Groot Frans drie delig klokkenstel, ca. 1880. Naar Moureau. Zwart marmer met compositie metalen figuren en kandelaren. Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger (paar minimale chips) Afm. 60-61 cm. Cond.:...
Friese eikenhouten staartklok met wekker en mooi beschilderde wijzerplaat, vroeg 19e eeuw. Afm. 143 cm. In goede staat.
Franse antieke notenhouten tafelklok met bronzen sierwerk, acht-daags uurwerk met halfuurslag. Ca. 1890. Gesigneerd Raison & Thomas succeseurs. Afm. 51 cm. In goede staat.
Grote Duitse antieke notenhouten tafelklok met messing sierwerk (mogelijk Lenzkirch), ca. 1890. Alleen genummerd Nr.: 47161. In goede originele staat. H.: 46 cm.
Groot Frans klokkenstel (Jugendstil) met keramiek en messing, voorzien van florale decors. Ca. 1900. (Vaaspendule) (achtdaags, uurwerk zonder slag) Afm. 66-70 cm. In goede staat.
Franse zuilenpendule, portaalklok. 19e eeuw. Ca. 1870, met intarsia, ranken, zijkanten overgeschilderd. Verder in goede staat. Acht-daags, veerslinger. Afm. 52 cm. Cond.: R.
Franse zuilenpendule, portaalklok met vergulde bronzen armaturen. 19e eeuw. Ca. 1870. Louis Philippe met rankenintarsia en getorste zuilen. Acht-daags, halfuurslag. Afm. 50 cm. In goede staat.
Franse pendule onder glazen stolp, 19e eeuw. Jager met jachthoorn te paard. (compositie metaal) Acht-daags uurwerk met verslingering. Afm. 50x38x18
Zeldzaam Frans antiek bronzen klokkenstel in belvorm. Neo Rennaissance met latijnse spreuken. Eén kandelaar met barometer, één kandelaar met thermometer. (achterste pootje bol klok mist). Achtdaags uu...
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule. 8-Daags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Ca. 1870. Louise Philippe + vazen, één ornament afgebroken. Achterkant rugwand beschadigd. Afm. 34-50 cm. ...
Antieke Franse vergulde bronzen pendule, ca. 1860. Man met schilderij, waar zijn familie op staat afgebeeld. Acht-daags, veerslinger, halfuur-slag. Afm. 38x50x11 cm. In goede staat.
Messing tafelklok met cloissonè (emaille), tweede helft 20e eeuw. (mechanisch met centrale secondenwijzer) Afm. 31 cm. In goede staat.
Porseleinen Jugendstil-stijl klok met florale decors en vogels, met achtdaags-uurwerk en veerslinger, 20e eeuw. Gemerkt: Ram Colenbrander Arnhem (naar). Afm. 31x34x10 cm. In goede staat.
Zeldzame Weense houtgestoken vergulde klok omstreeks 1820 met automaten uurwerk, ridders slaan mechanisch op bel, kwartierslag op gongspiraal, touwtjesslinger, functies niet getest! 68x37x21cm. Cond:G
Mooie vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule, ca. 1840. Meisje speelt met hond. Plated wijzerplaat, acht-daags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm. 43 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse pendule met wit-marmeren basement en compositie metalen figuren voorstelling, acht-daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Ca. 1870. Afm. 44 cm. In zeer goede staat.
Kleine Franse vuurvergulde empire pendule, ca. 1830. Jongen met duif, vaas en schelpen. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. (uurwerkring achter mogelijk niet origineel) Afm. 31 cm. Verde...
Notenhouten Art Deco staande klok met halfuur-slag op vijf gongstaven, met koperen bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Ca 1930. Gemerkt Embree 1 million. Afm. 194 cm. In goede staat.
Antieke Franse witte Carrera marmeren klokkenstel in Louis Seize stijl, 2e periode, ca. 1880. Met vergulde messing ornamenturen, acht-daags, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 25-42 cm. In goede staat...
Franse comtoise met spillegang in originele eikenhouten kast, met gewichten en korte slinger. 18e Eeuw. (twee delen emaille beschadigd) Verder in goede staat. Afm. 233 cm. Cond.: G.
Antiek Frans klokkenstel met marmer. Ca. 1890. Musicerende dame speelt mandoline (compositie metaal). Acht-daags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afm. 32-36 cm. In goede staat.
Vruchtenhouten 19e eeuwse empire klok, ca. 1840. Met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. (sommige applicaties weg of beschadigd) Afm. 48 cm. Cond.: R/G.