This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Parelcollier
Starting price 25 EUR

Collier van parels, gemaakt van natuurlijk materiaal, met verschillende kleuren, voorzien van magneetsluiting. ø 12 mm, lengte 42 cm. Nieuw

Antieke reiswekker
Starting price 60 EUR

Antieke Duitse reiswekker van messing met gave emaille wijzerplaat, veren goed, loopt niet, verder in goede staat 8x8x6cm. Cond:G

Schilderij Charles Kvapil
Starting price 850 EUR

Charles Kvapil 1884-1957 school, 3 naakte dames, olieverf op linnen 55x46 Cond;G

2x Enkelloops pistool
Starting price 250 EUR

Twee antieke enkelloops pistolen omstreeks 1800 met graveringen. In goede originele staat 17-18cm. Cond:G

Porseleinen klok
Result: 150 EUR

Grote antieke handbeschilderde porseleinen pendule met kasteel floraal en gouddecor, geen slinger, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond:G

Sigarenkistje
Result: 100 EUR

Antiek eikenhouten sigarenkistje met sigarenhouders(humidoir) 23x22x16cm. omstreeks 1900, Cond:G

Petroleumlamp, geëlectrificeerd
Result: 30 EUR

Antieke messing Jugendstil wandpetroleumlamp omstreeks 1900, later geelectrificeerd, gebloemde kap 40x24x15cm. Cond;R/G

Metalen bord vroeg 19e eeuw
Starting price 125 EUR

Antiek 18e-19e eeuws gesigneerd gietijzeren bord met Chin ese tekst en geschulpte omranding, in goede staat. 2x19,8øcm.

Schilderij Frits Goosen
Starting price 300 EUR

Frits Goosen 1943 Hilversum, landschap met bomenpartij, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Eiken tafelpendule
Starting price 40 EUR

Antieke Duitse eikenhouten pendule omstreeks 1920, gemerkt mauthe, in goede staat slinger niet compleet 31cm. Cond:G

Witgouden ring met briljant
Result: 75 EUR

Solitairring WG 585/000 met briljant. Ring WG met spiegelchaton met strakke bewerking, voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0.09 crt. ø 52 ca. 3.2 gr.

Engels kerkboek leren kaft
Starting price 80 EUR

Antieke Engelse bijbel met ivoren kaft en lederen rug, the book of common prayer, Oxford, printed at the Univeristy press, 15x9x3cm. Cond:G

Wekkertje
Starting price 25 EUR

Negentiende eeuwse Franse reiswekker, eigenbouw, slagwerkveer kapot 24cm. Cond:R

Zilveren luciferhouder
Result: 30 EUR

Zilveren luciferhouder, 925/000, Engels. Luciferhouder versierd met Biedermeier krulgravures. MT.: Arthur & John Zimmerman, Birmingham jl.: A: 1900. Grootte 40x30x10 mm. ca. 21 gr. In goede staat.

Schilderij, avond
Result: 850 EUR

De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesig.
Result: 408 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsparade olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G

Lot diverse sieraden
Starting price 30 EUR

Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.

Zilveren ring met parelmoer
Starting price 20 EUR

Zilveren ring, 925/000, met parelmoer. Slagring met in het midden een markies geslepen stukje parelmoer. breedte 22 mm. ø 52 Nieuw ca. 7,0 gr.

Schilderij, heuvellandschap
Starting price 200 EUR

Monogram AK. 1e helft 20e eeuw, spelende kinderen in bloemenveld, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

2 Koperen dekselvazen
Starting price 40 EUR

Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.

Schilderij, Langstra
Starting price 380 EUR

Kees Langstra concert in renaissance kamer. Olieverf op linnen 82x72cm. Cond:G

Klokje en flacon met stop
Result: 65 EUR

Tafelklokje en een flacon met zilveren dop, 925/000. Klein zilverkleurig tafelklokje met quartz uurwerk, 5,5x4x2,2 cm, en een kristallen cilindervormige flacon met zilveren dop met geribbeld motief. E...

Haardstel
Result: 100 EUR

Vijf delig antiek messing haardstel omstreeks 1900, in goede staat 34x65cm. Cond:G