This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Satsuma servies
Result: 25 EUR

Vooroorlogs Japans Satsuma theeservies met draken en gouddecor, omstreeks 1930, gemerkt Herford, 9 delig (chip) in goede staat 16cm.

Blauw Imari Kaststel
Result: 80 EUR

Negentiende eeuws blauw imari kaststel met floraal decor en foohonden op deksel. 30cm. Cond:G

Chinees figuur, aardewerk
Starting price 80 EUR

Oude Chinese terracotta figuur met blauw-groene glazuur, ongemerkt 20e eeuw 39cm. Cond:G

Japanse vaas, houten voet
Result: 60 EUR

Grote antieke kantonese vaas op houten console omstreeks 1900, gemerkt met krijgers en salamander decor. 44x20øcm Cond:G

2 Japanse vazen
Result: 130 EUR

Twee grote antieke Japans porseleinen vazen gemerkt 1900, vogel en bloesemtak decor. 35x17øcm. Cond:G

Satsuma olifant + vaas
Result: 20 EUR

Twee delen satsuma keramiek 20e eeuw goud en figurendecor, olifant en vaas(bovenrand gelijmd) 21-30cm.

Kaststel 3 delig
Starting price 80 EUR

Drie delig antiek Petrus Regout Maastricht keramieken kaststel omstreeks 1900 met floraal decor. Cond:G 29-30cm.

Majolica zuil met bloempot
Starting price 50 EUR

Oude majolica bloempot op zuil, met florale decors, blauw-groen glazuur, 20e eeuw 82x28øcm. Cond:G

Schemerlamp porselein
Result: 50 EUR

Duitse Dresdner porseleinen schemerlamp, geel met floraal decor, 2e helft 20e eeuw 54x19øcm. Cond:G

Aardewerken vaas
Result: 60 EUR

Oude groengelazuurde keramieken vaas gemerkt S met punt in kader. 20e eeuw, 21cm. Cond:G

Meissen kan
Starting price 35 EUR

Antieke witte Meissen porseleinen schenkkan omstreeks 1900, Knauff met rankendecor. 15,5cm. Cond:G

Groot wandbord, goudimari
Result: 25 EUR

Groot oud Imari porseleinen schotel, 2e helft 20e eeuw, tuindecor, 46,5cm. Cond:G

Kaststel, Kang Xi-kleurig
Starting price 20 EUR

Driedelig Chinees porseleinen kaststel in Kang Xy stijl, in goede staat 26-31cm.

6 Porseleinen figuren
Starting price 25 EUR

Zes oude porseleinen figuren, 2e helft 20e eeuw (arm weg) verder in goede staat 15-22cm.

3 Familie roze borden
Result: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille tuindecor en gouddecor, 1 bord met schilfer 22,7ø Cond:R/G

4 Porseleinen figuren
Result: 50 EUR

Vier antieke porseleinen figuren 19e eeuw, 2x Volstadt Rudolstad 1808-1890, 2x Sitzendorf nach 1850, 11-12cm beschadigingen, Cond:R

Drie Chinese vaasjes
Starting price 125 EUR

Drie delen vroeg Perzisch of Chinees keramiek, omstreeks 1500, dekselpot en 2 bolvaasjes, Cond:G ø7,5-ø10,5cm

Kang Xy vaas 1900
Result: 150 EUR

Prachtige grote antiek Chinees porseleinen Kang Xy knobbelvaas, omstreeks 1900, met rondom decor van figuren in de bergen(bakfout bovenrand) 40,5cm. Cond:G

Pastel Indiaan, Max Flikkenschild
Starting price 50 EUR

Max Flikkenschild '98(Hengelo) portret Indiaan, pastel op papier 46x60cm. Cond:G

Plated ketel op comfoor
Result: 50 EUR

Plated koffiekan op comfort met floraal decor. 34 cm Cond.: G

Ridder op wit paard
Starting price 10 EUR

Unieke Hollandse ridder op wit paard, R. Nobes 20e eeuw (leeftijd onbekend), bevat diverse restauraties. H.: ca. 170cm., in redelijke staat.

Fedor van Kregten
Result: 150 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937 boerin met drie geiten 39x28cm olieverf op linnen Cond:G

Schrijfkist
Result: 50 EUR

Negentiende eeuwse Franse beschilderde schrijfkist, uitklapbaar met inktpotten, schrijfblad en vakverdeling, omstreeks 1860, in goede staat 17x50x30cm. Cond:G

Dozen met divers poppengoed
Result: 130 EUR

Vier dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed (nieuwwaarde 1500,-) bestaande uit electrische kroonluchter, meubelen, porselein, lantaarns etc, hoofdzakelijk nieuw in originele dozen 30-48cm Cond:G

3 Dozen poppenhuis-accesoires
Result: 100 EUR

Drie dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed(hoge nieuwwaarde) bestaande uit meubelen, lampen, porselein, accessoires etc, hoofdzakelijk nieuw in doos 50x40cm Cond:G

Klok en barometer
Starting price 100 EUR

Antieke Bureau klok-barometer omstreeks 1870, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, stil uurwerk, thermometer en barometer met Nederlandse tekst(craquele wijzerplaat klok) en maritieme voorstell...

