Laat 18e eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok, Johannes Bredero 'hage (De Haag) met wekker en secondenaanduiding, dagaanduiding, maanstand. In goede originele staat, lichte beschadigingen, mooie...
Zeldzame grote vuurvergulde bronzen Louis Seize, directoire pendule omstreeks 1780, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger, met korenschoven putti, werkende boer met zeis en vrouw met vogels en vogelnest...
Zeldzaam antiek Frans pendulestel met obelisken en bronzen figuren omstreeks 1870, zwart marmer met onyx retour de Egypt 8 daags uurwerk met halfuuslag. 44x50x23 en 49x15x10cm. Cond:G
Zeldzame 19e eeuwse Franse pendule omstreeks 1860 met verlichting in glazen waterval, panter met glazen ogen, vergulde bronzen basis. 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger 51cm.Cond:G
Antieke Duitse of Franse wortelnoten staande klok met 1 gewicht en slagwerk op bel omstreeks 1800. seconde en dagaanduiding mooie messing bewerkte wijzerplaat met verzilverde wijzering. 220cm. In goed...
Mooie antieke Schwarzwald (Black forest) console wandklok met blad, ranken en fazantendecor omstreeks 1880 met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag(wijzer weg) verder in goede originele...
Schitterende antieke Franse notenhouten Jugendstil klok Art Nouveau omstreeks 1900, halfnaakte dame, zweepslag en floraaldecor. 8 daags origineel uurwerk, halfuurslag, veerslinger, emaille cartouches....
Zeer grote 19e eeuwse Schwarzwald Black forrest klokkenstel, met goudfazanten en jongen, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk 76x52x25cm. en 36x20x16 Cond:G
Grote antieke Engelse 9 bellen Bracket klok, gesigneerd James M Cabe Royal Ecchange London, omstreeks 1830 mahoniekast met boulle messing inleg, kleine restauraties, uurwerk behoeft enige afstelling, ...
Aparte vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830, deels gebruneerd, deels vuurverguld(vrouw mist veer op hoofd) vrouw op canape, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger. Klok moet gereinigd worden. 44cm....
Antieke eikenhouten Friese korstaartklok met wekker omstreeks 1780, voorzien van Duits Schwarzwald uurwerk, omstreeks 1880 115cm. Cond;G
Mooie antieke Hollandse Friese kortstaartklok, gesigneerde plaat, M. Ceanen, A. Breda, omstreeks 1800, mooie originele beschilderde wijzerplaat. 125cm. Cond:G
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule, omstreeks 1820 E. Cavenier met lyra en fakkels op de flanken. Mooie vergulding en mooie wijzerplaat. 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag en touwtj...
Antieke Duitse eikenhouten Neo Barok staande 3 gewichten klok. westminster, kwartierslag op gongstaven, mooie messing wijzerplaat, omstreeks 1920 in goede staat. 229cm.
Zeldzame antieke Majolica Lenzkirch klokkenstel omstreeks 1890 Historisme met vergulde bronzen monturen.1 kandelaar voet beschadigd. gemerkt BD N 1068. nr. 773989. 38-43cm. Cond:G
Grote bronzen empire pendule met fluitspelende moor, 2e helft 20e eeuw, Hermle uurwer met halfuurslag. 49cm. Cond:G
Mooie 18e eeuwse Franse haan schotelcomtoise met wekkerfunctie, originele peerslinger, wijzerplaat licht beschadigd. 40x24x14cm. Cond;G
Negentiende eeuws 5 delig Frans klokkenstel met porselein en in goede staat.(compositiemetaal) limogesstijl omstreeks 1880, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, geen beschadiginge...
Antieke Franse Charles Dix porseleinen pendule omstreeks 1940, 2 delig met 8 daags uurwerk touwtjesslinger halfuuslag(jacob Petit stijl) 47cm. Cond:G
Antieke Engelse snijwerk staande klok omstreeks 1800 met 8 daags uurwerk, met seconde en dagaanduiding. gesigneerd Peter Hoch Felton. Cond:G 219cm.
Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.
Negentiende eeuwse Friese stoelklok met wekker, beschilderde wijzerplaat, mogelijk later. 75cm. Cond:G
Messing vuurtorenklok met centrale secondenwijzer en weerstation(thermometer Fahrenheit) bovenin draaimechanisme met verlichting. functies niet getest. 63cm.
Bretonse antieke eikenhouten staande klok met poppen, recentelijk vakkundig gereinigd en in uitstekende staat, met zuilen en kroon, prachtig gegraveerd uurwerk met gewichten en slinger, 235cm.
Negentiende eeuwse Franse witmarmeren pendule met bronzen vergulde figuren en ornamenturen, signature Bronce Falconnet. 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 40cm. Cond:G
Antiek Frans klokkenstel met roodmarmer, omstreeks 1880, vrouw met pluimvee en putti op vazen.8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, compositiemetaal, in goede staat 39x46cm.
