Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoise bewerkt, Jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...
Oude Meissen fruitschaal omstreeks 1930 met bloemen en gouddecor (onbeschadigd) lijmresten bevestiging voet op schaal 18x30ø Cond:R/G
Vier delig Makkums kaststel 20e eeuw met polychrome florale decors twee chips bij deksel 11-18cm Cond:R/G
Grote Chinees porseleinen vaas met florale decors en tekens, 18e/19e eeuws in goede staat 44xø19cm.
Negen maal antiek Chinees porseleinen kopjes, 2e helft 19e eeuw, in Kang Xy stijl met figuren en bloem decor(haarscheur/chip) 5x8øcm. Cond:R/G
Antieke Chinees porseleinen penselenpot, 1e helft 20e eeuw, gemerkt met landschapdecor, in goede staat 11,5x7,5ø Cond:G
Twee grote Chinees porseleinen Fam. Verte plaquettes, met karperdecor en tekst(gemerkt) Republikeins, 2e helft 20e eeuw 38x20cm. Cond:G
Antieke Jugendstil Arnhems platelen presenteerschaal omstreeks 1900 met floraal decor, 38x26cm. Cond:G
Drie 19e eeuws steengoed, melkkan met groen glazuur, 2 Keulse kruiken, (chip bodem) Cond;R/G 24-29cm.
Drie oude porseleinen oorvazen met floraal en vogeldecor, nr 44 B.A bed. omstreeks 1930, 22cm Cond:G
Negentiende eeuwse Fayence scheerbekken, gemerkt, in goede staat 10xø27cm.
Oude antieke Chinese kantonese gemberpot met krijgers te paard, decor in goede staat , 8 kantig minimale chip 22x15x17cm.Cond:G
Tien oude Duitse bierpullen o.a. met tinnen deksel 20e eeuw 14-30cm Cond:G
Diverse oude antieke keramieken sier/herdenkingsborden, o.a Delft, echt Kobalt, Makkum, Porseleijne fles, minimale beschadigingen mogelijk, 18-25cm.
Twee oude Chinese witmarmeren tempelhonden, 20e eeuw in goede staat 20x11x8cm
Drie 18e eeuwse Defltsblauwe borden, 1 bloemvaas klein, 2x groot (randglazuurschades) ø19,5 en ø34cm Cond:R/G
Twee grote 18e eeuwse Delftse polychrome schotels met floraal decor, beide met barst 32ø Cond:R
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met goud en floraal decor, minimale chips 5x11ø
Lot Engels Royal Albert porselein 2e helft 20e eeuw, lily of the valley decor, cakeschaal, eierdop, tafelbel, theekop met onderschotel, servetring, twee schaaltjes, vorkje en lepel, taartschep en mes ...
Antiek keramieken dienblad omstreeks 1910, met florale decors en vernikkelde omranding 54x37cm Cond:R/G
Bijzondere Franse Jugendstil art Nouveau porseleinen dekseldoos van limoges omstreeks 1900 met goudkleurig floraal en zweepslag decor. 9x18x17cm. Cond:G
Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.
Twee grote antieke Staffordshire hondjes Kent gemerkt, omstreeks 1930, 30cm in goede staat