Engelse eikenhouten secretaire
Result: 125 EUR

Antieke 19e eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met mooie patina in goede staat 96x41x76, Cond:G

Glazen bowlstel, Walther glas
Starting price 75 EUR

Art Deco glazen bowlset, Walther glas paars kleurig met koper bewerkte omranding omstreeks 1930, 5 glazen en bowlpot 9-28cm Cond:G

3 Delen Walther glas
Starting price 75 EUR

Drie delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930, asbak, ijsemmer, dekseldoos 5-14cm Cond:G

19 Delen Rosenthal porselein
Result: 50 EUR

Negentien delen Duits Rosenthal porseleinen serviesgoed, bloemendecor en goudrand, in Rococostijl, decor sanssouci, zes opdienschalen 13 cakeborden(minimale chip mogelijk) 15,5x48cm Cond:G

Plaquette, Clemens Briels
Starting price 150 EUR

Clemens Briels 2008, Son 1946, titel: Bailarina dela Iluvia, gemende techniek op papier 21x18cm. Cond:G

Sculptuur, naar Appel
Starting price 400 EUR

Appel, Cobra achtige houten sculptuur, opgebouwd uit diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 86x62x5cm. in goede staat Cond:G

Sculptuur, naar Corneille
Starting price 400 EUR

Corneille, houten cobra stijl sculptuur, opgebouwd met diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 52x53x9cm. in goede staat

Schilderij, Duitse school
Starting price 25 EUR

A. Trefftz (Duitse school) landschap met wandelaar naar dorp, olieverf op papier, 40x30cm. Cond:G

Duits dorpsgezicht
Result: 40 EUR

W. Janke, Duitse school München, bergdorp met figuren, olieverf op paneel 27x21cm. Cond:G

2 Delen historisme ca. 1880
Starting price 25 EUR

Twee delen Historisme omstreeks 1880, incompleet inkstel met fauw, twee putti bij aambeeld 10-23cm Cond:R

Antieke kaarskandelaar
Result: 25 EUR

Antieke Duitse historisme kaarskandelaren omstreeks 1880 Duitsland, compositiemetaal, plated met reebok voorstelling, 32cm. Cond:G

Porseleinen A.M. 351 pop
Result: 60 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop A.M 351/7K met slaapogen papier mache baby, gemodelleerd doopkleed 47cm. Cond:G

9 Oude schildpad poppen
Result: 60 EUR

Negen oude Duitse schildpad poppen, omstreeks 1920-1970, 13-39cm. Cond:R/G

7 Celluloid poppen
Result: 50 EUR

Zeven diverse oude celluloid poppen, minerva groot, schildpad baby, PPMK meisje, schutzmarke jongen, minerva meisje, DE meisje met vlechten, 30-55cm.

4 Stoffen poppen (Lenci?)
Result: 40 EUR

Vier oude Lenci stijl poppen, 2e helft 20e eeuw 35x42cm. Cond:G

3 Vooroorlogse poppenmeubels
Starting price 20 EUR

Drie vooroorlogse poppenmeubelen: poppenstoel, poppenwagen, poppenbed 30-59cm.Cond;G

Antieke tafelklok
Starting price 35 EUR

Antiek handbeschilderde tafelklok met 8 daags uurwerk, halfuurslag gemerkt B.W. 17394 Duits, achterplaat klokkast mist. 31cm Cond. R/G.

Schwarzwalder klok
Result: 50 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder klok met achter glas beschildering van bloemen. een deurtje mist. 13x29x35cm Cond.R.

Art Deco klok vrouw met duif
Starting price 60 EUR

Marmer met onyx Art Deco klok, vrouw figuur met duif ca 1930, met batterij uurwerk. In goede staat 26x52x10cm

4 Antieke mahonie stoelen
Result: 80 EUR

Vier antieke 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen met Biedermeierstijl stoffering, in goede staat 97x50x40cm.

Schrijfbureau Queen Anne stijl
Result: 330 EUR

Engelse stijl mahoniehouten schrijfbureau met 5 lades en bronzen beslag, staande op hoge klauwpoten, 2e helft 20e eeuw, blad heeft krassen. 78x79x149cm. Cond:R/G

Jugendstil tafel
Starting price 300 EUR

Duitse mahoniehouten Jugendstil tafel ca. 1900 met intarsia (rondom floraal) en messing poot-uiteinden, 80x83x126cm. Cond.: G