Vier antieke Duitse Stadt Meissen porselein opengewerkte borden, zwiebelmuster decor en goudrand. omstreeks 1920. 22ø Cond:G
Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 205x80x55cm. Cond:G
Antieke Thüringen porseleinen figuur omstreeks 1900, slapende vrouw in stoel, beschadigd. 12cm. Cond:R
Antieke Engelse mahoniehouten ladenkast met spiegelopzet omstreeks 1900 met volle zuilen en snijwerk, origineel beslag, in goede staat 192x124x50cm Cond;G
Antiek wit porseleinen figuur omstreeks 1900, Duitsland, moeder met kind. in goede staat 28cm.
Vijf delen antiek Japans of Chinees porselein, omstreeks 1900 of ouder, vaas met vogels en tekst, 2 kommen, bordje met vogels en tekst, en een dekselrijstkom, gemerkt, beschadigingen en haarlijnen 11-...
Grote antieke Engelse eikenhouten gatelegtafel met geschulpt blad, omstreeks 1880 75x104x153cm.
Negentiende eeuws Franse eikenhouten vissekop tafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 65x112x102cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse Fayence tegel, afgebeeld vlinder die kar trekt. Poeles et Panneaux en Fayence. M.P.Bebbieri. G.PICQUEFEU. Paris. minimale chips rand. 19x29cm Cond:G
Negentiende eeuw eikenhouten Louis seize stijl nachtkastje met jalouzie deur en uitschuifbaar kamergemak. 69x55x50cm. Cond:G
Twee antieke Jade cups, omstreeks 1900 met houten consoles, in goede staat. 3,5x11,8x7øcm.
Negentiende eeuwse Victoriaanse stoel met goede stoffering, gerestaureerd, oud wormbeval. 97x40x40cm Cond:G
Twee delen antiek aardewerk, platelen vaas en keramieken vaas 20x15ø en 19,5x9,5øcm.
Olijfhout fineer Art Deco stoel met grijs- rode stoffering, in goede staat 90x70x72cm.
Vier delen oud/antiek porselein, 3 delig kaststel Villeroy en Boch omstreeks 1900, en een Delfts wandrek omstreeks 1930, in goede staat 14-24cm. Cond:G
Achtiende eeuwse notenhouten Duitse Louis Quinze secretaire omstreeks 1760, in zeer goede staat, 94x120x56cm
Vijf delen oud Chinees Yixing aardewerk met emaille decor, omstreeks 1900. Trekpot gaaf(gemerkt), bolvaasje met haarscheur, 1 kopje gaaf, 2 beschadigd. 4,5-21cm.
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten penantkast, Louis Philippe omstreeks 1860, in goede staat 80x90x37cm.
Antieke 19e eeuwse porseleinen plaquette, gesigneerd P.G verso P Genest of Gevers? mei 1879, in originele lijst, dame met drinkende vogel, in goede staat 27x18cm
Twee antieke eikenhouten nachtkastjes met marmeren blad, omstreeks 1900 en in goede staat. 62x39x48cm.
Gemerkte 17e/18e eeuwse dekselvaas met landschapsdecor, Chip deksel, scherven bovenrand ingelijmd 31cm. Cond:R
Ongesigneerd 20e eeuw, kubistische voorstelling, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G
Twee gemerkte Chinees porseleinen vazen, 20e eeuw, bloedkleur 20x10øcm. Cond:G