfuurslag, 45-51cm. Cond:G
Notenhouten miniatuur staande klok met maanstand en bronzen versieringen, Orfac 2e helft 20e eeuw 48cm. Cond:G
Weense notenhouten 2 gewichten regulateur, omstreeks 1870, in goede staat 120cm. Cond:G
Antieke blauw keramieken klokkenstel met vergulde bronzen monturen en stil Frans uurwerk, omstreeks 1870, in goede staat 29x49cm.
Antieke eikenhouten vrijslinger, Gustav Becker, in goede staat 78cm. Omstreeks 1900.
Kleine antieke Schwarzwald wandklok, omstreeks 1900 met opdraaiveer, houten wijzerplaat, messing klokkast(slinger weg) 13x9x6cm. Cond:G
Drie delig Frans antiek klokkenstel van porselein en compositiemetaal omstreeks 1880, goudkleurig en handbeschilderd(sevres) plaquette, figuren decor, 8 daags en halfuurslag
Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met vergulde messing monturen omstreeks 1900. Floraal decor en gouddecor(wekkeruurwerk) In goede staat 50-57cm.
Antieke notenhouten Josephine pendule omstreeks 1900 met stil uurwerk. In originele staat met koperen versieringen en papieren wijzerplaat, 30x20x8cm Cond:G
Vier nieuwwaardige emaille wijzerplaten met messing, voor regulateur klokken, ø20cm Cond:G
Vier nieuwwaardige emaille met metalen wijzerplaten voor regulateur klokken, ø18cm Cond:G
Negentiende eeuws verguld miniatuurklokje onder stolp met horloge uurwerk, omstreeks 1820, Neogothiek 17cm. Cond:G
Antieke Franse wekker, ca 1870 met figuur die slaat op een trommel. ( composiet metaal en messing) 26 cm . Cond.:G
Zeldzame antieke schilderijklok omstreeks 1830 met speelwals en groot uurwerk, kwalitatief mooi schilderwerk, romantische school, inschilderingen en restauraties, 76x90cm. Cond:R
Zeer zeldzame grote Franse wandklok met speeldoos en mechaniek, barometer en klok. Functies niet getest, wijzerplaat licht beschadigd, 87x58x17cm. Cond:G
Grote vroeg 19e eeuwse houtgestoken Weense wandklok met groot Weens uurwerk en kwartierslag. Voorstellend een figuur die het uurwerk draagt, omstreeks 1840, overgeschilderd, 8 daags uurwerk met touwtj...
Achttiende eeuwse eikenhouten staande klok, gedateerd 1754 met messing scharnieren, ongerestaureerd. Functies niet getest, slagwerk met twee hamers op bel, messing met tinnen wijzerplaat, 230cm. Cond:...
Franse Neo-Renaissance pendulestel met ranken en kariatiden, omstreeks 1870, compositiemetaal. 8 Daags Frans uurwerk met halfuurslag 45-52cm. Functies barometer en thermometer niet getest. Cond:G
Vroeg 19e eeuws Belgisch uurwerk met wandophanging, messing wijzerplaat met tin, slagwerk 2 hamers op dubbele bel, C.I. Vertriest ToT AECTRE 1816. In goede staat, functies niet getest, 42x30x12cm.