Antiek gegraveerd Frans steenslot pistool (voorlader), ca. 1800. Futandu Mont Lucon. Afm. 37 cm. In zeer goede staat.
Antiek bronzen erotisch beeld op marmeren basement, man die rok kan openen en vrouw waarvan paraplu omhoog kan, gesigneerd Bahnert, omstreeks 1900 in goede staat 9,5x11x6cm. Cond:G
Antiek Hollandse Louis Seize twee-deurs vitrine opzetkast (notenhout op vurenhout), ca, 1800. Afm. 188x90x24 cm. In zeer goede staat.
Klein gouden zakhorloge, Zwitsers. 583/000. Het deksel is versierd met zwart emaille, met groene bladeren en diamanten gezet als druivenrank. Afm. ø 32 mm. Emaille iets beschadigd, en 2 stenen ontbre...
Elegante gouden armband, 585/000, zogenoemde tennisarmband met briljanten. Armband bestaande uit 48 ronde geelgouden zetkastjes bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca. 1,00 crt. SI/L. Breedt...
Zilveren bestek, 835/000, model Haags Lofje bestaande uit 1 tafelvork, 5 tafellepels, 9 dessertvorken en 11 dessertlepels. MT.: o.a. Gebr. Huisman, Schoonhoven, Van Kempen en Zonen, Voorschoten, Hend...
Groot jachtstilleven 17e-18e eeuw. Met vos, wilde kat en duif. (restauraties) (oude bedoeking). Olieverf op linnen. Afm. 102x71 cm. Cond.: R.
Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.
Sierlijk gouden Y- collier GG 585/000 met diamanten. Collier bestaande uit langwerpige geschakelde geelgouden blokjes, 5.5x2.5 mm, met onderaan een witgouden organisch gevormde driehoekige hanger met ...
Bijzondere zilveren empire kan met monogram, Frans 950/000,. Hoge slanke kan met krul schenktuit en greep, De kan is voorzien van een geribde bewerking bewerkt met een stippelmotief. Bewerkte randen m...
Groot lot met zilveren messen, 925/000, model hartfilet, bestaande uit 12 tafelmessen en 12 dessertmessen met stalen lemmet. ZI gekeurd. 21-25 cm. Gebruikt, maar in goede staat.
Oude Chinese Celadon porseleinen waterbak met geschulpte omranding. Afm. 4x14.5 cm. ø. In goede staat.
Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, Minimale randglazuurschade, verder in goede staat 5x35øcm.
Grote zuid Duitse hout gesneden barok figuur met originele polychromie vrouw met druiven in de hand. Linkerhand mist twee vingers, verder in goede staat. Afm. 105 cm. Cond.: G.
Antieke eikenhouten Victoriaanse schrijftafel met rood schrijfleer en messing wielen (één lade). Ca. 1880. Afm. 81x135x74 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Twee meisjes op het strand. Olieverf op paneel. Afm.25x20 cm. Cond.: G.
Grote witte grutterskast met schuifdeuren en 4 lades, 2e helft 20e eeuw. Naar antiek voorbeeld,. In goede staat 218x190x54cm.
Gouden dameshorloge, 585/000, merk Pontiac. Vierkant horloge, 14x14mm, bevestigd aan een Milanese band met een bewerkt ruitslijpsel. Voorzien van een band met klepsluiting. 996-057 5246-50, mechanisch...
Theo Zwaga, 1942-1996. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op linnen. Afm. 67x44 cm. Cond.: G.
Duits Rosenthal servies, decor Sanssouci, ca. 1950. Met flower decor en goudrand. Bestaande uit: 12x ontbijtbord, theekan, koffiekan, melk+suiker, 12x eierdoppen, 13x theekoppen+schotel, 13x koffiekop...
Zeer grote porseleinen dekselterrine met goud decor, putti en florale decors (gemerkt). 20e eeuw. Afm. 35x37x20 cm. In goede staat.
Keramieken Jugendstil-stijl bloempot op zuil, met zilver reiger en lissen decors (geglazuurd) Afm. 97 cm. In goede staat.
Set witgouden sieraden, 585/000, bestaande uit een hanger met collier, een ring en oorringen met diamant. Jeunesse. Lang Venetiaans collier met een uitlopende hanger met kleine diamantjes, totaal 0,04...
