This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

2 erotische plaquettes
Result: 180 EUR

Twee oosterse oude erotische plaquettes, porselein, Japan of China, in goede staat 18,5x12cm.

Duitse geldkist
Result: 200 EUR

Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten Barok geldkist met ijzeren beslag met 3 sloten en 2 sleutels, in goede staat 55x85x33cm.

Indonesisch boedha beeld ca. 1940
Starting price 80 EUR

Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, 43cm. Cond;G

Messing schemerlamp
Result: 40 EUR

Grote koperen schemerlamp 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 65cm.

Axel Hamborn, stadsgezicht
Result: 40 EUR

Axel Hamborn, Zweedse school, zuidelijk dorpsgezicht met ezel en figuren, olieverf op paneel 35x27cm. Cond:G

G. Wiegman
Starting price 150 EUR

Gerard Wiegman 1875-1964, huis aan het water met figuur in boot, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan
Starting price 125 EUR

Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

Fruitschaal met pootjes
Starting price 40 EUR

Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G

Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel
Result: 150 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten wangentafel met lades en messing klauwpoten, lichte fineerschade. 72x67x152cm.Gesigneerd W+C Wilkinson, ludcate Hill 18980.Cond:G

3 Makkumse dekselvazen
Result: 130 EUR

Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Starting price 70 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G

3 Porseleinen kommen
Result: 20 EUR

Drie Japanse Imari porseleinen kommen met goud-roze Floraal decor, 2e helft 20e eeuw 7x18ø Cond:G

7 aquatinta 18e eeuw
Result: 140 EUR

Zeven antieke Franse Aquatinta in passepartout, 18e eeuw Guyot Sculp. Laurent Guyot 1756-1806. (sommige hebben vochtvlekken) 20x31cm. Cond:R/G

Voorouderportretten
Result: 80 EUR

Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G

Gouden ring met briljant
Result: 300 EUR

Strakke gouden ring, 585,000 met princes geslepen diamanten. Strakke platte ring met bolle binnenzijde. In het midden van de ring zit een witgouden zetkast met twee princes geslepen diamanten, Merk Re...

W.H. Köhler
Starting price 150 EUR

W.H. Köhler 1876-1931, hooi bij kapschuur bij boerderij, olieverf op linnen 35x24cm. Cond:G

IJsglazen schaal met zilveren hengsel
Starting price 125 EUR

Ijsglazen schaal met zilveren hengsel, 835/000. Ijsglazen schaal met geschulpte bewerking geplaatst op 3 krulpoten. Voorzien van zilveren hengsel bewerkt met een Biedermeier graveerbewerking. ø 25x22 ...

Zilveren schaaltje
Result: 50 EUR

Zilveren schaaltje, 830/000, op ronde voet voorzien van fraai gedreven bloemelementen. De binnenzijde van het schaaltje is voorzien van hamerslag. Zweden jl.: U7: 1922. MT.: CFC. ø 11x6,5 cm. ca 57 gr...

Baroksecretaire
Result: 800 EUR

Noordduitse 18e eeuwse baroksecretaire, notenhout fineer op eiken corpus met bronzen beslag, lichte fineerschade en oude restauratie, in goede staat. 112x112x60cm.

Franse Empire pendule
Starting price 1.250 EUR

Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...

Plateel vaas
Result: 150 EUR

Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G

Klok
Result: 40 EUR

Oude eikenhouten Friese klok 2e helft 20e eeuw 49cm. Cond:G

Imari trekpotje
Starting price 325 EUR

Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G

4 Aardewerken Po's (2x P. Regout)
Starting price 30 EUR

Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G