This website uses cookies

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Sold
3 Boedha's 5096
3 Boedha's

Result:

60 EUR

Bronzen figuur 5097
Bronzen figuur
Starting price 250 EUR
2 Samac beelden man/vrouw 5098
2 Samac beelden man/vrouw
Starting price 200 EUR
Bronzen beeld, boedha 5099
Bronzen beeld, boedha
Starting price 200 EUR
Klein beeld Indonesisch 5100
Klein beeld Indonesisch
Starting price 35 EUR
Sold
Bronzen kikker 5101
Bronzen kikker

Result:

35 EUR

Grote bronzen leeuw met slang 5102
Grote bronzen leeuw met slang
Starting price 160 EUR
Sold
2 aziatische beelden 5103
2 aziatische beelden

Result:

135 EUR

Sold
2 houten beelden 5104
2 houten beelden

Result:

30 EUR

Sold
Bronzen dame 5105
Bronzen dame

Result:

80 EUR

Bronzen paard 5106
Bronzen paard
Starting price 60 EUR
Bronzen beeld 5107
Bronzen beeld
Starting price 200 EUR
Beeld oude arabische  man 5108
Beeld oude arabische man
Starting price 180 EUR
Bronzen beeldjes 5109
Bronzen beeldjes
Starting price 150 EUR
Bronzen beeldje 5110
Bronzen beeldje
Starting price 110 EUR
2 Beeldjes, mensen bij zuil 5111
2 Beeldjes, mensen bij zuil
Starting price 60 EUR
Arabier met instrumenten 5112
Arabier met instrumenten
Starting price 130 EUR
Art Deco beeld 5113
Art Deco beeld
Starting price 160 EUR
Terracotta buste 5114
Terracotta buste
Starting price 120 EUR
Samac beeld 5115
Samac beeld
Starting price 120 EUR
Bronzen wandplaquette 5116
Bronzen wandplaquette
Starting price 70 EUR
Groot houtgestoken beeld 5117
Groot houtgestoken beeld
Starting price 200 EUR
Terracotta, jongenshoofd 5118
Terracotta, jongenshoofd
Starting price 100 EUR
Houten figuur 5119
Houten figuur
Starting price 60 EUR