Zilveren olijflepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met rond filet.. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1930. Ca. 22gr.
Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G
19e Eeuw. 16-delig Frans mocca servies met diverse 17e eeuwse kunstenaars afgebeeld en goud decor. O.a.: Moccakan, melkkan, suikerpot, schaaltje, elf kop en schotels. (één kopje beschadigd, één kopje ...
Groot mes met zilveren greep versierd met een staande leeuw met schild. Voorzien van stalen lemmet. Lengte 30 cm In goede staat.
Grote zilver vergulde ring bezet met een champagnekleurige gefacetteerde zirconia. Versierd met een dubbelle rand met lila en paarse zirconia's. Voorzien van een zwarte rand. Grootte kop :28x28 mm. ø ...
Grote Chinees porseleinen vaas met gouddecor, vogels op bloesemtakdecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 34cm.
Lot zilver bestaand uit een hanger met blauw opaal aan een ankercollier, een bladhanger met markasiet en parel, een zilveren horloge met ketting en een ring.
Twee zilveren chokers met markasiet, 835/000. Collier met ovaal opengewerkte hanger versierd met markasiet, 5 cm. En een choker met een gekruld midden gedeelte versierd met 3 hangers met parels en bez...
Twee antiquarische boeken: 1x Sions worstelingen Johan van Doesburg 1715, 1x De geluksaligheid v.d wegh der rechtveerdige A.dam Jacobus Borstius 1738, 16-17cm. Cond:R/G
Geelgouden ring 750/000 met briljant geslepen diamanten. Fantasiemodel ring met een soort cirkel in het midden en verlopend aan weerszijden. De briljanten zijn verlopend in grootte. Totaal ca 0,46 ct....
Johannes Weiland, 1856-1909. Voorstelling: Boerin met vat op de deel. Aquarel op papier. Afm. 43x53 cm. Cond.: G.
Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.
Jugendstil-stijl gekleurd glazen hanglamp, 3-lichts. 20e eeuw. ø 55 x 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd?, 19e Eeuw. Voorstelling: Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: R/G.
Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G
Twee antieke Louis Seize-stijl bronzen wandkandelaren. Ca. 1900. Afm. 40 cm. In goede staat.
Twee kristallen bonbonnières met zilver, 833/000. Een rond kristallen schaaltje met accolade vormige rand, op zilveren gecontourneerde voet met biedermeier gravure. In het midden van het schaaltje zi...
Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. Landschap met twee figuren en huis tussen bomen. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. Cond.: G.
Antieke souvenier Scheveningen, ca 1900. Parelmoer zeilschip onder glazen stolp. Afm. 40x32x16 cm. Cond.: G.
Acht zilveren theelepels, 835/000, model Haags Lofje. MT.: Koninklijk van Kempen en Begeer, Zeist/Voorschoten jl.: Y:1983. 11 cm. Totaal ca 108 gram. In goede staat
Witgouden rozet ring, 585/000, met briljant en toermalijn. Ring met rozet, ø 13,5 mm, met in het midden een rond gefacetteerde groene toermalijn, ø 7 mm. Om de toermalijn zit een smalle band met daar...
Chinees porseleinen Kang Xi bord, 17e eeuw. Bord is voorzien van figuren in interieur decor en figuren in landschappen decors. (gesigneerd) randschades en drie haarscheuren Afm. ø 27 cm. Cond.: R.
Drie diverse oude Japanse cloisonné vazen met florale en/of vlinder decors. 20 eeuw.
Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G
Antieke viool met twee strijkstokken in kist (restauratie), 19e eeuw. Afm. 59 cm. Cond.: R/G.
Duitse Meissen porseleinen siervaas (Knauff), ca. 1900. Met handgeschilderd floraal- en goud decor. Afm. 13.5 cm.
Geslepen kristallen loddereinflesje met kruisslijpsel en 835/000 zilveren gegraveerd montuur. Hals met dop en zilveren voet, origineel kurkstopje met zilveren ringetje. Toegeschreven aan Mr. A.G. van ...
Jan Mankes (zilverwijandotte), 1889-1920. Voorstelling: Kip op stro. Oorspronkelijke houtsnede op papier. Afm. 20x15 cm. Cond.: G.
Karel Klinkenberg, 1852-1924. Voorstelling: Duinlandschap met ossenkar, hooiwagen en landarbeiders. Aquarel op papier. Afm. 19.5x8 cm. Cond.: G.
19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.
Vijf oude/antieke Duitse porseleinen borden Meissen en K.P.M. Eerste helft 20e eeuw. O.a.: handbeschilderd en goud decor. Afm. 30-33 cm. In goede staat.
Schildpad lepeldoosje gevuld met 12 zilveren apostellepels en een zilveren klontjestang, 835/000. Rechthoekig gecontourneerd schildpaddoosje op 4 ivoren pootjes, gevuld met 11 theelepels, bekroond met...