This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

A. Nilsson, haven
Result: 50 EUR

A. Nilsson, Zweedse school, Impressionistisch landschap, havengezicht, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G

Winsem, boederij aan het water
Starting price 100 EUR

G. Winsem 20e eeuw, boerin bij boerderij aan het water, sheurtje in linnen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond;R/G

4 diverse borden
Starting price 25 EUR

Vier diverse sierborden, 1x Roma Trevi Fontein (musterschutz) 1x porselein Royal Tuscan (wedgwood group) 1952-1977 Jubilee Elizabeth 1952-1977, 1 keramieken schaal 50er jaren, 1x Delftsblauw, magere b...

Jugendstil borstbeeld van een dame
Starting price 40 EUR

Groot antiek borstbeeld damesbuste met zweepslag decor op basement, omstreeks 1900, gemerkt Lusood, okergroen glazuur op gips, chip neus en basement. 62cm. Cond:G

Wieg en poppenstoel
Starting price 40 EUR

Twee delen poppenspeelgoed, eikenhouten metaalbeslagen kinderbed, en eikenhouten poppenstoel, 20e eeuw 60x54x3cm. en 45x26x18cm. Cond:G

Stoommachine
Result: 75 EUR

Grote oude stoommachine, 60er jaren wilesco met manometer, schoorsteen mist, 22x40x34cm. Cond;R/G

2 antieke Engelse gravures
Starting price 50 EUR

Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G

Groot bronzen beeld
Starting price 1.000 EUR

Groot antiek bronzen beeld voorstellende een Tiroler heer met tabakspijp en mantel, door: Bakony Sandor 1924, in goede staat 43cm.

Yixing servies China
Starting price 40 EUR

Oud Chinees yixing serviesgoed, gemerkt, 6 kop en schotels, bamboe grip, 20e eeuw 5x8,5øcm. Cond:G

Gustav-Weiss Loreth
Starting price 50 EUR

Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Gouden ring met briljant
Starting price 100 EUR

Gouden bandring, 585/000, met briljant. Bandring, 4 mm, met 7 vierkante vlakken, waarvan 3 bezet met kleine briljanten. ø 53, ca 3,0 gr.

Kavel zilver
Result: 35 EUR

Kavel zilver bestaande uit een pillendoosje, een theelepel en een kristallen coupe met zilveren hengsel. Ovaal pillendoosje met een afbeelding van een stel op paard en wagen, MT.: Zaanlandse Zilversme...

Zilveren fazant met robijn-ogen
Starting price 950 EUR

Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat

Mechanische pop met speeldoos
Result: 275 EUR

Antieke porseleinen mechanische pop met speeldoos omstreeks 1900, in goede staat (originele kleertjes) functioneert goed. 43cm. Cond;G

3x figuur 1x schotel
Result: 50 EUR

Vier delen oud Deens porselein, fluitspeler, kindje Royal Kopenhagen, knielende jongen, en een schotel. 9,5-13cm.

Zilveren miniatuur piano
Starting price 80 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, in de vorm van een piano met kaarsen, MT.:Hooijkaas, Schoonhoven jl.:p: 1975 ca 75 gr.

Zilveren miniatuur, koets
Result: 40 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, een rijtuig met 2 paarden, een man op de bok en een passagier. 8x2x3cm. teugel los.ca 40 gr.

Divers munt- en briefgeld
Result: 50 EUR

Lot divers munt en briefgeld, o.a. 25 gulden, 2 en 5 gulden Sri lanka, munt 40 jaar bevrijd, divers kleingeld, Juliana, Wilhelmina, divers Europa, 1-20cm. Cond;R/G

koord collier, koraal
Result: 60 EUR

Collier van koord met daaraan koraal, barnsteen en metalen elementen.

Perzisch kleed
Result: 60 EUR

Groot Perzisch kleed Melayer, meerkleurig rood, in goede staat. 194x119cm.

Zilveren pijpcomfoor
Starting price 450 EUR

Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...

Lot design horloge, 6 stuks
Result: 65 EUR

Lot design horloges, bestaande uit o.a. Skagen en Mondaine. 2x breuk in glas

S. Lettenbicht
Starting price 40 EUR

S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G

Perzisch tapijtje
Result: 35 EUR

Donkerblauw Perzisch kleedje, in goede staat 80x77cm. Cond:G