Zilveren bestekdelen, 835/000, voorzien van monogram. Bestaande uit 6 tafelvorken en 6 tafellepels, een dessertvork en een dessertlepel model Haags Lofje. Een tafellepel en tafelvork model Hollands Gl...
Werner Laves 1958, Duitse school 1903-1972 Berlijn. Cafe met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 50x83 cm. Cond.: G.
Fraaie grote zilveren koffiekan, Engels 925/000, Koffiekan met ronde buik met filetranden en holgemaakte hoeken. geplaatst op 4 bolpoten. Voorzien van houten handvat en knop. Gegraveerd met hertekop e...
Antieke gouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Ca 1850. Handgemaakte ring met in het midden een rechthoekig geslepen smaragd gezet in een rechthoekige geelgouden kast. Om de smaragd zit een ova...
Collier, jadekralen met gouden 585/000 sluiting. Collier bestaande uit 2 rijen jadekralen, ø 7,5 mm, bevestigd aan een ovale organisch gevormde gouden sluiting met 36 briljanten. Tussen de jadekralen ...
Twee maal 18e eeuwse antiquarische boeken. Alle werken van Flavius Josephus te Amsterdam door Joannes Oosterwijk. Vol diverse gravures en kaarten (mooie lederen banden) (deel 1 en 2). Afm. 46x30x6 cm....
Gesigneerd Corneille. Houten handbeschilderde sculptuur met vogels. In lagen opgebouwd. Afm. 68x70x9 cm. In goede staat.
Gouden collier en hanger, 585/000, met smaragd en diamanten. Een ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd, 7x5mm met een goede kleur, en 15 diamanten met een oudslijpsel, to...
Prachtige gouden broche, 585/000, met geschilderde voorstelling. Zeer gedetailleerd geheel handgeschilderde voorstelling op ivoor, ( miniaturist). De broche is voorzien van brede bewerkte gouden rand...
Bijzondere zilveren kaviaarschaal, 800/000, geheel versierd met graveerwerk met Oosters decor. Schaal voorzien van draaibaar deksel geplaatst op 3 fraai bewerkte poten. Totaal ca. 622 gram. ø 18x16 cm...
Grote 835/000 zilveren tafelset ca. 32 cm. met zes-kantige greep staand op drie afgeplatte bolpootjes en voorzien van drie geslepen kristallen coupes op acht-kantige voeten en omgeslagen randen met wa...
Antieke eikenhouten Friese staartklok met mechaniek, ca. 1800. Adams offer. Engel beweegt, zwaard beweegt, kop ram beweegt, met wekkermechanisme. Afm. 143 cm. In goede staat.
Van Noort. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x35 cm. Cond.: G.
Bronzen paard op zwart marmeren basement 21e eeuw P.J Mene, in goede staat 37x43x16cm.
Grote Duitse wortelnoten Gründerzeit vrijslinger, uurwerk FMS compleet met tollen en in zeer goede staat, recht licht wormbeval, 110cm. Cond;G
Ongesigneerd Duitse school, 20e eeuw. Weense architect Heinrich Sobotka. Olieverf op linnen. Afm. 75x65 cm. Cond.: G.
Vijftig stuks diverse antieke wandtegels met bloempot decors. Afm. 13x13 cm. Cond.: R/G.
Friese stoelklok met wekker, in goede staat, met spillegang. 18e eeuw. Mooie beschildering. Afm. 72 cm. Cond. G.
Carl Olof Petersen, 1880-1939. Ca. 1910. Stoomboot in fjord. Olieverf op linnen. Afm. 75x100 cm. Cond.: G.
Bijzonder gouden tientje uit 1898, het kroningsjaar van Wilhelmina met kroon in haar haar. Voorzien van brede gouden muntrand met geslepen patroon. Muntconditie is goed. totaal gewicht 13,7 gram
Vooroorlogs zeldzaam twaalf delig Belgisch Heralux Boch Freres ontbijtservies. O.a.: Theekan, melkkan, 12 borden en 12 kop en schotels. Voorzien van floraal- en goud decor. Afm. 4-25 cm. Cond.: G.
Lot bloedkoraal bestaande uit een gouden ring, 585/000, met ovale bloedkoraal, 18x7mm, breuk bij de kop, collier met bloedkoralen, ø 4 mm, 80 cm. met gouden sluiting, 585/000, zeskantig met emaille en...
