Porseleinen figuur 18e 19e eeuws, gemerkt met F, mooie kwaliteit, vermoedelijk Duitsland (uiteinde blaasinstrument is eraf) 13cm. Cond:R/G
Vier oude Duitse porseleinen figuren, gemerkt W.R(Wilhem Rex) omstreeks 1920, 4 putti met bloemen 16-17cm. Cond:G
Zes delen Duits Stadt Meissen porselein omstreeks 1930, 5 borden en 1 vergulde dekselschaal 23-36øcm Cond:G