Weense notenhouten 2 gewichten regulateur, omstreeks 1870, in goede staat 120cm. Cond:G
Antieke blauw keramieken klokkenstel met vergulde bronzen monturen en stil Frans uurwerk, omstreeks 1870, in goede staat 29x49cm.
Negentiende eeuwse Franse wandklok (Koeienoog), omstreeks 1860 met parelmoerinleg en gave wijzerplaat, in goede originele staat 50x50x16cm. Cond:G
Antieke eikenhouten vrijslinger, Gustav Becker, in goede staat 78cm. Omstreeks 1900.
Kleine antieke Schwarzwald wandklok, omstreeks 1900 met opdraaiveer, houten wijzerplaat, messing klokkast(slinger weg) 13x9x6cm. Cond:G
Drie delig Frans antiek klokkenstel van porselein en compositiemetaal omstreeks 1880, goudkleurig en handbeschilderd(sevres) plaquette, figuren decor, 8 daags en halfuurslag
Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met vergulde messing monturen omstreeks 1900. Floraal decor en gouddecor(wekkeruurwerk) In goede staat 50-57cm.
Antieke notenhouten Josephine pendule omstreeks 1900 met stil uurwerk. In originele staat met koperen versieringen en papieren wijzerplaat, 30x20x8cm Cond:G
Vier nieuwwaardige emaille wijzerplaten met messing, voor regulateur klokken, ø20cm Cond:G
Vier nieuwwaardige emaille met metalen wijzerplaten voor regulateur klokken, ø18cm Cond:G
Negentiende eeuws verguld miniatuurklokje onder stolp met horloge uurwerk, omstreeks 1820, Neogothiek 17cm. Cond:G
Antieke Franse wekker, ca 1870 met figuur die slaat op een trommel. ( composiet metaal en messing) 26 cm . Cond.:G
Zeldzame antieke schilderijklok omstreeks 1830 met speelwals en groot uurwerk, kwalitatief mooi schilderwerk, romantische school, inschilderingen en restauraties, 76x90cm. Cond:R
Zeer zeldzame grote Franse wandklok met speeldoos en mechaniek, barometer en klok. Functies niet getest, wijzerplaat licht beschadigd, 87x58x17cm. Cond:G
Grote vroeg 19e eeuwse houtgestoken Weense wandklok met groot Weens uurwerk en kwartierslag. Voorstellend een figuur die het uurwerk draagt, omstreeks 1840, overgeschilderd, 8 daags uurwerk met touwtj...
Achttiende eeuwse eikenhouten staande klok, gedateerd 1754 met messing scharnieren, ongerestaureerd. Functies niet getest, slagwerk met twee hamers op bel, messing met tinnen wijzerplaat, 230cm. Cond:...
Franse Neo-Renaissance pendulestel met ranken en kariatiden, omstreeks 1870, compositiemetaal. 8 Daags Frans uurwerk met halfuurslag 45-52cm. Functies barometer en thermometer niet getest. Cond:G
Vroeg 19e eeuws Belgisch uurwerk met wandophanging, messing wijzerplaat met tin, slagwerk 2 hamers op dubbele bel, C.I. Vertriest ToT AECTRE 1816. In goede staat, functies niet getest, 42x30x12cm.
Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse reiswekker met zwevende balans uurwerk, decentrale secondenwijzer(glas weg, wijzerplaat los, balans beschadigd), 16cm. Cond:R
Zeer grote eikenhouten tafelklok, Westminster, barokstijl omstreeks 1920, kwartierslag en Lorenz Furtwangen uurwerk(zonder slinger, glas kapot, zijkant beschadigd) 56x44x17cm. Cond:R
Oude vergulde barometer Italiaanse stijl 2e helft 20e eeuw met klok(stil uurwerk) In goede staat 66cm.
Antieke metalen fotograafklok, omstreeks 1930 met uuraanduiding, opdraaimechanisme 7-20øcm. In goede staat
Grote antieke vuurvergulde Charles dix pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, voorstelling met edele heer, pen en schrijfpapier(wijzerplaat bij sleutelgaten beschadigd). Verder...
