Twee maal 18e eeuwse antiquarische boeken. Alle werken van Flavius Josephus te Amsterdam door Joannes Oosterwijk. Vol diverse gravures en kaarten (mooie lederen banden) (deel 1 en 2). Afm. 46x30x6 cm....
Religieus Hongaars boek, 19e eeuw. Met zeldzame kopergeslagen band (1895). Afm. 24x16x5. Redelijk goede staat.
Groot antiquarisch boek, Faust van Goethe. Eerste deel, München Berlin/Friedrich Brückmann. Ca. 1900 met medaillon in de band ingelegd. (heeft vochtvlekken). Afm. 51x37x5. Redelijk/goede staat..
Hollandse 17e eeuwse statenbijbel (1685) met diverse etsen van Jan Luyken (1649-1712). Martelaars spiegel der doopsgezinde door Tileman van Bracht. (Originele lederen band met koperen beslag) Afm. 12x...
Twee vooroorlogse glazen tafel petroleumlampen. Afm. 47-53 cm. In goede staat.
Jugendstil majolica petroleumlamp met florale decor, ca. 1900. Afm. 57 cm. In goede staat.
Grote vooroorlogse opaline glazen petroleumlamp met landschap decor. Afm. 78 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G
Deels antieke tafel petroleumlamp (lampevoet antiek). Opaline glas. Brander en kap nieuw. Afm. 48 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse beschilderde porseleinen petroleumlamp omstreeks 1880 met wapen en ridder te paard decor, bijschilderingen in donkeren gedeeltes. Cond;'G
Antieke hangpetroleumlamp, (compositiemetaal), historisme, ca. 1880. Afm. 70x35 cm. ø , In goede staat.
Eikenhouten gestoken kistje in Rococco/Barok-stijl met vakverdeling. 19e Eeuw. Kistje is voorzien van beslag en origineel slot. Afm. 15x27x17 cm. Cond.: G.
Drie oude Indonesische kampfer kisten met landschappen decors. 20e eeuw. Afm. 21-30 cm. In goede staat.
Mooie chinoiserie dekseldoos met speelkaartenhouders etc. 20e eeuw. In 18e eeuwse stijl, zwart lak met gouddecors orgelgebogen. Afm. 13x31x16. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil tinnen dekseldoos met floraal decor, vetani Francais Paris, omstreeks 1900, 4,5x16øcm. Cond;G
Italiaanse kist met intarsia, Fayence tegel met Italiaanse kustgezicht en lade en koperen omranding (krimpnaden). 19e eeuw. Afm. 11x37x37 cm. Cond.: redelijk/goed.
Drie beschilderde Russische lakdoosjes, 2 gesigneerd 4-7cm. Cond:G
Kleine mahoniehouten theekist met slot en sleutel, vroeg 19e eeuw. Afm. 12x13x10 cm. In goede staat.
Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.
Mahoniehouten schrijfkist met bandintarsia (schuiflade mist, lichte fineerschade). Vroeg 19e eeuw. Afm. 12x25x15 cm. Cond.: R.
Antieke Franse wortelnoten boulle kist met spelen. Ca. 1900. In goede staat.
Mahoniehouten theekist met origineel beslag en slot. 19e eeuw. Afm. 14x22x12cm. Cond. G.
17e Eeuw Europese renaissance steekwapen in lederen schede. Bronzen bewerkte heft met vrouw in gewaad. (originele patina). Vermoedelijk Duitsland. (oxydatie) Afm. 51 cm. Cond.: R/G.
Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.
Grote penvuur revolver, 19e eeuw. Beal 6 Patent - Sept. 14, 1858. Afm. 31 cm. In zeer goede staat.
Grote militaire voorlader met datering 1842, met daarbij originele bajonet Franse Bataljon Chatellerault (gravering en stempel). Afm. 143 cm. Bajonet 53 cm. In zeer goede staat.
Korte sabel met bronzen heft (oxydatie). 19e eeuws (1869/11 0). Lengte: 60.5 cm. Redelijke staat.
Dubbelloopse voorlader, 19e eeuw. Hagelschot geweer met penvuur (lichte wormbeval, niet actief) Afm. 114 cm. In goede staat.
Antieke Multifoor Dragon pistool (voorlader), ca. 1820. Materiaal: mahonie, ijzer, messing. Afm. 40 cm. In zeer goede staat.
Antiek gegraveerd Frans steenslot pistool (voorlader), ca. 1800. Futandu Mont Lucon. Afm. 37 cm. In zeer goede staat.
Diverse 18e-19e eeuws kaarskandelaars. Twee stuks tin, drie stuks messing. Hoogte: 18-23 cm. In redelijke tot goede staat.
