Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
Strakke ring, 375/000, met tanzaniet, robijn en bergkristal. Aan de bovenzijde is de ring versierd met in het midden een rond gefacetteerde tanzaniet, ø 6 mm, daaromheen zit een opengwerkt kruis bezet...
Grote antieke Chinese penselenpot omstreeks 1900 of ouder met tekst en rondom figuren in landschap. 17,9x14,2øCm.
Fraaie zilveren pasteischep, 835/000, Hollands.Een pasteischep met gecontourneerde rand versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. Voorzien van een ajourgezaagde bak met krulbewerking. MT.: Jaco...
Axel Hamborn, Zweedse school, zuidelijk dorpsgezicht met ezel en figuren, olieverf op paneel 35x27cm. Cond:G
Gerard Wiegman 1875-1964, huis aan het water met figuur in boot, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Zilveren poederdoos, 800/000. Rond model met Djokja bewerking. ø70x15 mm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw landschappen en paradijsvogeldecor, in goede staat 22-25cm.
Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G
Twee delen oud Duits wit porselein 2e helft 20e eeuw, Hutschenreuther vaas mat wit, en Hutschenreuther dekselpot mat wit, in goede staat 13-15cm.
Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.
Zilveren Y-collier, 925/000, met citrien en zirconia's. Ankercollier met in het midden een hanger met 2 rozetten bezet met een ovaal gefacetteerde citrien en versierd met een rand met zirconia's. Tuss...
Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G
Zilveren sierkurk bekroond door kat met hoge rug en bokaal tussen de benen en 925/000 zilveren lekring met parelranden Mt. Esmann Juweliers Utrecht. In goede staat
Prachtige Duitse Rosenthal porseleinen presenteerschaal decor L. Ostermayr, auerhaan en gouddecor 2e helft 20e eeuw 4x53x35cm. Cond:G
Negentiende eeuwse vergulde messing spiegel, latoenkoper(kopergeslagen), historisme. 88x48cm. Cond:G
Zeven antieke Franse Aquatinta in passepartout, 18e eeuw Guyot Sculp. Laurent Guyot 1756-1806. (sommige hebben vochtvlekken) 20x31cm. Cond:R/G
Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G
Lot zilver bestaande uit 5 taartvorkjes, een vleesvorkje en schuiver met gecontourneerde stelen bewerkt met strikken en lijnen. En een jamlepel met gecontourneerde bak, getorste steel en parelrand. To...
Duits porseleinen servies gemerkt A.W Dekor Ost Friesland, handbeschilderd met floraal decor bestaande uit theepot, koffiepot, 12 kop en schotels, 5 gebaksborden, roomset, theestoof minimale chip moge...
Ibelo tafelaansteker, cilindervormig zilverkleurig model met gematteerde bewerking. Nieuw ø 4,5x8cm.
W.H. Köhler 1876-1931, hooi bij kapschuur bij boerderij, olieverf op linnen 35x24cm. Cond:G