This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Franse vergulde spiegel, 19e eeuw
Result: 500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse vergulde spiegel Louis seize stijl, in zeer goede staat, 225x90cm. Cond;G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Starting price 125 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porselienen papbordjes met floraal decor, haarlijn en chip 3x16,5cm. Cond:R/G

2 Antieke witte meissen borden
Starting price 35 EUR

Twee antieke meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf, in goede staat 21cm doorsnee.

2 Bloemvazen, (1x porselein en 1x aardewerk)
Starting price 40 EUR

Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G

Zilveren armband met saffieren
Starting price 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, verlopend model met in het midden voorzien van 7 rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,21 crt. De armband is voorzien van een ijsmattering. Breedte armnband 4,5-10 mm me...

Biedermeier Hollandse kast ca. 1830
Starting price 600 EUR

Hollandse vroeg biedermeier mahoniehouten 2 deurskast, uitneembaar met lade, omstreeks 1840, in goede staat 184x110x52cm.

Louis W. van Soest
Starting price 500 EUR

Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.

E. Bartsch
Result: 100 EUR

E. Bartsch Duitse school Berlin-Dom met figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Zilveren kandelaar
Result: 330 EUR

Grote zilveren kandelaar, 925/000, op vierkante, gecontourneerde voet met ingesprongen hoeken. Voorzien van uitspringende schacht met vierkante kaarshouder. Uitgevoerd in Lodewijk XVI stijl. MT.: C. B...

Dubbel gebogen commode
Result: 330 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Quinze barokcommode omstreeks 1800, met bronzen beslag 4 lades en klauwpoten, in goede staat 87x91x56cm.

Peter Klashorst, "Smoking Girl"
Starting price 200 EUR

Peter klashorst 1957, smoking girl, acryl op linnen, 30x40cm. Cond:G

4 Chinese borden
Result: 300 EUR

Vier achttiende eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt met lang leven symbool, haarlijn en minimale chis, 22øcm. Cond;R/G

Monnik
Result: 330 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, Monnik met kruik en groentes, olieverf op paneel, 47x57cm. Cond:G

Groot imaribord met vakverdeling ca. 1880
Starting price 200 EUR

Zeer grote antieke Imari porseleinen sierschotel met coulissendecor omstreeks 1880 in goede staat 45,5ø Cond:G

Wagner, vissersvrouwen
Starting price 200 EUR

H. Wagner omstreeks 1970 Duitse school, nettenboetser op strand, olieverf op paneel. 60x80cm. Cond:G

Germ de Jong, stilleven
Starting price 300 EUR

Germ de Jong 1931. 1886-1967 , vaas met bloemen in Art Deco stijl, pastel op papier. 30x40cm. Cond:G

12 Diverse ringen
Result: 60 EUR

Twaalf diverse oude Oosterse witmetalen ringen met o.a. turkoois, lapis en koraal.

8 Kraaghals vaasjes China
Starting price 150 EUR

Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen kraaghalsvaasjes met bauwdecors, floraal en landschapsdecor, 7-10cm. Cond;G

Zilveren ring met rode stenen
Starting price 30 EUR

Strakke zilveren ring, 925/000, met rode stenen. Strakke brede ring met 5 baquette geslepen rode zirconia's. Breedte 8 mm. ø 57 Nieuw

Kast
Starting price 200 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, krimpnaden zijkant verder in goede staat 190x112x50cm.

H. Welcher, boten met molen
Result: 110 EUR

H. Welcher omstreeks 1950, riviergezicht met haven en boten(craquele), olieverf op linnen 80x60cm. Cond:G

Zilveren cabaret
Starting price 75 EUR

Cabaret van kristal met zilveren rand, 835/000.Vierkant cabaret met golvende hoeken en aan de zijkant filetranden, geplaatst op 4 zilveren bolpoten. MT.: Fa Goudsmit & Roelof Citroen, 's Gravenhage jl...

3x Hummel: 84/0, 396 2/0, 484
Result: 65 EUR

Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 84/0 "Worship" (1972-1979), 1x nr. 396 2/0 "Ride into Christmas" (1979-1990), 1x nr. 484 "Peace on earth" 1990, 10-13cm. Cond.: G

Naaitafeltje
Result: 135 EUR

Zeldzaam Empire mahoniehouten belijmde naaitafel, omstreeks 1820 met binnenwerk en vakverdeling, deksels met been, minimale fineerschade 75x40x49cm. Cond:G