Negentiende eeuwse Franse bronzen vergulde pendule, omstreeks 1850, voorstelling met twee puttis en florale guirlandes aan vaas. Origineel 8 daags uurwerk, met halfuurslag, veerslinger en vergulding. ...
Vier antieke Jugendstil klokjes omstreeks 1900 Duitsland. Compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, met floraal en figurendecor 21-33cm. Cond:G
Antieke Franse mahoniehouten tafelklok omstreeks 1870, 8 daags uurwerk Vincent & Cie met veerslinger, verzilverde wijzerplaat en vergulde ornamenten, zijkanten glas, achter deur, 40cm. Cond:G
Antieke Franse drie delige marmeren klokkenstel, in goede staat. Omstreeks 1880, 8 daags uurwerk, halfuurslag 39-41cm Cond:G
Antieke Franse messing reiswekker met slagwerk omstreeks 1900 met facetgeslepen glas. In goede staat 12cm
Oude Engelse messing reiswekker dela Grense Oxford 768 20e eeuw. Uurwerk moet worden nagekeken 13cm Cond:G
Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G
Electrische Siemens precisie klok, met decentrale secondewijzer omstreeks 1950, met schakelplan. In zeer goede staat 98cm Cond:G
Twee oude tafelklokken 2e helft 20e eeuw. Een Wubaklok, mahoniehout in barokke vorm, en een Westminster, kwartierslag op 5 gongstaven. Beide in zeer goede staat 23-31cm
Antiek drie delig Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1910 Art Nouveau met 8 daags uurwerk, halfuurslag, minimale chip, achterste pootje weg 16-19cm Cond:R/G
Antieke Franse pendule omstreeks 1870 verguld en bronskleurig gepatineerd(compositiemetaal met albast) achtdaags uurwerk met halfuurslag(wijzer weg, slinger en bel weg) verder in goede staat 36cm Cond...
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok omstreeks 1870 met portretmedaillons gelithografeerd, compleet met gewichten en slinger 33x26x13cm Cond:R/G
Antieke notenhouten tafelklok Duitsland omstreeks 1900 met messing verzilverde wijzerplaat. In goede staat 36x24x15cm
Oude Neuchattel stijl pendule 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid, in goede staat (mechanisch) halfuurslag 41cm Cond:G
Kopie van een Neuchatel pendule met vernis Martin beschildering, 2e helft 20e eeuw met 8 daags uurwerk en halfuurslag gemerkt Du Chateau 41cm Cond;G
Vijftiger jaren pendule met centrale secondewijzer(electrisch) en 2 electrische lantaarns marmer met messing, zeldzame aparte klok 23x45x10cm Cond;G
Drie delig oud klokkenstel met ridders, 2e helft 20e eeuw, compositiemetaal(oxidatie) 21-34cm Cond:R/G
Antieke notenhouten Junghans tafelklok omstreeks 1900 Gründerzeit met latoenkoper beslag( wijzer af en wijzerplaat beschadigd) verder in goede staat. 45x25x16cm
Zeer grote houtgesneden goudkleurige figurenpendule, 20e eeuw met 19e eeuws uurwerk op vaste console. In goede staat. 8 Daags uurwerk met halfuurslag 73x62x24cm Cond:G
Antieke Gustav Becker tafelklok met vergulde bronzen ornamenten en twee porseleinen plaquettes. Kast opnieuw gekleurd(stil uurwerk) 29cm Cond:R/G
Compositie metalen pendule met 3 putti, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 40x30x12cm Cond:G
Antieke Hindelopen beschilderde Duitse vrijslinger klok omstreeks 1920, in goede staat 70cm.
Originele Lenzkirch klok omstreeks 1890, notenhout met bronzen beslag, stil uurwerk, Lenzkirch 1 million 400223, met bovenliggende balans en emaille wijzerplaat, in uitstekende staat 31cm Cond:G
Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw handbeschilderd, in goede staat 55x30x16cm Cond;G