This website uses cookies

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Sold
Familie rose Vaas 6264
Familie rose Vaas

Result:

2.450 EUR

Sold
Familie rose plaquette 6268
Familie rose plaquette

Result:

2.400 EUR

Sold
Pronkvaas (B. Bloch, Eichwald) 6000
Pronkvaas (B. Bloch, Eichwald)

Result:

2.200 EUR

Sold
Chin. blauw-witte vaas 6317
Chin. blauw-witte vaas

Result:

1.400 EUR

Sold
Chin. Draken kom 6284
Chin. Draken kom

Result:

1.300 EUR

Sold
Familie Rose dekseldoos 6041
Familie Rose dekseldoos

Result:

800 EUR

Sold
6-Delig Meissen koffieservies 6001
6-Delig Meissen koffieservies

Result:

750 EUR

Sold
Servies 6004
Servies

Result:

700 EUR

Sold
Grote blauw-witte schaal 6026
Grote blauw-witte schaal

Result:

675 EUR

Sold
Theepot 6335
Theepot

Result:

650 EUR

Sold
Franse terrine met deksel, en vrouwen figuur (19e eeuw) 6022
Franse terrine met deksel, en vrouwen figuur (19e eeuw)

Result:

600 EUR

Sold
Bolvaas, Republiek 6318
Bolvaas, Republiek

Result:

600 EUR

Sold
Rosenthal, paard 6002
Rosenthal, paard

Result:

500 EUR

Sold
Chin. celadon waterbak 6192
Chin. celadon waterbak

Result:

420 EUR

Sold
Delfts bord, 18e eeuw 6012
Delfts bord, 18e eeuw

Result:

400 EUR

Sold
Rosenthal servies 6075
Rosenthal servies

Result:

380 EUR

Sold
Jugendstil zuil met bloempot 6011
Jugendstil zuil met bloempot

Result:

375 EUR

Sold
Handbeschilderde terrine, onderkant gemerkt (19e eeuw) 6023
Handbeschilderde terrine, onderkant gemerkt (19e eeuw)

Result:

375 EUR

Sold
Diverse tegels, bloempot (50x) 6115
Diverse tegels, bloempot (50x)

Result:

340 EUR

Sold
Servies floraal met bladgoud 6330
Servies floraal met bladgoud

Result:

330 EUR

Sold
Imari sierschotel 6107
Imari sierschotel

Result:

275 EUR

Sold
3 Chinese borden, 18e eeuw 6304
3 Chinese borden, 18e eeuw

Result:

270 EUR

Sold
Yixing trekpotje met ratje bodem en deksel gemerkt. 6035
Yixing trekpotje met ratje bodem en deksel gemerkt.

Result:

260 EUR

Sold
Yixing trekpotje, bodem merk 6037
Yixing trekpotje, bodem merk

Result:

260 EUR