This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Piet Wiegman, 2 werken
Starting price 100 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De dierenvriend. Voorstelling: 2) De vrijgezel. Linoleumsnedes op papier. Afm. 34x48 cm. en 29x40 cm. Cond.: G.

Piet Wiegman, 3 werken
Starting price 180 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De banjospeler. Voorstelling: 2) De haan. Voorstelling: 3) De gitarist. Afm. 44x34 cm. en 50x30 cm. en 44x35 cm. Ingekleurde linoleumsnedes ...

Piet Wiegman, 2 werken
Starting price 100 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De woonwagen. Voorstelling: 2) De moeder. Linoleumsnedes op papier. Afm. 31x39 cm. en 37x50 cm. Cond.: G.

Jongetje'
Starting price 200 EUR

Juul van den Heuvel 1993. Amsterdam 1959. Voorstelling: Portret jonge jongen. Olieverf op linnen. Afm. 180x130 cm. Cond.: G.

M. Gidding, molen
Starting price 70 EUR

M. Gidding, 1863-1925. Voorstelling: Uiterwaard met windmolen. Gemengde techniek op papier. Afm. 25x18 cm. Cond.: G.

Trouillebert, koeien
Result: 225 EUR

Trouillebert. Ca. 1900. Voorstelling: Landschap met koeien in de stijl van Barbizon. Olieverf op paneel. Afm. 28x22 cm. Cond.: G.

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Result: 250 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Zomers strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.

Monogram J.V.
Starting price 70 EUR

Monogram J.V. Hollands wintergezicht in 19e eeuw stijl. Olieverf op paneel. Afm. 18x13 cm. Cond.: G.

Schilderij, v.d. Volkers
Starting price 80 EUR

Schilderij, v.d. Volkers? Poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen, ca. 1920. Afm. 51x37. In goede staat

Twee Hollandse werken op papier
Starting price 60 EUR

Hollandse werken op papier (2 stuks). 1x W. Dingemans, paarden op akker (ets). 1x Theo Goedvriendt, Zuiderlijke kerk (tekening). Afm. 15-22 cm. Goede staat.

Onduidelijk 19e eeuw
Starting price 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1800, adelijke keuken met dienstmeiden, aquarel op papier, 42x49cm. Cond:G

A.M., Winter met schapen
Result: 200 EUR

Monogram A.M. Ca. 1900. Voorstelling: Hollands winters landschap met schapenkooi, herder en schapen. Olieverf op paneel. Afm. 15x21 cm. Cond.: G.

Eenden aan waterkant
Starting price 80 EUR

M.M. J. Poekes, gesigneerd. Eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afm. 38x50 cm. Cond.: G.

Schepen op zee
Result: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. (J.Veralpens?) Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Antieke gravure
Result: 40 EUR

Antieke gravure, 18e eeuw. ARA, Doleibene en C.P.P. Cartour. Oud Griekse figuren voorstelling. Afm. 46x30 cm. In goede staat.

3 werken C.G Verburgh
Starting price 80 EUR

Drie C.G Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 1x wildvoorstelling, 2x portretten, tekening op papier 15-22cm. Cond:G

Historisch Stadsgezicht
Result: 60 EUR

J. de Vos, 1935. Hollands stadsgezicht in de sneeuw met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 66x45 cm. Cond.: G.

A. Caullet, landschap
Starting price 50 EUR

A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afm. 20x29 cm. Cond.: R.

J.W. Rosier, portret heer.
Result: 110 EUR

J.W. Rosier (Jean Guillaume Rosier), 1858-1931. Voorstelling: Portret oudere heer. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

H. Schneider '56
Starting price 40 EUR

Herbert Schneider 1924-1983. Duitse school '56. Surrealistische erotische voostelling. Gemengde techniek op papier. Afm. 39x40 cm. Cond.: G.

3 werken C.G Verburgh
Starting price 80 EUR

Drie werken van C.G. Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 19e eeuw, portretten, tekeningen op papier, 15-22cm. Cond;G

C. de Bruin
Starting price 180 EUR

Gesigneerd P.C. de Bruin, ca. 1900. Voorstelling: Zeilboot op meer. (Twee restauraties). Afm. 35x50 cm. Cond.: R.

Man met baard
Result: 60 EUR

Monogram J.S. ca. 1930. Portret van een heer (naar oud voorbeeld) Olieverf op linnen. Afm. 80x60 cm. Cond. G.

Chris de Bruijn Jr.
Starting price 60 EUR

Chris de Bruijn Jr., 1901-1974. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 50x40 cm. Cond. G