Oude handbeschilderde Friese stoelklok met maanstand, wekker en dagaanduiding, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 70cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse porseleinen Charles Dix pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger(beschadigingen) Toegeschreven aan Jacob Petit. Cond:R
Antieke Duitse notenhouten regulateur met speelwerk, omstreeks 1890 (cylindermelodie met kam) in goede staat. 93cm.
Mooie gave mahoniehouten Franse tafelklok Japy freres met koper afgezet en ingelegd. gave wijzerplaat, in zeer goede staat 44cm.
Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule in goede staat ( mooie vergulding) 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, achter in de klokkast staat gegraveerde tekst. 40cm. Cond:G
Zeer kleine antieke Franse reiswekker omstreeks 1900 in lederen foudraal, Beschadigd, wijzer af, functies niet getest. 7,5x5x4,3cm.
Kleine 19e eeuwse Duitse Jockele Schwarzwald porseleinen wandklok met slinger en gewicht. in goede staat 12,5x8x6,5cm. Cond:G
Negentiende eeuwse bronzen empire pendule met 8 daags uurwerk, verzilverde wijzerplaat, halfuurslag met touwtjesslinger 40cm. Cond:G
Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger. Vrouw aan het bidden. 35cm. Cond:G
Grote antieke Duitse Lenzkirch klok met albast en verguld metaal, origineel stil uurwerk met korte slinger. Lenzkirch AUG.999419, in zeer goede originele staat. 48cm.
Negentiende eeuwse Franse bronzen klok in belvorm omstreeks 1880 stil uurwerk met bovenliggende balans (historisme) 25cm. Cond:G
Franse schotelhaanklok 18e eeuws, vuurvergulding spillegang en peerslinger, wijzerplaat qracquele deurtjes verniewd. 38x15x24cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Franse stationscomtoise met slagwerk op bel met figuur en bijl(later), ankergang, harpslinger, gave wijzerplaat 50x30x17cm. Cond:G
Antieke franse comtoise omstreeks 1800, met spillegang, slagwerk op grote bel, gave emaille wijzerplaat en vouwslinger. 43x27x15cm.
Romantische 19e eeuwse Franse pendule omstreeks 1860, met 8 daags uurwerk, veerslinger, halfuurslag, kast gesigneerd P.R Mourey(breuk achter in kast) verder in goede staat 31x41x12cm. Cond:G
Antieke Franse comtoise, 19e eeuws met ankergang en harpslinger in goede staat. 43x27x18cm.
Groot 19e eeuws Frans boulle klok uurwerk met ankergang (uurwerk loopt aan) Villard a Paris, vergulde gave wijzerplaat met cartouches. 28,5øcm. Cond:G
Grote oude mahoniehouten Friese staartklok met bruidskrans en mechaniek, 2e helft 20e eeuw, warmink. bijbelse voorstellingen, Abrahams offer, mes Abraham beweegt, engel beweegt, schaapshoofd beweegt. ...
Negentiende eeuwse vuurvergulde bronzen pendule op vergulde houten console omstreeks 1850, Franse boer met paard en accessoires, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger(emaille wijzerplaat met ...
Prachtig groot Frans klokkenstel omstreeks 1870. Columbus met op aardbol America, compositiemetaal met vergulde messing ornamenten, 2 kaarskandelaren, 8 daags uurwerk met halfuurslag. 49x63x19cm. en 4...
Antieke vroeg 19e eeuwse Franse empire pendule, twee kleurig, originele vergulding, figuren die muziek maken, dwarsfluit mist, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, 46 cm Cond:...
Grote zwart marmeren met brons vuurvergulde empire pendule Urania omstreeks 1820. 8 daags uurwerk halfuurslag met touwtjesslinger, minimale chips marmer. 57cm. Cond:G
Negentiende eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en spiegels. Cond:G 140cm.
Negentiende eeuwse Franse notenhouten Henry Deux klok met thermometer en barometer, omstreeks 1880. Snijwerk met zuilen en tollen, 8 daags uurwerk met halfuurslag. 91cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Frans marmeren klok met 1 bokaal(beschadigd) marmer met brons, hoek uit basis marmer. Omstreeks 1870, 8 daags uurwerk met halfuurslag 54x36x13cm. Cond:R
Antieke notenhouten Westminster regulateur met kwartierslag, op 5 gongstaven van Junghans, 73cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse comtoise met vergulding, prachtige gave emaille wijzerplaat met cartouches en datum aanduiding, in zeer goede staat 133cm. Cond:G
Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...
Zakhorloge 2 kanten glas, in messing standaard met tekst Le Rally E Montargis A son Chef, 20e eeuw met opdraaiveer defect. Cond:R/G
Antieke Franse zwart marmeren pendule omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag.Minimale chips 43cm, Cond;R/G
Antieke Franse Onyx pendule, omstreeks 1890 met dame, 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 58cm. Cond:G
Antieke notenhouten Amerikaanse regulateur, Jerome en co, in goede staat 65x39x11cm.
Antieke Franse vergulde comtoise omstreeks 1800, met spillegang, Louis Quinze. Gave wijzerplaat, vouwslinger behoeft reparatie. in goede staat 40x25x14cm.