Grote vooroorlogs scheeps-stoomfluit van gelakt koper. Afm. 52 cm. In goede staat
Dames horloge, Ebel sportclassique, mini, staal met goud. Met parelmoeren wijzerplaat met gouden lunette. kastnummers: 18147852 1057901. ø 23 mm. lengte 17 cm. Gedragen, verder in goede staat.
Elegante witgouden choker, 585/000, met diamant. Fijn cobra collier met in het midden een witgouden krul bezet met 9 briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, met daar onder in een markiesvo...
Gouden solitairhanger, 585/000, met briljant. Hanger, klassiek chaton, met een briljant geslepen diamant, 0,42 crt. S-P/TW. Voorzien van een Venetiaans collier. Lengte: 50 cm. Totaal ca 3,1 gram. In g...
Rado dameshorloge, ceramic jubilé, langwerpig donkergrijs keramisch model. nr. 963.0480.3 / 0374463. met 4 diamanten op de wijzerplaat. Breedte 19 mm. lengte 17 cm. In goede staat.
Renaissance 2 derus spinde, eikenhout met snijwerk, leeuwenkoppen, lijstenwerk, deels 17e/18e eeuws, deels 19e eeuws 142x83x53cm. Cond:G
Grote militaire voorlader met datering 1842, met daarbij originele bajonet Franse Bataljon Chatellerault (gravering en stempel). Afm. 143 cm. Bajonet 53 cm. In zeer goede staat.
Genealogisches Handbuch des Adels. Totaal 51 delen. Uitgaven uit de 50-er jaren.
Hollandse mahoniehouten bakbarometer naar oud voorbeeld, deels gemaakt van antieke delen. Solaro de Butti Amsterdam 118cm. Cond:G
Mooie gouden ring, 750/000, met jade en briljant. Strakke vierkantige ring aan de bovenzijde ingelegd met 2 stukken jade en bezet met 20 briljanten, totaal ca 0,39 crt VSI-TW. Voorzien van aankoopbewi...
Groot antiek composiet metalen beeld (zink) vrouw werkend met hark, tekst: Moissoneusse, omstreeks 1900, 60cm. Cond:G
Antieke eikenhouten boekenmolen op draaibaar onderstel met wielen. Ca. 1900. Afm. 128x58x58 cm. In goede staat.
Zeldzame vroege Duitse eikenhouten kist met ijzeren banden en tropische voorstelling. Figuren in kokosnootpalmen. (zeer zeldzaam) Met origineel slot en sleutel. Ca. 1700. Afm. 78x120x60 cm.
Teakhouten koloniale scheepskist op wielen met origineel slot en messing beslag. Afm. 66x110x50 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws notenhouten Louis Quinze Barok kabinet. Restauraties en fineerschade. 240x67x190cm. Cond:R/G
Prachtige 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken schrijftafel met phenixen en rankenwerk. Voorzien van diverse lades en vakverdeling. Ca. 1870. Afm. 130x78x143 cm. In goede staat.
Antieke engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1780 met bandintarsia en beeninleg, 8 daags uurwerk met datumaanduiding en secondenaanduiding, minimale fineerschade, 211cm. Cond;R/G
Achttiende eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten gestoken kast, ronde gegraveerde messing wijzerplaat, haven met schepen, Thomas Wood Nailsworth, 8 daags met seconden en dagaanduiding, 217cm. Co...
Twee bronzen kaarskandelaren, empire stijl, 19e eeuw. Kandelaren zijn voorzien van bokkekoppen. Afm. 29 cm. In goede staat.
J.W. de Gruijter Fecit., 19e eeuw. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: R/G.
Lion Arie Feijen (1947). Drie tortelduiven bij Duitse vakwerk schuur. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Tekening op papier van David J. Bles 1846 (1821-1891). Diverse portretstudies Dolce Far Wiente (mooie vergulde lijst. Afm. 27x21 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Rijring bezet met 5 markies geslepen blauw saffieren en 4 markies geslepen diamanten, grootte 3,5x1,7mm. Breedte ring 3,6 mm. ø 57 ca 2,85 gram. In goe...
Geelgouden collier, 585/000, met een Biesmarkschakel versierd met bollen. Breedte 5 mm. Lengte 44 cm. Ca 11 gram. In goede staat.
Twee zilveren miniatuur fazanten, 835/000. Eén fazant met gespreide vleugels (vrouwtje), importeursteken: L.Premselaar, Haarlem, 13x8x10cm en een lopende fazant (mannetje), Italiaans MT.: Menegatti, V...