Neo-gotische messing kaarskandelaar, 19e eeuw. Twee-delig en tien-armig. Afm. 75 cm. In goede staat.
Bronzen kerkelijke kaarskandelaar, barokstijl. 20e eeuw. Afm. 70 cm. In goede staat.
Twee grote antieke messing (wendbare) wandkandelaren. In 18e eeuwse stijl. Ca. 1900. Afm. 31x30x15 cm. Cond.: G.
Grote messing neo-gotische kaarskandelaar met klauwpoten. 20e eeuw. Afm. 105 cm. In goede staat.
Antieke neo-gotische smeedijzeren 5-lichts wandkandelaar. Ca. 1900. Afm. ø 40 x 68 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese bronzen kaarskandelaren met Foohanden en draken decors. Afm. 24 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vier-lichts kaarskandelaar. Barokstijl, ca. 1900. Met putti en bladvormige kaarshouders. (twee delig) Afm. 54 cm. In goede staat.
Zware Duitse bronzen renaissance stijl vier-lichts kaarskandelaar, ca. 1920. Afm. 43 cm. In goede staat.
Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen, gesigneerd draken bord, ca. 1900. Afm. ø 25.3 x 2 cm. Cond.: G..
Grote zeldzame Chinese bronzen siervaas met ingewerkte 2-3 dimensionale draken decors. (kleine deuk). Afm. 46.5 cm. Cond.: G.
Grote presenteerschaal van baceliet-soort met parelmoer voorstelling. Vermoedelijk Spaans. 20e eeuw. Afm. 78x47 cm. Cond.: G.
Zeer grote oosterse messing reukverdrijver (wierrookbrander). Kopergeslagen met florale decors. 20e Eeuw. Afm. 76x40 cm. ø. In goede staat.
Vroege antieke houtgesneden Chinese figuren. 1x knielende krijger (krimpnaden), mooie patina. Afm. 15 cm. 1x een natuurstenen gestoken figuur, China. 19e eeuw. (meerdere figuren op houten console) Afm...
4 Delen oud/antiek Aziatica. 1x medaillon Chinese dierenriem. 1x kraagvaasje. 1x schaal Swastika decor. 1x wierrookbrander, 18e-19e eeuw. Afm. 10-28 cm.
Twee delen Oosters (Tibetaans) brons. 1x tempelbel met boedha koppen en lotusbloem. 1x zittende oliefant boedha (pantheon). 20e eeuw. Afm. 21-31 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse Thangka op linnen (20e eeuw) (eerste helft). Met boedha's, slangen, wolken etc. (Het levenswiel met yama) Olieverf op linnen. Afm. 47x62 cm. Cond.: G.
Oude Tibetaanse Thangka met diverse boedhistische figuren afgebeeld. 20e eeuw. (Shambala) Olieverf op linnen. Afm. 42x55 cm. Cond.: G.
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp, omstreeks 1900 met glaspegels, met floraal decor, in goede staat 50x55øcm
Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G
Prachtige 19e eeuwse koperen boulloir met porseleinen greep en ijzeren onderstel (brander ontbreekt). Afm. 41 cm. In goede staat.
Antieke Roccoco-stijl bureauklokje met goudkleurige omlijsting en geslepen spiegel. Ca. 1900. Afm. 24 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen brievenhouders met roccailles. Ca. 1900. Afm. 27-28 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp met roofvogels en glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66x45 cm. ø. In goede staat.
Mooie Art Deco plated verdeelschaal met zeven glazen houders. Ca. 1925. Afm. 17x28 cm. ø. In goede staat.
Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met bronzen monturen 21e eeuw 20x39x23cm. Cond:G
Duitse antieke schenkkan met geschilderde glazen reservoir en compositie metalen armaturen, ca. 1900. Afm. 27 cm. In goede staat.
Grote antieke messing beslagen turfbak met figuren decors, o.a. schaatsenrijders, herberg etc. Ca. 1900. Afm. 70x42x49 cm. In goede staat.
Koperen vooroorlogse luchtdruk hoorn Tyfon Mark Malmö Sweden, en oude koperen oldtimer hoorn (kopie). Afm. 40-60 cm. In redelijk goede staat.
Groot interessant lot etnografica, diverse voorwerpen. 20e eeuw. Afm. ca. 8-60 cm. In goede staat.
Twee grote Franse porseleinen vazen met goud decor (slijtage). 19e eeuw. Afm. 32x23 cm. ø. In goede staat.
Franse antieke notenhouten theekist met drie porseleinen stop-flacons. Handbeschilderd, ca. 1870. Afm. 17x28x14 cm. In goede staat.
