Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G
Antieke Franse vergulde pendule, omstreeks 1860 (compositiemetaal) van achteren voorzien van lamp, niet origineel, emaille wijzerplaat beschadigd 69x52x19cm Cond:R
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Drie delig Villeroy en Boch klokkenstel, omstreeks 1900 met Gustav Becker uurwerk, stil uurwerk met floraal decor 30-37cm. 1 vaas gelijmd, Cond:R/G
Antieke Duitse messing reiswekker met monogram, gemerkt Dresden 1905, in goede staat 10cm
Compositie metalen pendule met 3 putti, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 40x30x12cm Cond:G
Kleine Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in goede staat 45cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse wandklok (Koeienoog), omstreeks 1860 met parelmoerinleg en gave wijzerplaat, in goede originele staat 50x50x16cm. Cond:G
Electrische Siemens precisie klok, met decentrale secondewijzer omstreeks 1950, met schakelplan. In zeer goede staat 98cm Cond:G
Wortelnoten Warmink tafelklok, 2e helft 20e eeuw met maanstand en bronzen monturen 28cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse bronzen pendule, met 8 daags uurwerk halfuurslag en veerslinger, omstreeks 1860, herdersjongen mist staf, verder in goede staat 42x44x16cm. Cond:G
Zeer grote eikenhouten tafelklok, Westminster, barokstijl omstreeks 1920, kwartierslag en Lorenz Furtwangen uurwerk(zonder slinger, glas kapot, zijkant beschadigd) 56x44x17cm. Cond:R
Grote antieke Duitse Schwarzwald schilderijklok omstreeks 1840, zonder deurtjes, oude wormbeval, in goede werkende staat 39x28x13cm. Cond:R/G
Antieke Franse drie delige marmeren klokkenstel, in goede staat. Omstreeks 1880, 8 daags uurwerk, halfuurslag 39-41cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse pendule, herdersjongen met druiven, compositiemetaal met marmer, 8 daags uurwerk met halfuurslag 35cm. Cond:R/G
Antieke notenhouten Josephine pendule omstreeks 1900 met stil uurwerk. In originele staat met koperen versieringen en papieren wijzerplaat, 30x20x8cm Cond:G
Oude Duitse Wempe scheepsklok met slagwerk, Chronometerwerke Hamburg, omstreeks 1930-1950 7-13ø in goede staat
Antieke Franse wandklok, koeienoog omstreeks 1870, met beschilderingen, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 54cm. Cond:G
Vijf oude miniatuurklokjes, 2e helft 20e eeuw, 3 staande klokjes en 2 neuchattel klokjes, o.a firma Schmidt en blessing, 21-30cm Cond:G
Kleine Friese stoelklok, 20e eeuw, handbeschilderd, in goede staat 39cm.
Los antiek Engels 1 daags uurwerk omstreeks 1800, uurwerk moet schoongemaakt worden, 32x32x17cm. Cond:R
Drie delig oud klokkenstel met ridders, 2e helft 20e eeuw, compositiemetaal(oxidatie) 21-34cm Cond:R/G
Antieke Franse pendule omstreeks 1870 verguld en bronskleurig gepatineerd(compositiemetaal met albast) achtdaags uurwerk met halfuurslag(wijzer weg, slinger en bel weg) verder in goede staat 36cm Cond...