Antieke Duitse grunderzeit noten met wortelnoten dessertkast, ca. 1880, historisme. Kast is voorzien van leeuwenkoppen en renaissance-stijl snijwerk. Afm. 125x60x130 cm. In goede staat.
Bijzonder mooie witgouden ring, 585/000, royaal bezet met briljanten. Fijne band met aan de bovenzijde 2 halve cirkels in elkaar lopend bezet met 20 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0,80 crt. I...
Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat
C. Terlouw (kees) 1890-1948, havengezicht 67x55cm olieverf op linnen Cond:G
Willem Horselenberg 1881-1961. Gezicht Overschie te Delft. Olieverf op linnen. Afm. 95x62 cm. Cond.: R.
Willem Noordijk, 1887-1970. Landschap Eemnes in de winter. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen bloedkoralen, ø 4,2 mm, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting met 3 bloedkoralen. Voorzien van bewerkte eindstukken....
Mooie Chesterfield lederen bureaustoel, draaibaar en op wielen. Kopergenageld en gecapituneerd. Afm. 102x70x66 cm. In zeer goede staat.
Antieke 17e eeuwse statenbijbel door Paulus Aertzoon van Ravesteijn te Amsterdam. Bijbel is voorzien van mooie lederen band en koperen beslag. (geen landkaarten) Afm. 11x42x28 cm. Cond.: R/G.
Gesigneerd, Max Liebermann? Landschap, ca. 1930. Pastel op papier. Afm. 35x30 cm. Cond.: G.
Antiek Hollands postkaarten album met Hollandse postkaarten van plaatsen en scheepvaart (zeer interessant!) 28x22x4 cm. In goede staat.
Wegens beëindiging parfumeriezaak: Zes maal parfum. 1. groot, 490 ml. Guerlain Eau de Cologne. 2. Parfum in Lalique flesje. 3. Femme Rochas. 4. Guerlain Cham d' Aromes. 5. Esteé Lauder, Private collec...
Zilveren servies, 3 delig, 925/000, Engeland. Servies in Empire-stijl, bestaande uit een theekan, suikerbakje en een melkkannetje met een ovale vorm en een deels gelobte bewerking. MT.: William Henry ...
Umberto Faini 1974. 1933, Italië. Titel: Si Ferma un Momento. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.
Umberto Faini 1974. Italië 1933. Titel: Tutto é perduto. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.
Gouden Art Deco ring, 585/000, met diamant parel en robijn. Bijzondere ring met peervormige kop met een grijzige parel omringd door robijnen en daarboven toelopend 2 banden met kleine diamanten. Ca....
Antiek Frans eikenhouten jachtbuffet omstreeks 1880 met getorste zuilen, wildvoorstelling en kroon 273x57x142xm. Cond:G
Zeer grote Imari porseleinen sierschotel met opengewerkte omranding, voorzien van goud decor, kraanvogels met bamboe decor. Afm. ø 46 cm. In goede staat.
Elegante choker 585/000, merk Charisma, met briljant. Choker met in het midden een halve maan met een opliggende bandenversiering voorzien van een briljant geslepen diamant , 0.09 crt. met lijnenvers...
Eikenhouten kist met zadeldeksel en panelen met origineel slot + sleutel. 18e eeuw. Afm. 93x143x66 cm. In goede staat.
Prachtige eikenhouten Louis Seize commode, ca. 1800. Met volle zuilen, messing vergulde capitellen en origineel verguld beslag. Afm. 96x50x95 cm. In zeer goede staat. (één messing bolletje mist + slot...
Zilveren theebus, 800/000 Italiaans. Cilindervormige theebus met versierde rand met lelie's gemaakt uit opgesoldeerd draad, verfraaid met lijngravures als kader. Gemerkt: Faccioli. ø 9x11,5 cm. Ca 209...
Set van gouden sieraden met jade, 585/000, bestaande uit een armband met 3 ovale schakels met meanderachtige bewerking bezet met jade, 8x14 mm., lengte 18 cm., een bijpassende ring met jade, 10x16.mm...
Gouden zakhorloge, Frans 1819-1838, in kistje. Met metalen stofdeksel voorzien van gravure: N106 Dupont fils a Paris. ø 45 mm. Geplaatst in een fraaie houten cassette. In goede staat.
Een stel kersenhouten (?) armleunstoelen met goede stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x80x65 cm. In goede staat.