Zeldzaam 19e eeuwse bronzen pendulestel met kandelaren, historisme omstreeks 1890, messing en bronskleurig gepatineerd met draak, ooievaar etc. 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat. 47...
Grote antieke Duitse Schwarzwald klok met achterglasafbeelding, landschap met huis, bergen en figuren, notenhouten klokkast, in goede staat 65cm. Cond;G
Antieke Duitse schwarzwald klok met porseleinen zuilen, omstreeks 1870, in goede staat 38cm. Cond;G
Uiterst zeldzame Richard Freres tafel barometer klok, met notenhouten kast en zwaar groot bronzen uurwerk nr 141576 met hygrometer en temperatuurmeter, gecompliceerd uurwek 58x41x31cm. Cond:G
Oude eikenhouten tafelklok met maanstand John Smith London, met bronzen monturen 2e helft 20e eeuw 28cm. Cond;G
Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880(paarden later)in goede staat. 86cm.
Antieke Duitse Schwarzwald klok met achterglas landschapsdecor, omstreeks 1870, in goede staat 50cm. Cond;G
Lot van 9 miniatuur wandklokjes, 1e-2e helft 20e eeuw 6-20cm. Cond;R/G
Lot van 9 oude duitse miniatuur wandklokjes, 1e-2e helft 20e eeuw. 7-19cm. Cond;R/G
Vijf oude augenwender, klokjes 20e eeuw o.a. prodent reclame en klok 10-30cm. Cond;R/G
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met messing beslag, omstreeks 1900, uurwerk met pfeilkreuz, in goede staat 40cm. Cond:G
Amsterdamse schoolstijl Art Deco pendule, eiken met pallisander met Mauthe uurwerk, slagwerk op 1 spiraal 27x39x13cm. Cond:G
Oude Le coultre atmos klok 15 jewels uit Zwitserland, met vergulde messing klokkast in goede staat, functies niet getest, 24x21x16cm Cond:G
Oude eikenhouten Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met wekkerfunctie, mooie kwaliteit en in goede staat.
Grote antieke eikenhouten Jugendstil tafelklok, omstreeks 1910 in konische vorm geslepen glas. 46cm. Cond:G
Grote antieke Franse reiswekker met slagwerk, 2 hamers en gongveer, in zeer goede staat. 13x8x9cm.
Duits antiek Jugendstil Schwarzwald wandklokje omstreeks 1900 18x10x5cm. in goede staat
Antieke eikenhouten wandregulateur omstreeks 1920, halfuurslag op 4 gongstaven, Junghans Wüthemberg, in goede staat 6cm.
Engelse mahoniehouten pubregulateur, 2e helft 20e eeuw, 8 daags met halfuurslag, in goede staat 54cm. Cond:G
Oude eikenhouten pendule, omstreeks 1940, halfuurslag, slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 27x46x13cm. Cond:G
Twee oude eikenhouten wandregulateurs, 2e helft 20e eeuw, 1x ODO en 1x Mebus 40-66cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger, gave wijzerplaat, in goede staat 50x28x16cm.
Anhtieke Duitse pfeilkreuz notenhouten tafelklok, Gründerzeit omstreeks 1890 met messing beslag. 47cm. Cond;G
Kleine antieke Duitse koekoeksklok, eind 19e eeuw, in goede staat 35cm.
Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830, met prachtige vergulding, Arabisch prinsesje op canape met voetenbank, 8 daags Frans gestempeld uurwerk met touwtjesslinger, slinger bij ...
Antieke Duitse eikenhouten jugendstil bim bam regulateur, bovenste glas kapot, verder in goede staat, met sleutel 86cm. Cond:G
Art Nouveau stijl bureauklok van tin, omstreeks 1920, gemerkt kaiser, uurwerk niet getest. 24cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten tafelklok met 8 daags uurwerk en halfuurslag, wijzerplaat beschadigd. 26cm. Cond:R
Onyx portre Montre omstreeks 1930 niet repro zakhorloge, functies niet getest 19x9x6cm. Cond:G
Notenhouten tafelwekkerklok met messing beslag, in kerkvorm omstreeks 1950, gemerkt blessing, 26cm. Cond;G
Groot antiek Frans pendulestel met bokalen en goudfazant, grijs/wit marmeren basis, compositiemetaal, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag. 43-48 50x17cm. Cond:G
Lot oude klokonderdelen, o.a. slingers, wijzers, wijzerplaten, schroeven etc. in doos, 58x25x20cm. Cond;G
Groot antiek empire uurwerk omstreeks 1830 met touwtjesslinger, uurwerk behoeft reiniging 14,3øcm.
Drie oude koekkoeksklokken 20e eeuw, bij 2 missen de gewichten. 30-38cm. Cond;R/G
Empire stijl klokje met moor op schip met tabaksschaal, 20e eeuw 24,5cm. Cond:G
Grote antieke Franse brons met marmeren pendule, omstreeks 1870, met bronzen jonge geleerde met boeken en passer+haakse hoek, origineel 8 daags uurwerk met halfuurslag, in goede staat 59cm.
Antieke franse pendule omstreeks 1870 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, 1 ornament afgebroken. 32cm. Cond;R