J.H. Kaemmerer slijpsteen en kippen bij een rivier, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G
B.H Bolink 1876 Deventer-Enschede 1950 vaas met bloemen, olieverf op paneel. 32x40 Cond:G
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier spiegel, omstreeks 1830 met halve zuilen. 120x55cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Duitse halspiegel, biedermeier omstreeks 1820, met cinkeldak, berkenfineer. in goede staat 89x39cm.
Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G
Kavel met 10 (oude) boeken: 1x Quistorp "Grundsätze des Deutschane Peinlichen Rechts" (2. Teil) 1794, 1x T.T. Kroon "Mythologisch woordenboek" 1875, 1x "Overijssel", samengesteld onder red. van van En...
A. de Roo 1959 Eindhoven, stilleven met pruimen en glas, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G
Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 1 rond, en 1 vierkant 70x59ø in goede staat. 56x63x63cm.
Grote Noordduitse mahoniehouten biedermeier spiegel met bandintarsia en bronzen versiering. Omstreeks 1820 142x50cm,.Cond:G
Duitse antieke Louis Philippe commode met berken fineer omstreeks 1860, lichte fineerschade(ongerestaureerd) 80x90x50cm. Cond:R/G
Wim Bos 1906-1977, vele schepen op rivier, gemengde techniek op papier 25x72cm. Cond:G
A. Bonnhorst omstreeks 1880 Duitse school, bomschuiten met vissersvolk op het strand. olieverf op linnen. 65x45cm. Cond:G
Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G
Kristallen asbak met sterling zilveren montuur 925/000, verso genummerd 2324 HE 600, ø13cm.
Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier 100x160cm. Cond:G
Antieke vroeg 19e eeuwse tinnen pelgrimsfles met monogram M. (lichtbedeukt) 18,5x14,5x4cm. Cond:G
Antieke zilveren schaar, 18e eeuw, met rokhaak. De schaar is versierd met duiven en voorzien van een zilveren ketting en rokhaak. Schaar 17 cm. Lengte ketting 60 cm. Ogen iets uit model verder in goed...
Zeer grote roodkoperen scheepslamp, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Port, in goede staat 70x43x34cm.
Collier en armband met edelstenen een een goud op zilveren sluiting met groene en witte stenen. Een 3 rijen armband met malachiet en chalcedoon en een collier met nefriet, parel en chalcedoon. ø 5 mm....
H.H. Ros, omstreeks 1920, schaapskudde met herder, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten lectuuropbergkast met drie uitklapbare compartimenten, dubbele getorste zuilen, in goede originele staat. 119x64x27cm.
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Zilveren fotolijst voor een dubbele foto, 835/000. Langwerpige fotlijst voorzien van ribbelebwerking met 2 ovale medailonnen voor de foto's. 11x15 cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.