Zilveren 1 Gulden, Koningin Wilhelmina anno 1892. Kwaliteit: ZF/P
Vijf verschillende zilveren 1/2 guldens (50 cent) Koningin Wilhelmina 1908-1919
Zilveren 25-cent (kwartje) Koningin Wilhelmina anno 1901, brede hals. Kwaliteit: ZF/P
Twintig diverse oude bronzen penningen in cassette, 20 eeuw, o.a koningsfamilie Nederland, Neil Armstrong, Italie, Zweden, Henry Dunant etc. 30x24x2cm.
Kavel met 9 diverse munten waaronder: 1x 4 Pfenning (17xx?), 1x 2 Mark 1933 (Martin Luther), 1x 5 Mark 1905, 1x 1/2 Mark 1918.
Zilveren penning, Schützen-Gau für den stadt U. Landkreis Lüneburg.
Verzameling België (beginnersverzameling) in 4 Davo albums (3x Davo Crystal) en 5 stockboeken diversen.
Verzameling postzegels Duitse Rijk en Duitse Post, postfris en gebruikt. Bevat vele blokken en vellen met velranden (leuke uitzoekpartij)