This website uses cookies

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

6 Delen Aziatica 2065
6 Delen Aziatica
Starting price 60 EUR
Sold
3 Miniaturen, 19e eeuw 2063
3 Miniaturen, 19e eeuw

Result:

300 EUR

Chinees rood lakwerk vierkant bord 2062
Chinees rood lakwerk vierkant bord
Starting price 1.500 EUR
Kistje met spel 2060
Kistje met spel
Starting price 130 EUR
Jugendstil stijl schaaltje, vrouw met kikkers 2057
Jugendstil stijl schaaltje, vrouw met kikkers
Starting price 35 EUR
Sold
Gietijzeren visitekaartjes standaard 2054
Gietijzeren visitekaartjes standaard

Result:

280 EUR

Sold
Boulle kistje met drie flacons 2051
Boulle kistje met drie flacons

Result:

135 EUR

Sleutelkastje 2048
Sleutelkastje
Starting price 100 EUR
3x bronzen lijst met schilderijen 2045
3x bronzen lijst met schilderijen
Starting price 120 EUR
Sold
5 Delen metaal, Renaissance/Gothiek 2042
5 Delen metaal, Renaissance/Gothiek

Result:

120 EUR

7 Delen antiek smeedijzer 2040
7 Delen antiek smeedijzer
Starting price 100 EUR
Chinese neksteun 2037
Chinese neksteun
Starting price 150 EUR
10 Cakevormen 2034
10 Cakevormen
Starting price 550 EUR
Empire lamp 2031
Empire lamp
Starting price 150 EUR
2 Cloisonne kalebas dekselvazen 2028
2 Cloisonne kalebas dekselvazen
Starting price 480 EUR
Sold
Antieke pallisander handwerkkist 2025
Antieke pallisander handwerkkist

Result:

330 EUR

Inktstel met lade 2022
Inktstel met lade
Starting price 120 EUR
Sold
Benen dodenkop 2020
Benen dodenkop

Result:

240 EUR

2 Pronkvazen 2017
2 Pronkvazen
Starting price 275 EUR
Hollandse miniatuur barokcommode 2014
Hollandse miniatuur barokcommode
Starting price 180 EUR
Reis toiletkistje 2011
Reis toiletkistje
Starting price 460 EUR
Sold
Frans reiskistje 2008
Frans reiskistje

Result:

800 EUR

Sold
Barometer 2005
Barometer

Result:

140 EUR

2 Vuurvergulde kandelaren 2002
2 Vuurvergulde kandelaren
Starting price 750 EUR