Richard Heintz 1871-1929 Belgische school, pseudoniem Maximilien Hadelin, riviergezicht in de zomer, olieverf op linnen 56x71cm. Cond;G
Ikoon, Sint Joris met de draak. Russische volkskunst 22,5x6cm
Jos van Engbergen 2008 vrouwelijk naakt onder de douche, olieverf op linnen 120x50cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw R.R 19e eeuw moeder met kinderen, gemengde techniek op papier(scheur) 17x13cm. Cond:M
Ongesigneerd 19e eeuw, duiven in de stal, olieverf op linnen 25,5x20,5cm. Cond:G
Klaas Gubbels '89 printed art nr 6, lithografie op papier, 60x53cm Cond:G
Gesigneerd G. Poggenbeek, landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G
Grote 18e eeuwse Duitse landkaart, Grundriss Kayser Freien Reichs eine Handelsstadt Hamburg 1791, vochtvlekje, 62x95cm gravure op papier Cond:R/G
Onduidelijk omstreeks 1900 Jugendstil, naakte dames aan de waterkant, olieverf op linnen (oud Duits invoeretiket) 100x70cm Cond:G
Hugo Oehme 1873-1955 Duitse school, veulen bij zonnige wand, olieverf op paneel 45x37cm Cond:G
Cees Compaan, Hollands besneeuwd landschap, olieverf op linnen 110x65cm Cond:G
Maria de Ruiter de Wit, Breda 1947, stilleven met zonnebloemen, gemengde techniek op papier 70x100cm Cond:G
J.J. Albers (Almelo) koeien langs een Hollandse rivier, olieverf op linnen 70x80 Cond;G
Stroebel/Straebel? 19e eeuws, hangend wild haas en duif, olieverf op paneel 60x44cm Cond:G
Victor Bauffe 1849-1921, poldergezicht met koeien, gouache op papier 25x20cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1920 Duitse school, verso Weserufer Kaiserbrücke Bremen, olieverf op linnen 45x40cm. Cond:G
Ongesigneerd olieverf omstreeks 1900 portret Tochter Baron von Colin von fehlen Oppenheim. an das Leo Baeck Institute in goudkleurige lijst, 31x26cm. Cond:G
Monogram H.R 20e eeuw, Hollands romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 55x40cm. Cond:G
A. Stumpff omstreeks 1900, Duitse school, gemberpot met bloem, olieverf op linnen 33x23cm. Cond:G
J.J de Smit omstreeks 1900, gezicht op Zierikzee, olieverf op paneel, 60x40cm Cond:G
Zeldzame 16e/17e eeuwse Hollandse landkaart, handingekleurd, van Dockum door J. Blaeu, F de Wit amstel'odami 54x41cm. Cond;G
Peter Wehrens 1945 Sittard, titel: stilleven, het gewicht der dingen, acryl op linnen 130x100cm Cond:G
Twee maal Willem Raaphorst, nieuwloop 1870-1963 de Wijk twee vazen met bloem 24x18cm olieverf op paneel Cond:G
Restsignatuur 1e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren olieverf op linnen 50x41cm Cond:G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, religieuze vrouw, olieverf op paneel 78x100cm Cond:G
A. Martens omstreeks 1930, zeilboot Amsterdamse haven olieverf op linnen 18x24cm Cond:G
Deyer, omstreeks 1900, Italiaans landschap in bewerkte messing lijst, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G
Nicolaas Bruynestein omstreeks 1930 1893-1950 stadsgezicht, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Kerk Haarlem, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:R/G op sommige plekken verf los en weg.
Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met kalveren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Meijer 1985, verso titel Wolf en Meyer, Gouache op papier 85x140cm Cond:G
Ton Ancone (Oldenzaal) landschap met fazanten, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Marie Kelting 1886-1969, vaas met bloemen, olieverf op paneel 70x60cm. Cond:G
Chinese school 21e eeuw Chinese naakte dame olieverf op linnen 60x90cm Cond:G
Antieke 19e eeuwse vergulde empire lijst met gravure, Willem de eerste, gegraveerd door B. Taurel geschilderd door J.W. Pieneman 42x30cm gravure op papier Cond:G
Vier antieke gravures, landkaarten 17e-18e eeuw, Hispania, Maeslant etc. gravures op papier, 11-42cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1700, edele heer met engelenvleugels, olieverf op linnen 39,5x57cm. Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse landkaart van Friesland, handingekleurd door Guiljelmus Blaeu 1600-1699 Frisia Occidentalis, gravure op papier 49x38cm Cond:R/G
Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G
Henk Reerink, meisjesportret naar oude meester, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G
Leo Hoffman 51 Duitse school, dorpsgezicht met boer en kruiwagen, olieverf op paneel 55x70cm Cond:G
Han Bruinenberg copyist, copy oude meester, naakte man en vrouw in landschap 152x125cm olieverf op linnen Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bloemen in de buitenlucht, aquarel op papier 33x42cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, 2e helft 20e eeuw, landschap naar van Gogh, olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G
Ikoon, Heilige Johannes de Doper in kameelharen kleed. Late Russische icoon , volkskunst. 31,5x38cm
J. Jansen? omstreeks 1900, kasteel met brug. olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
P.Ooms omstreeks 1930, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Busse, Duitse school, meisjesportret, gemengde techniek op papier, Cond:R 24x20cm.