This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Porseleinen beeldje, Sitzendorf
Starting price 50 EUR

Duitse porseleinen figuur, vrouw bij papegaaien kooi, Sitzendorf 20e eeuw Cond;G 16cm.

Mendes da Costa
Result: 750 EUR

Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G

Imari sierschotel
Result: 275 EUR

Zeer grote Imari porseleinen sierschotel met opengewerkte omranding, voorzien van goud decor, kraanvogels met bamboe decor. Afm. ø 46 cm. In goede staat.

Parelmoerschip Scheveningen (onder stolp)
Result: 80 EUR

Antieke souvenier Scheveningen, ca 1900. Parelmoer zeilschip onder glazen stolp. Afm. 40x32x16 cm. Cond.: G.

Delfts tableau 1978
Result: 35 EUR

Oud Delftsblauw 6 pas tegeltableau met boerderijvoorstelling in houten lijst, in goede staat 45x30cm.

Imari bord, Chinees.
Result: 50 EUR

Chinees porseleinen familie roze bord met florale en goud decor (één chip). 18e Eeuw. Afm. ø 23 cm. Cond.: G.

Gisela Sedatis Grosser
Starting price 250 EUR

Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. Landschap met twee figuren en huis tussen bomen. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. Cond.: G.

3 Diverse cloisonne vaasjes
Starting price 90 EUR

Drie diverse oude Japanse cloisonné vazen met florale en/of vlinder decors. 20 eeuw.

Klapbuffet
Starting price 450 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afm. 90x97x54 cm. In goede staat.

Oude viool
Result: 60 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken in kist (restauratie), 19e eeuw. Afm. 59 cm. Cond.: R/G.

5 Borden aardewerk
Starting price 40 EUR

Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afm. ø 25 cm. Cond.: G.

19e Eeuw pistool dolk
Result: 85 EUR

19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.

Kavel jade
Result: 180 EUR

Zeven delen Jade, oud Chinees, 2 armbanden, 2 ringen en 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 3,5-8cm

Mah. uittrektafel
Result: 150 EUR

Grote notenhouten uittrektafel Louis Seize stijl (stijlmeubel 20e eeuw). Recentelijk professioneel gepolitoerd , met twee extra bladen. Afm. 121x164x80 cm ( 241x164 x80 cm. )In zeer goede staat.

Serie etsen 11x
Result: 500 EUR

Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G

2 Putti en 2 olifantjes met console
Starting price 40 EUR

Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G

Wortelnoten Art Deco etagiere tafel
Result: 150 EUR

Wortelnoten Art Deco-stijl etagiere wandtafel (21e eeuw). Afm. 94x96x28 cm. In zeer goede staat.

Imari, Ghendi
Starting price 140 EUR

Japanse Imari porseleinen ghendi schenkkan met florale decors, 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.

WMF saladebestek
Result: 75 EUR

Zeldzaam antiek Duits W.M.F.-saladebestek met keramieken heft (plated), ca. 1910. Afm. 26-29 cm. In goede staat.

Jan Mankes, houtgravure
Result: 225 EUR

Jan Mankes (zilverwijandotte), 1889-1920. Voorstelling: Kip op stro. Oorspronkelijke houtsnede op papier. Afm. 20x15 cm. Cond.: G.

Buikladen commode, noten.
Result: 80 EUR

Hollandse notenhouten barokstijl commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 75x95x42 cm. In goede staat.

2 Bloempotten blauw/wit
Starting price 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, 17x27x24cm. Cond;R/G

Klinkenberg, Aquarel
Starting price 200 EUR

Karel Klinkenberg, 1852-1924. Voorstelling: Duinlandschap met ossenkar, hooiwagen en landarbeiders. Aquarel op papier. Afm. 19.5x8 cm. Cond.: G.

2x Antiek Chinees porselein
Result: 50 EUR

Twee delen 18e/19e eeuws Chinees porselein, capucijner schaaltje met zilveren Lyra greep (haarscheur bodem), 18e eeuws schaaltje Familie roze, twee scherven gelijmd 11-12,5cm Cond:R

2 Grote Makkumse borden
Result: 60 EUR

Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G

Walther Kohlhoff
Starting price 80 EUR

Walther Kohlhoff, Berlijn 1906-1981. Spoorwegbrug Berlijn, Oosthaven. Aquarel op papier. Afm. 53x36 cm. Cond.: G.

2 Bloemvazen, (1x porselein en 1x aardewerk)
Starting price 25 EUR

Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G

Garderobe Art Deco
Starting price 250 EUR

Originele notenhouten Franse Art Deco garderobe met spiegel en chrome knoppen. Ca. 1925. Afm. 184x101x28 cm. In zeer goede staat.

Gouden oorringen met roosdiamanten
Result: 800 EUR

Gouden oorringen, 585/000, met roosdiamanten. Gouden oorringen met hangers in een rozet vorm bezet met in totaal 30 roosgeslepen diamanten, 1,30 crt, 1-4mm. Lengte 33 mm. ca 13,3 gram.

2 Chinese kommen
Result: 220 EUR

Twee delen China 17e-19e eeuw. Celadon kom, grijs/groen craquele glazuur. en een kom 17e eeuw, gemerkt, haarlijnen/randschade. Afm. 7.5-19 cm. en 6-14 cm.

Busch Ratenov microscoop
Starting price 100 EUR

Antieke Duitse Busch ratenov microscoop in originele kist, omstreeks 1900 44x23x11cm. Cond;G

Japanse 2-luik (theater voorstelling)
Result: 100 EUR

Shikagoshi Toyohara? "Theater voorstelling". Zeldzame Japanse ingekleurde twee-luik houtsnede (beide figuren hebben vier gezichten). Afm. 48x36 cm. In goede staat.