Mooie gave cello met strijkstok en standaard in tas. Tweede helft 20e eeuw. Afm.130 cm. In goede staat.
IJzeren kluis met sleutel in de oude bierverf. Lijst beschadigd. Afm. 78x51x40 cm. Cond.: R.
Zeventiende eeuwse ijzeren geldkist origineel sluitwerk mist, voorzien van een eenvoudig later slot, verder in goede staat 43x85x47cm. Cond;R/G
Grote twee-kleurige bronzen empire ampfora vaas met Griekse figuurdecors en deels vergulding. Midden 19e eeuw. In goede staat.
Opgezette Zuid Afrikaanse eland. Geschoten met certificaat in Namibia. Beoordeeld met gouden medaille. Afm. 150 cm. In goede staat.
Opgezette Zuid Afrikaanse springbok. (bonte bok) Afm. 106 cm. In goede staat.
Notenhouten piedestal met gegraveerde gebrandschilderde florale decor. 19e eeuw. In goede staat.
Groot aluminium wandobject/kunstwerk, voorstellende een boom. Ca. 20 kilo. 20e eeuw. (Wegener) Courant. Afm. 125x80x10. Goede staat.
Groot Duits antiek messing scheepskompas, door W. Ludolph, Nr.: 21899/55L. Vaart Bremerhaven + Hamburg. Afm. 14x31 cm. ø. In goede staat.
Duitse kristal glazen historisme schenkkan met tinnen montuur, ca. 1880. Afm. 30 cm. In goede staat.
Originele Aida Express petroleumlamp in originele doos (ongebruikt) met beschrijving (Record 250) (Stormlamp). Verchroomd. Afm. 35x15x15. In zeer goede staat
Zeldzame loopgraven kijker/Winter Fernrohr met statief. Duitsland (Busch Rathenow) WO II , S.F.14.Z.Gi H/6400, BMJ KF 474204 M. Afm. 200x72x65
Grote antieke gietijzeren kachel met sierwerk, ca. 1900. Gemerkt: Ertoven & Hage?. Afm. 110x90x45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten likeurkelder met zes stopkaraffen, compleet met slot en sleutel. 19e Eeuw. (één stop, stukje eraf). Afm. 21x27x18 cm. Verder in goede staat.
Antieke messing zakkroonluchter met prismenglas en porseleinen fittingen. 4-Lichts. Ca. 1920. Afm. 70x45 cm. ø. In goede staat.
Grote kristallen zakkroonluchter, electrisch, 9-lichts, facet geslepen. 20e eeuw. Afm. 90x40 cm ø. Cond.: G.
Vergulde bronzen tafellamp met marmer en putti, met drietand. 20e eeuw. Afm. 53 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonné dekseldozen met draak en schildpad op deksel. Ca. 1900. Afm. 12x20x11 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Louis Seize stijl barometer met tinnen cijferplaat.. Ca. 1900. Mahonie-fineer op eiken. Franchesde Amsterdam. Afm. 126 cm. In goede staat.
Lampenvoet/kandelaar met twee putti's. Compositie metaal. 19e Eeuw. Afm. 57 cm. In goede staat.
Palissanderhouten reiskist met reis-accessoires. O.a..: voor thee, naaiset, flacons en dekseldozen met plated deksels. Afm. 17x29x23 cm. In goede staat.
Grote bronzen twee-lichts kaarskandelaar met engel. Afm. 52 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde antieke degen met graveringen en teksten in lemmet. 18e Eeuw. 'Abraham du Celliee, Kalverstraat, Amsterdam'. Afm. 97 cm. In zeer goede originele staat. Cond.: G.
Antieke gotische dolk. Anno 1471 en kruis en letter A. (Heft handvat gereconstrueerd). Bodemvondst (oxydatie).Afm. 54 cm. In goede staat.
Zeldzaam koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800, met gravering, vergulding en monogram. Afm. 24 cm. In zeer goede staat.
Eén maal parfum wegens beëindiging parfumeriezaak. Cartier, Panthere, (50 ml.) Afm. 18 cm. Cond.: G.
Antieke papieren globe op gietijzeren voet. Door G. Thomas editeur Paris. Ca. 1900. (Bol iets beschadigd). Afm. 57 cm. Cond.: R/G.
Grote antieke majolica Neo Renaissance Historisme piedestal, ca. 1880 (paar kleine chips). Afm. 112 cm.
Franse vergulde houtgestoken Louis Seize barometer met thermometer, 18e eeuw. (Originele vergulding). Afm. 95 cm. In goede staat.
Grote 17e-18e eeuwse smeedijzeren geldkist met veel banden en groot slot. Mooie binnenkist met sluitwerk en sleutel. Afm. 49x95x48 cm. In goede staat.