Eigenbouw kerstmis poppenhuis met diverse kerstfiguren, meubels, accessoires, rendieren etc 2e helft 20e eeuw, in goede staat 44x42x28cm Cond:G
Poppenhuis naaiatelier met diverse meubelen, stoffen, kindernaaimachine en accessoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw, in goede staat 27x61x19cm
Eigenbouw houten poppenhuis villa, met diverse figuren en accessoires 2e helft 20e eeuw, in goede staat 52x38x27cm
Poppen serre met diverse bloempotten en tuinmeubelen, eigenbouw, 2e helft 20e eeuw 26x52x22cm Cond:G
Negentiende eeuwse miniatuur 4 laden commode met benen beslag, hoekblad iets beschadigd, 36x32x15cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws eikenhouten bingospel met inlegbord en 2 lades met benen speelchips 35x26x23cm.